18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

TW Bolek uprzejmie donosi:

krzyks_09.0 • 2018-06-02, 10:35
Następny przystanek w karierze-zapowiadacz przystanków w tramwajach :wyj***ne:

Jak donosi trójmiejska wyborcza. pl radni Platformy Obywatelskiej długo myśleli nad odpowiednim zajęciem dla Lecha Wałęsy. W końcu wymyślili, że powinien on... zapowiadać przystanki w tramwajach. Były prezydent zachwycony pomysłem! A zszokowani internauci turlają się ze śmiechu. Padło nawet kilka ciekawych propozycji na hasła, które powinien wypowiadać.

Gdańscy radni Platformy Obywatelskiej chcą, by Lech Wałęsa informował podróżujących o przystankach związanych z "Solidarnością". Jak donosi gazeta. pl były prezydent się zgodził i to bardzo chętnie.

"Zgodziłem się na propozycję PO i na wzór Fidela Castro będę mówił cztery godziny."



Oto kilka propozycji zapowiedzi:

Uprzejmie donoszę, że najbliższy przystanek to...

Przystanek komenda. Nawet pan nie pomyśl, że Wałensa mógł wysiąść na tem przestanku

Przystanek kolektura. Tu dostaniecie swoje sto milionów

Przystanek końcowy. Dokonamy zwrotu o 360 stopni

Nie chcem, ale muszem wysiąść na tem przystanku

Halman

2018-06-02, 10:37
ale ten gdańsk rodzi debili...

saves

2018-06-02, 10:48
Podaję szczęśliwe liczby: 5, 16, 22, 23, 35, 46. Wygrana do odebrania w siedzibie SB... Znaczy się Lotto.

coziro

2018-06-02, 11:14
Ja pie**ole, z biegiem czasu coraz większy cyrk z kapusiem nr 1 :)

mygyry

2018-06-02, 11:21
Równie dobrze mógłby gadać Gołota jednego i drugiego nie idzie zrozumieć

Wiewór

2018-06-02, 11:36
Ładnie wam pisbolszewik berety przeprał.

poligon6

2018-06-05, 13:26
Ja się dziwie jak inteligentyny człowiek moze wierzyć w brednie wypowiadane przez tego człowieka. Pomijam to co rózne Pis-y czy IPN-y na niego wynajduja i wygaduja.

Ale te wygrane w toto lotka (SB-lotka), albo ze brał kasę od bezpiecznika i zaraz mu potem oddawał, bo tamten zgubił pieniadze. Nie wspomne o prymitywixmie kulturowym i słownym, nawet jak na polskie warunki. To wszystko jego słowa, nie potrzeba nikogo, kapus sam sie pograża.

SQRW3L_ponury

2018-06-07, 04:38
Trzeba miec wybitnie szerokie horyzonty i sporą dozę realnego patryjotyzmu zeby w kolesiu który faktycznie 'wyprowadził ruskie wojska z Polski' i doprowadził (m.in. z Kaczynskimi) do zmiany dytatury w demokracje (za co zresztą kiblował) - jedynie kapusia...

w żaden sposób nie zmienia tego fakt że gosc jest dosć tępy i zachowuje sie jak bufon - tyle ze na tle naszego kraju a szczególnie jego ostatniej poltycznej emanacji kompletnie sie swoim prostactwem i głupotą nie wyróznia...

BKKWK

2018-06-07, 18:51
poligon6 napisał/a:

Ja się dziwie jak inteligentyny człowiek moze wierzyć w brednie wypowiadane przez tego człowieka. Pomijam to co rózne Pis-y czy IPN-y na niego wynajduja i wygaduja.

Ale te wygrane w toto lotka (SB-lotka), albo ze brał kasę od bezpiecznika i zaraz mu potem oddawał, bo tamten zgubił pieniadze. Nie wspomne o prymitywixmie kulturowym i słownym, nawet jak na polskie warunki. To wszystko jego słowa, nie potrzeba nikogo, kapus sam sie pograża.



Bo on próbuje motać jak PiS - raz powie to, raz tamto. Tylko mu to tak dobrze nie wychodzi.

poligon6

2018-07-11, 10:24
Cytat:

Bo on próbuje motać jak PiS - raz powie to, raz tamto. Tylko mu to tak dobrze nie wychodzi.



Dlatego pisałem jak inteligentny człowiek moze wierzyć w te brednie, a wszak jest uwazany prze Michnika, Komoruskiego, Jande i reszte "elity" za normalnego człowieka. Widac trzymaja poziom mohgerowych beretów.

Cara_Al_Sol

2018-07-11, 13:08
Wyobrażacie sobie, co będzię jak L.W. odejdzie do krainy wiecznych łowów?
Jaki cyrk będzie miał miejsce w mediach i na ulicach?
Dlaczego nie Wawel? Lechu tam jest. Wałęsa pokonał komunizm (śmiech) - Jemu się należy.
Może Powązki? Dlaczego jakiś tam Gdańsk?
Przyjedzie cała śmietanka z całego świata. Co będzię w Polsce? Awantura i protesty.
- Ci polacy to jednak dziwny naród, największego bohatera nie chcą godnie uczcić.

Będą jaja większe niż na Krakowskim Przedmieściu.

P.S. Wystarczyło tylko powiedzieć: "Tak, złamali mnie w 1970'. Przepraszam. Potem jednak walczyłem na śmierć na życie z bezpieką i pokonaliśMY komunizm". Wszystko było by wybaczone. Przegrałeś, Bolek.