18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twardziel o miękkim sercu

Nap_Limak • 2012-08-08, 00:06
Olimpijski sukces potrafi zmiękczyć nawet największego wojownika.


fhMichaelo

2012-08-09, 01:48
Wrocław dumny z medalisty !

kamdg

2012-08-09, 12:07
Do tych wszystkich co obrażają sportowca: Trzeba posiadać mózg nie sprawny, być ignorantem, żeby pisać takie głupoty, a nie jedni/ne dlatego bo ma łysą głowę i tak poza tym to niezły dowód, że nie każdy łysy to "kibol", hool's, dres( tacy zawodowcy jak on też chodzą na mecze w grupach "kiboli").. Coś z głowami macie jak wierzycie w marne stereotypy. Jak taki gość idzie w pojedynkę i myślicie dres z powodu wyglądu to w tym problem, że wy nie umiecie myśleć i w internecie zgrywacie kozaków.. :-D :-D Szacunek Dla wszystkich sportowców zawodowców i amatorów, oraz ludzi używających mózgów w każdych innych dziedzinach ;D

Pa...........ek

2012-08-09, 15:00
nawet po uszach widać (zapaśnicze kalafiory), że nie opie**alał się na macie...kiedyś trenowałem zapasy i pamiętam, że zawsze w szkole znalazł się jakiś kozak co gardził tym spotrem "zapaśnik, co on może mi zrobić" najczęściej kończyło się wpie**olem za szkołą i karą od trenera-zawsze ktoś strzelił z ucha

Gryncek

2012-08-09, 21:59
Tak myślałem, że go kojarzę, ćwiczyłem razem z nim zapasy w WKS'ie na Długiej. :) A Kraczkowski gdzie? ;)

PapierowyUmysł

2012-08-10, 03:32
Darksaider napisał/a:

Trenowałem wiele lat, mam kartę sportowca, w takich chwilach każdy z nas się rozklejał, nikt tak na prawdę nie wie ile wysiłku to wszystko kosztuje.

Btw. cieszyłem się jak poj***ny jak pierwszy raz mistrzostwo województwa zdobyłem, coś pięknego Panie/Panowie.



urzekła :glasku: nas twoja historia

Novik

2012-08-11, 01:16
na cały świat zdobyć 3 miejsce to jest coś na ulicy byś mu takiego czegos nie powiedział jak ciota czy cos ...