18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twarde zasady ringu

WhatsUpMan • 2011-09-18, 21:17
Z główki atakujesz, na deskach lądujesz :mrgreen:



Całkiem świeża walka Floyd'a Mayweather'a Junior'a z Victorem Ortizem. Od 40. sekundy fragment rozmowy Floyd'a z 80-letnim Larry'm Merchant'em, weteranem komentatorów HBO.

Moim skromnym zdaniem czarny wygrał walkę prawidłowo.

No...........ck

2011-09-19, 11:28
up@ Napisałem że czarny niehonorowo, ale ten pierwszy też zagrał nieczysto. Ani słowem nie broniłem tego białego. Poza tym to, że pierwszy bije jak fujara, to nie zwalnia drugiego z czystej akcji.Co ma wspólne jedno z drugim? Po co ja to Tobie tłumaczę? Przecież to jest oczywiste...

tony.soprano

2011-09-19, 12:08
KULTYWATOR napisał/a:

up@ Napisałem że czarny niehonorowo, ale ten pierwszy też zagrał nieczysto. Ani słowem nie broniłem tego białego. Poza tym to, że pierwszy bije jak fujara, to nie zwalnia drugiego z czystej akcji.Co ma wspólne jedno z drugim? Po co ja to Tobie tłumaczę? Przecież to jest oczywiste...




fujarą to jest ten cwe* sędzia, nie było komendy boks bo sie gapił w publike idiota a jak przyszło co do czego to zaczał liczyć Ortiza, k***a co to ma być ?! czarny też sie zachować nie umie widział że /Ortiz zaczyna go cisnąć to tracąc całkowicie honor postanowił skorzystać z sytuacji i mu przypie**olił bez orientu. Biały też nie jest bez winy ale go poniosło, to jest sport, przeprosił za to.
ch*j w dupe za kurewskie zachowanie.

sowiak92

2011-09-19, 12:13
No i gdzie jest teraz Koli no gdzie?!

master of disaster

2011-09-19, 12:38
Chciałbym doczekać dnia kiedy ta czarna p*zda stanie w ringu z Pacmanem i dostanie epicki wpie**ol. Ale się nie doczekam bo Floyd dostaje sraczki na samą myśl o tej walce i nak***ia salta do tyłu byle tylko uniknąć konfrontacji.

modzgi

2011-09-19, 13:20
Ludzie dlaczego chcecie żeby murzyny gineły w męczarniach itp.
To są "ludzie" z takim potencjałem psychofizycznym, mają większą o 1/5 pojemność płuc od nas, się nie brudzą, nie mogą zachorować na czerniaka.....
Więc należy ich wszystkich "Zatrudnić" siłą do roboty w kamieniołomach lub kopalniach..
więźniów też bym zatrudnił. Zamiast leżeć na dupie całą odsiadkę i kosztować nas 2500 zł miesięcznie, powinno się patologię j***ną do przymusowych ciężkich robót zagonić.
Niestety żyjemy w czasach kiedy przestępca ma więcej udogodnień, niż dziecko które żeby ćoś zjeść to w pie**olonych biedaszybach zak*rwiać musi..
Dlatego myślę że wszystkich tych jeb*nych zwyrodnialców powinno się do pie**olonego obozu pracy wydelegować. Niech tam żrą po pół kilo chleba z wodą dziennie i zapiepszają..

Ma...........ż

2011-09-19, 13:33
Moim skromnym - czekolada jest OK. Jak się ma takie statystyki (42 wygrane, 27 KO, O przegranych) to w boksie - przyjęcie lufy z bańki i narażenie na nieetyczny nokaut wymaga kary, czarne rączki nawet poczekały na dotknięcie rękawicy i dopiero potem poszły w ruch. Co miał czekać na przeprosiny wysłane mailem albo rozmawiać na wysokim poziomie jak Andrzej Gołota - litości to jest boks - nie trzymasz się - nie licz na miłość.

MIełem na myśli "nie trzymasz się reguł gry

iwczyko

2011-09-19, 13:55
zwycięstwo prawidłowe. była komenda do walki, Ortiz głupi stoi i się patrzy to wyłapał 2 strzały,

lipazmiodem

2011-09-19, 18:43
zak***ił mu z dyńki z pełną premedytacją, zostawcie nygera

Thomas_Terkovitz

2011-09-19, 19:29
Co jak co, ale dziadek ładnie mu doj***ł.

Lenart

2011-09-19, 23:59
nieodwracalne napisał/a:

murzyn jest śmieciem bez honoru i powinien zdechnąć w męczarniach, ale to tylko moje skromne zdanie



chciałbym Cię z nim zobaczyć na ringu, nie żebyś miał od razu sp***alać gdzie popadnie, kolejny lamus wyszczekany za monitorem

a jak Ci nie pasi to stylowo
:idzwch*j:

rm_125

2011-09-20, 00:26
w boksie jest zasada "Broń sie przez cały czas" A gdy w stawce jest min 25milionów $ to czemu tego nie wykorzystac.

Równie dobrze Orkiz mógł rozjebac ta banka oko floyda i w następnej walce sedzi przerwał by walke z powodu rozciecia. Wóz albo przewóz

I jak ktossie interesuje to nie raz były że zamiast "honorowego" stukniecia rękawicami an początek walki leciała nokautujaca bomba

ezi87

2011-09-20, 00:27
Twarde zasady ringu? Chyba u ciebie w domu, jak ci stary zajebie.

Walka bez rozstrzygnięcia. Ewidentny faul po obu stronach.

WhatsUpMan

2011-09-20, 01:11
ezi87 napisał/a:

Ewidentny faul po obu stronach.



Twój ojciec sfaulował twoją matkę po obu stronach ...

tomkararek

2011-09-20, 18:50
ale tu jest k***a rasistow j***nych bialasow w dupe wam lokowy powsadzac