18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twardy elektorat ?!

FryWmasce • 2017-08-06, 09:30
Film dedykuje wszystkim fanom parti i polityków. Czasami nie warto wspierać polityków, bo państwu i narodowi to sie po prostu nie opłaca. Musimy być narodem , który wspoólnie wybierze ludzi godnych do reprezentowania nas Polaków, a nie partyjne pacynki którzy własny interes stawiają na szczycie rzeczy do zrobienia.


martinkane

2017-08-06, 09:53
Dlatego nie biorę udziału w wyborach z dwóch powodów, po pierwsze nie potrzebuję mieć nad sobą pana, a po drugie nie będę głosował na ludzi głupszych od siebie.

Zabójca

2017-08-06, 09:55
I tu jest problem, nie ma na liście żadnego polityka godnego mojego poparcia. Polak polakowi polakiem takie powinno być przysłowie. Międzynarodowe.

Sutowendlin

2017-08-06, 10:05
Janusz w masce, ledwo wyrosły mu jaja koło ch*ja i mówi, że od wielu lat się interesuje polityką... co ty rozumiałeś bananie mając 14 lat jak teraz masz ich z 18... i dalej nic nie rozumiesz. To o czym ty głąbie mówisz wiedza wszyscy doskonale. Nie odkryłeś ameryki. Druga sprawa to nie politycy robią Ci wodę z mózgu tylko media kretynie. Jesteś wulgarny i chamski i myślisz, że nabijesz sobie suby. No nabijesz u gimbopatriotów. Przez wzgląd na szacunek do widza powinieneś to gówno ściągnąć z ryja i zacząć mówić merytorycznie z sensem a nie tylko, że polityk Ci coś obiecał i nie dotrzymał. Jak tata ci obiecał i nie dotrzymał słowa to też go od ch*ji wyzywałeś, kłamców, złodziei i bandytów? Własnie przez takich baranów jak ty młodzi nie rozumieją polityki. Słuchają takich kretynów zamiast poczytać, zapoznać się z zasadami, z prawem i pseudo ateńską demokracją ustrojową jaką mamy w Polsce. Nie jestem zwolennikiem partii wszak niektórych polityków lubię. Natomiast z uwagi na to, że własnie starszyzna nasza ma trochę rozumu to postanowili ruszyć dupę, wziąć kule czy tam chodzik i podreptać na wybory by coś zmienić. Zrozumieli, że jeżeli chodź trochę byt podstawowego polaka się polepszy to im też się polepszy dlatego 500+ tak krytykowane i chodź socjalistyczne to daje mi moje pieniądze niż mi ich nie daje. Przykładowo, żeby każdy zrozumiał: Owszem zasrane jest to w podatkach i 500 to juz nie 500 tylko 485 itd ale przed 2015 miałem 1500 a teraz mam 1500 +500... więc k***a matematycznie mam o 500 więcej mimo, że ch*ja tym zwojuje to już jest lekko +...

k***a no naprawdę trzeba być j***nym gimbem żeby takie pierdoły wstawiać. DO KSIĄŻEK TEMPE Sk***YSYNY A NIE W INTERNETACH SIEDZITA.

W odpowiedzi: tak zesrałem się i podtarłem.

FryWmasce

2017-08-06, 10:12
Do"Sutowendlin"
Janusz w masce :D Mam równe 30 lat i chyba nawet gdybym miał te "18" to przecież tez mógłbym sie wypowiedzieć na temat świata który mnie otacza. Dodatkowo dostrzegam Pana niesamowite zdolnosci matematyczne ale zapomina Pan że w podatkach zabierają Panu 1500 zł (skoro zarabia Pan 1,5 kafla) więc generalnie jest Pan ciągle do tyłu 1 tysiak.

Gratulacje zesrania i podtarcia :) jesteśmy dumni

Sutowendlin

2017-08-06, 10:27
Dzięki wielkie. Zawsze sram o poranku po kawie, a że już nie śpię to postanowiłem, że jak oglądam gówno to i się podzielę swoim.

Stawka to przykład. Masz 30 lat a poziom jak konserwy z youtuba dla gimbów. O podatkach pie**olą ciągle socjaliści, socjal demokraci itd. Polityka, to jak nasza jest, skąd się wzięła, dokąd zmierza to nie parę przekleństw, obietnic i to, że mi zabierają w podatkach wszystko co mam. Ba więcej niż mam bo skoro jestem -1k co miesiąc to powinienem mieć wypie**olony w kosmos kredyt. A nie mam. Mój apel do twardego elektoratu fanów youtuba jest taki, skasuj youtuba, zacznij czytać i włącz myślenie. Bo to co tobie zajęło 30 lat, zostało dawno opisane w książkach które warto było przeczytać np mając tych lat 18. I już przez kolejne 12 lat mógłbyś robić coś innego.


lesiot

2017-08-06, 11:02
Sutowendlin napisał/a:

Zrozumieli, że jeżeli chodź trochę byt podstawowego polaka się polepszy to im też się polepszy dlatego 500+ tak krytykowane i chodź socjalistyczne to daje mi moje pieniądze niż mi ich nie daje. Przykładowo, żeby każdy zrozumiał: Owszem zasrane jest to w podatkach i 500 to juz nie 500 tylko 485 itd ale przed 2015 miałem 1500 a teraz mam 1500 +500... więc k***a matematycznie mam o 500 więcej mimo, że ch*ja tym zwojuje to już jest lekko +...



