18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twardy

1.Michal • 2014-09-20, 13:27
Nie wymiękł


TenFajniejszy

2014-09-20, 13:29
Piłkarzem symulantem to on nie zostanie.

Cyjanek

2014-09-20, 13:31
to chyba on powinien zostać dzieckiem Katarzyny... Oboje byliby szczęśliwi...

NastyRascal

2014-09-20, 13:39
jak mojej kuzynki syn, tez jak wywali orla, to nie placze tylko sie smieje. :P

~Beny

2014-09-20, 13:58
@Nastyrascal bo tak się powinno wychowywać dzieciaka, że jak się wyjebie, to ma wstać, otrzepać się i iść dalej. Ja k***icy dostaję jak widzę, że jakiś dzieciak ledwo skórę na ręce/kolanie zdarł a drze ryja jakby go ze skóry obdzierali. A mamusia lamentuje jeszcze głośniej. A później taka p*zda wyrasta.

schab

2014-09-20, 13:58
NastyRascal napisał/a:

jak mojej kuzynki syn, tez jak wywali orla, to nie placze tylko sie smieje. :P



w wieku 20 lat to chyba nie jest ok ;-)

ke...........71

2014-09-20, 14:44
Browar dla bobasa

Jab7kO

2014-09-20, 14:47
za ostatnie "haha" piwo :D

kobietynierobiąkupy

2014-09-20, 15:24
Za każdym razem jak przychodziłem rozj***ny do domu to matka się ze mnie śmiała. Wtedy nie mogłem tego do końca ogarnąć, teraz sam się z tego śmieje :) Zajebisty filmik, dzieciak wymiata :D

slonecznik

2014-09-20, 16:00
Świetny filmik ;p uśmiałam się jak nigdy :-P

mazin

2014-09-20, 17:27
Moje córki (obie jeszcze w podstawówce) były tak wychowywane, że po wywrotce miały jak najszybciej wstać, otrzepać się i biec dalej. Starsza nie miała jeszcze złamania, młodsza miała już trzy razy gips (pierwszy raz w wieku 1,5 roku), ale nigdy nie płakały po fizycznym urazie. Łażą po drzewach, jeżdżą na rowerach, rolkach, nartach, konno (kilka razy w roku bo do stadniny, ale zawsze). W szkole radzą sobie świetnie, parę razy byliśmy wzywani, bo walnęły jakichś starszych chłopaków stając w obronie koleżanki z klasy.
Nie, nie są ideałami, ale nie zrażają się niepowodzeniami i nie panikują w wypadku kłopotów.
Acha, tłuką sie między sobą (róznica wieku między nimi to 2 lata). "Najlepsza" była młodsza, kiedy wykorzystywała gips na ręce do walenia starszej w głowę, kiedy miały ok. 3 i 5 lat.

kexio

2014-09-20, 19:19
mazin napisał/a:

Moje córki (obie jeszcze w podstawówce) były tak wychowywane, że po wywrotce miały jak najszybciej wstać, otrzepać się i biec dalej. Starsza nie miała jeszcze złamania, młodsza miała już trzy razy gips (pierwszy raz w wieku 1,5 roku), ale nigdy nie płakały po fizycznym urazie. Łażą po drzewach, jeżdżą na rowerach, rolkach, nartach, konno (kilka razy w roku bo do stadniny, ale zawsze). W szkole radzą sobie świetnie, parę razy byliśmy wzywani, bo walnęły jakichś starszych chłopaków stając w obronie koleżanki z klasy.
Nie, nie są ideałami, ale nie zrażają się niepowodzeniami i nie panikują w wypadku kłopotów.
Acha, tłuką sie między sobą (róznica wieku między nimi to 2 lata). "Najlepsza" była młodsza, kiedy wykorzystywała gips na ręce do walenia starszej w głowę, kiedy miały ok. 3 i 5 lat.



Niezłą patole masz na chacie

HakunaBiedota

2014-09-20, 20:01
@kexio
Poczekaj aż dorośniesz i sam będziesz miał dzieci, póki co się nie wpie**alaj z tymi swoimi smutami :D

kexio

2014-09-20, 20:25
HakunaBiedota napisał/a:

@kexio
Poczekaj aż dorośniesz i sam będziesz miał dzieci, póki co się nie wpie**alaj z tymi swoimi smutami :D



Nie sraj żarem

mazin

2014-09-20, 20:35
No nie, patologia to się zacznie, jak obie założą konta na sadistiku, żeby oglądać harda.