18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twerking

CrazyEdek • 2017-12-20, 12:56
A kiedy p*zda jedzie śledziem...


Tryper

2017-12-21, 07:04
100Burned napisał/a:

Zaradne k***y w czasie okresu wkładają sobie bardzo głęboko tamponisko. Nie tampon tylko k***a tamponisko. Ma to zatrzymywać krwawienie i umożliwiać dalsze k***ienie.

dz**ka mądra być nie może a do tego często nie wie który dziś dzień bo taka jest naćpana (a jak dinduska to tym bardziej), dlatego może o tym blokerze krwi zapomnieć. Wówczas z c**y jebie jak z trumny.

Kolega mi mówił jak coś, dlatego wiem.



Dawno nie czytałem czegoś lepszego :D
PS co to jest dinduska?

StachuStach121

2017-12-21, 08:16
ręka nigdy nie śmierdzi tyle ELO.

Outseider

2017-12-21, 09:17
pie**olenie,starzy wam opowiadali jak to było pierwszy raz z mamą

MadDave

2017-12-21, 11:06
Wczoraj dziewczyna sprzedała mi historię od swojej ginekolog. Otóż owa pani doktor miała pacjentkę która uznała że zamiast zmieniać tampon w trakcie okresu to dopychała kolejny i tak przez cały czas krwawienia. Zgłosiła się z boleściami jakimiś dziwnymi. Otóż tutaj warto dodać że kobiecina nie dość że ok 45lat to zaniedbana i nieco niedomyta- więc to już samo w sobie jest nieco odpychające.
Ponoć Ginekolog puściła pawia przez okno zaraz po wyciągnięciu tego co tam zalegało w tej babie. Smród można sobie tylko wyobrazić.
Mało co mnie tak obrzydza jak taka akcja.
Także wszelcy koniobijcy których spełnieniem snów jest bycie ginekologiem bo można sobie pooglądać c*pki - weźcie się poważnie zastanówcie ile razy będziecie oglądać ładne vaginki a ile takie rozj***ne śmierdzące coś.

Hybreos

2017-12-21, 17:19
100Burned napisał/a:

Zaradne k***y w czasie okresu wkładają sobie bardzo głęboko tamponisko. Nie tampon tylko k***a tamponisko. Ma to zatrzymywać krwawienie i umożliwiać dalsze k***ienie.

dz**ka mądra być nie może a do tego często nie wie który dziś dzień bo taka jest naćpana (a jak dinduska to tym bardziej), dlatego może o tym blokerze krwi zapomnieć. Wówczas z c**y jebie jak z trumny.

Kolega mi mówił jak coś, dlatego wiem.



Kolega był u wenerologa ?

bania88

2017-12-21, 20:31
ch*jec napisał/a:


PS co to jest dinduska?



Samica z gatunku Dindu Noffin potocznie nazywany Dindu lub Dindus. Wywodzi się z terenów afryki, ale bardzo szybko - głównie za sprawą kolonizacji - rozprzestrzenił się na większość kontynentów.

KiKiZ

2017-12-21, 23:17
@up hahahaha :D DINDU NOFFIN najlepsze