Ależ pie**olisz... dziś formalnie masz i git, ale to każde 500 kosztuje sporo ponad 500.
- obsługa urzędników i całego systemu 500+
- program na dzień dzisiejszy jest na kredyt, a kredyt ma to do siebie, spłacić go trzeba dużo więcej niż się zaciągnęło
Wiec ciesz się, że masz to 500 bo przyjdzie czas, że posramy się przy spłacie zaciągniętych przez PiS kredytów (żadna partia do tej pory nie zaciągała tyle kredytów na obywateli co PiS) i żadne 500+ nikomu nic nie wyrówna.
Każdy średnio rozgarnięty człowiek wie, że taki program socjalny na kredyt to jest strzał w kolano, a ten niewielki wzrost dzietności w żaden sposób nie przysporzy wpływów pozwalających go "bezboleśnie" spłacić.

To 500+ w skali państwa to jest jak pożyczka w Providencie, którą się przejada... i za chwilę, trzeba wziąć (lub wziąść jak pewna "uczona" profesor w parlamencie pisze) kolejną znacznie większą, żeby spłacić poprzednią i żeby kawałek jeszcze przejeść i za chwilę znowu. Więc ciesz się, z 500+ póki możesz... i żyj w swojej płytkiej świadomości, że akurat Ciebie to rząd nie zadłuża, tylko tych bogatych (bo Ci pan pokazujący slajdy w TVP Bierut tak powiedział).

Sutowendlin

2017-08-06, 11:13
35 lat a chyba wczoraj się urodził. Widziałeś, żeby Grecja spłacała swoje długi ? Wieź sam skończ pie**olić. Posram to się co rano po kawie najwyżej a nie od zaciągniętego długu. Rzygać mi się chce od takich pseudo demagogów jak ty. Oczywiście, ze 500+ to gówno, jak miliardy innych słów w naszym ustawodawstwie. I ty k***a myślisz, że te wszystkie kredyty, zadłużenia czy papiery wartościowe są coś warte ? Gówno są warte i to są te kredyty, które nigdy k***a tumanie, nie zostaną spłacone. Nie ma takich pieniędzy, takiej produkcji która była by wstanie pokryć to wszystko przez x lat. No ewentualnie rozpie**ol czyli wojna. Więc wniosek sam Ci się nasuwa. A wiesz co jest w tym wszystkim najpiękniejsze, w tym pie**olonym socjalizmie ? Że sam pie**olnie i nie trzeba mu w tym pomagać. A spróbuje teraz ludziom zabrać 500+.

W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

lesiot

2017-08-06, 11:37
No pewnie, że nie trzeba spłacać... luz. Tylko wtedy kredytodawcy przestaną, dawać te kredyty, które są kroplówką dla państwa i co wtedy mundrusiu?
Póki co jakoś spłacamy i tylko dlatego spirala się kręci.

Bez kredytów, skończy się 500+ a i kasy na wiele więcej zabraknie (500+ to jakieś 25 mld rocznie, a PiS zadłuża nas na poziomie 95mld rocznie i wzrasta).
Jak przestaniemy spłacać, rating spadnie, oprocentowania kredytów wzrosną, żeby się wyrobić trzeba będzie zwiększyć podatki, inflacja wzrośnie pewnie do wartości dwu cyfrowej.
500+ będzie warte tyle co teraz 100 (poczytaj o inflacji i dewaluacji) a zabierać w ppdatkach będą Ci 2500, zamiast 1500. No strasznie będziesz do przodu.

Patrz jak dla Argentyny to się skończyło... kolejne 3 bankructwa na przestrzeni 30 lat.

