18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tutti Di madre la kurwa

~Velture • 2023-09-09, 08:47
Pacz jak cofasz chmje ty


dżonyłojlker

2023-09-09, 17:13
darek1234 napisał/a:

Fajna dupcia



Brudne hipisowskie gówno, które nawet nie potrafi jeść jak człowiek. Precz z takimi ludźmi.

PoliteP

2023-09-09, 17:24
Na ch*j się nagrywać podczas jedzenia?

KazimierzOdnowiciel

2023-09-09, 17:25
Gdzie jest Moderator? To film ewidentnie na Harda.. z resztą jak 95% filmów wstawianych przez Velture. Żeby mógl poźniej fapać ile to fimów nie dodał... Co z tego że mocniejsze filmy puszczają w Teleranku.. Ale jak mu gira się psuła nie nagrywał albo podczas amputacji. Tylko jak rumun się prosił Panie/panowie dajcie mnie na protezę bo zaniedbałem na tyle że uciąć muszą. Oczywiście nic na siłę tylko włączę zbiórke i podam nr Kąta. :lol: :mrgreen:

Juzwa

2023-09-09, 17:30
35i napisał/a:

Ale nieogarnięta. Zapomniała zabrać cycki z domu.



Ja tam wolę jak kobitka ma mniejsze cycki. Przynajmniej po latach ma takie same, a nie obwisłe torby.

jebacruskiescierwo

2023-09-09, 18:54
Kolejna tępa p*zda która musi nagrywać co dziś wpie**ala. Mimo to r*chałbym potem na śmietnik.

Higaro

2023-09-09, 19:13
koleś w aucie puknął laskę :-D

0dbytBiskupa

2023-09-09, 20:33
S.Cat napisał/a:

Pewnie jakiś stream.Pajęczy zmysł, wyczuła zagrożenie.Taka to nic nie przypali na patelni.


Stream jak wpie**ala? :roll: Kto takie coś ogląda? Żeby chociaż ugotowała, jak Makłowicz czy Gordon Ramsay.

mynameisgod napisał/a:

idioci- żrą na chodniku
niech się cieszą , że nie pomylił pedały i nie rozjechał na ament


Siriuz napisał/a:

To nie są miasta tylko wiejskie chlewnie. W miastach jest ścisła organizacja ruchu - ulicami samochody zapie**alaja, chodnikami ludzie spacerują, a po torach pędzą pociągi.


Snajkers napisał/a:

Na dodatek mieli gębą jak krowa.
Usta się zamyka podczas jedzenia.


motylekwbrzuchu napisał/a:

Brudne hipisowskie gówno, które nawet nie potrafi jeść jak człowiek. Precz z takimi ludźmi.


Ja pie**olę, ale wy musicie mieć żałosne życie, że się tak dopie**alacie. Przebywanie w waszym towarzystwie w realu to musi być koszmar, ludzie od was sp***alają na kilometr. Zauważyłem to już w innych tematach, w których się wypowiadacie i widzę, że się nie myliłem. Do kompletu brakuje jeszcze tego co ma chroniczne bóle odbytu.

kopnijkota

2023-09-09, 20:42
Juzwa napisał/a:

Ja tam wolę jak kobitka ma mniejsze cycki. Przynajmniej po latach ma takie same, a nie obwisłe torby.



Skończy przedszkole w skrzatach to w podstawówce jej cycki urosną, się ksiądz ministrantami zajmie im cycki nie rosną :)


dżonyłojlker

2023-09-09, 23:58
0dbytBiskupa napisał/a:

Ja pie**olę, ale wy musicie mieć żałosne życie, że się tak dopie**alacie. Przebywanie w waszym towarzystwie w realu to musi być koszmar, ludzie od was sp***alają na kilometr. Zauważyłem to już w innych tematach, w których się wypowiadacie i widzę, że się nie myliłem. Do kompletu brakuje jeszcze tego co ma chroniczne bóle odbytu.



Akurat największym marudą to jesteś tutaj ty. Przypie**alasz się do każdego, kto nie jest poj***nym lewakiem, każdy normalny człowiek jest twoim wrogiem. Weź się trochę wyluzuj bo cię zabiorą na badania.

jjzz26

2023-09-10, 00:07
Tobiahus96 napisał/a:

I oczywiście przyj***ny białorycerzyk musiał sie popisać i kopnąć w auto jakby miało to jakiś sens. Każdemu może się zdarzyć nie spojrzeć w lusterko albo nie wyczuć odległości, może się zapatrzyć czy cokolwiek innego.



Tym bardziej że banda ćwoków niedługo będzie żreć na środku autostrady żeby byli dobrze widoczny.

darek1234

2023-09-10, 00:45
0dbytBiskupa napisał/a:

Stream jak wpie**ala? Kto takie coś ogląda? Żeby chociaż ugotowała, jak Makłowicz czy Gordon Ramsay.
Ja pie**olę, ale wy musicie mieć żałosne życie, że się tak dopie**alacie. Przebywanie w waszym towarzystwie w realu to musi być koszmar, ludzie od was sp***alają na kilometr. Zauważyłem to już w innych tematach, w których się wypowiadacie i widzę, że się nie myliłem. Do kompletu brakuje jeszcze tego co ma chroniczne bóle odbytu.



pie**ol ich, to kacapSSKie zjeby

dominik283

2023-09-10, 08:22
Ale ma laska mandżis

metyoo

2023-09-10, 11:45
Juzwa napisał/a:

Ja tam wolę jak kobitka ma mniejsze cycki. Przynajmniej po latach ma takie same, a nie obwisłe torby.



jak nie ma cycków to nie ma co opaść, a nawet małe cycki opadną i to dopiero przech*jowo wygląda!

swoją drogą, czy lambadziary nie potrafią już normalnie żyć? trzeba wszystko nagrywać?

35i

2023-09-10, 12:31
Juzwa napisał/a:

Ja tam wolę jak kobitka ma mniejsze cycki. Przynajmniej po latach ma takie same, a nie obwisłe torby.



Nie piszę, że ma mieć, nie wiem jakie balony, ale coś powinna mieć żeby ją odróżnić od faceta (poza brakiem ku*asa).



Swoją drogą, to chyba jakaś k***a. Jak Mirafiori czy Jola flecistka w "07 zgłoś się". :-D

Pie-sse

2023-09-10, 12:50
Po ch*j on tą k***e nagrywa?