Poczytaj sobie (o niespłacaniu zobowiazań, i jak to się no obywatelach odbija i gospodarce - to nie teoria, tylko realna sytuacja) zanim durnia zrobisz z siebie po raz kolejny
https://independenttrader.pl/argentyna-bankrutem.html

Sutowendlin

2017-08-06, 12:27
Chłopcze płaskostopcze. Jak pisałem już wcześniej. Jeżeli człowiek chodź trochę ma rozumu i nie jest analfabetą to wie bo czyta książki. Nie musisz mi tego tłumaczyć. Dzisiejszy 20 lat ma w dupie co się dzieje na świecie. Interesuje go unboxing 30 fidget spinerów czy inne gówna. Co z tego, że wiesz ty, ja czy ktoś inny skoro 50% narodu ma to w ch*ju, a pozostałe 50 głosuje na partie wk***e socjalistyczne. Taki kraj jak arentyna może sobię i bankrutować 20 razy, oni to mają w dupie i przyzwyczajeni są do tego, nie wyciągają wniosków tylko dalej w to brną. U nas to nie przejdzie, fakt faktem może i bedziemy bankrutami ale oficjalnie tego nie ogłosimy. Albo nasramy u siebie i zrobimy wojne domową albo nasramy u kogoś, wykreujemy sztuczny konflikt i wszystkich bezrobotnych rzucimy na front do bialorusi czy gdzie indziej bronić "demokracji"... Skoro partie Narodowościowe nie są w stanie nawet znaleźć się na listach wyborczych to czy ja postawie X na górze czy na dole to będzie jeden i ten sam ch*j. A zabiegi socjalistyczne mają za zadanie stworzyć nad rządzącymi parasol kiedy zacznie padać deszcz tak by mogli powiedzieć, że my wam przecież dajemy a to oni wam zabierają i oni są źli bo nie są nami, czyli inni.

Od przeszło 100 lat wózek z tym gównem pędzie a zmienia się tylko pchającą.

lesiot

2017-08-06, 13:35
No właśnie za mało osób jeszcze o tym wie, a świadczą o tym wynik kolejnych wyborów.

Niektórym nadal się wydaje, że dostają coś za darmo, bo im się akurat należy bardziej, a partie przekupują takich głąbów, dając im ich własne pieniądze lub pożyczone na ich konto.

FryWmasce

2017-08-06, 14:49
Dodatkowo żeby bylo smieszniej nikt nie mówi o faktach bo PiS sa nie na reke a opozycja boi się 500+ bo jeszcze wyjdzie że chca odebrać. Socjalizm nawet taki podstawowy to szach mat na normalnym dialogu w szczególności jak wszystko sie kręci dookoła wyborów i poparcia.

sezamkowyRozpierdol

2017-08-07, 11:10


To nie politycy są do dupy, to społeczeństwo jest niedoj***ne ;-)

sumka

2017-08-07, 12:14
Niestety nigdzie nie uczą jak działa polityka i do czego służą wybory ale również jak kandydować, tworzyć struktury oraz kształtować światopogląd i opinię publiczną.

Zauważcie że sam akt wyborczy jest niczym więcej jak ukoronowaniem wcześniejszej pracy dlatego od jęczenie że nie mam na kogo głosować nic się nie zmienia. Niegłosowanie z drugiej strony to najgorsze co można zrobić gdyż w takim wypadku decyzję podejmują za nas pozostali a matematyka jest nieubłagana (choć w Polsce sporo ma z nią problem). Większość osób nie zdaje sobie sprawy że osoby należące do partii politycznych to spora grupa (około 4 mln ludzi) uprawnionych do głosowania którzy zawsze głosują na siebie i swoje ugrupowanie. Dopełniając wizji dochodzą właściwie wszystkie osoby bezpośrednio lub pośrednio powiązane z administracją czyli około 6,5 mln ludzi.

Wszyscy ci ludzie będą głosować w taki sposób by zachować swoje przywileje i nie stracić stanowisk i zawsze zgodnie z naturą człowieka postawią swój prywatny interes nad interesem narodowym (choć ciężko im cokolwiek zarzucić poza brakiem obiektywizmu gdyż wszyscy uważają że robią wszystko w interesie narodowym).

Teraz matematyka w Polsce mamy około 30mln osób uprawnionych do głosowania, średnio w wyborach głosuje 40% co daje nam 12 mln osób głosujących z czego zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami 10,5 mln (4+6,5) to osoby które zawsze głosują tylko w obronie swoich przywilejów.

Jednym słowem zaledwie 1,5 z 30 mln ludzi próbuje coś zmienić w tym kraju reszta albo dba o swoje albo udaje że ich to nie dotyczy.

PS Pozdrawiamy wszystkich nie głosujących.

Dodam jeszcze że posiadamy mechanizm wyborczy który ma zabezpieczać przed osobami chroniącymi wyłącznie swoich przywilejów i nazywa się to "próg wyborczy". Działa to w ten sposób że grupa stałych wyborców jednej partii musi stanowić więcej niż 5% wszystkich głosujących by mogła dostać się do sejmu.

Tak tylko jak by się ktoś zastanawiał dlaczego PSL ciągle jest w sejmie to tylko dlatego że komuś nie chce się ruszyć dupy na wybory.