18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

tuskomania

ZieleAngielskie • 2013-03-15, 19:59
Kononowicz, człowiek, który kilka lat temu stwierdził " nie będzie niczego " ma zamiar oskarżyć Tuska o kradzież i realizację cudzego pomysłu.
:shock:

vass

2013-03-15, 23:33
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



A co to jest telewizor czy laptop? Takie rzeczy na zachodzie kupuje się za 2 czy 3 dobre dniówki. Jak dla ciebie to tak dużo to jesteś j***ną bezmózgą małpą cieszącą się z kilku chińskich zabawek w swojej 50 metrowej klatce w bloku. Nie mamy fabryk, przemysłu, a teraz już nawet ziemi-zainteresuj się co się dzieje z ziemią w Zachodniopomorskiem. Jak 40-milionowy naród ma się utrzymać nie produkując nic i kupując wszystko z zachodu? Lewackie pie**olenie i pseudointeligentne gnojki bogatych rodziców, którzy nakradli w latach 90. mają dać nam wzrost PKB? Jedynym KRETYNEM tutaj jesteś ty, tępy ch*ju, który w dupie był, gówno widział i cieszy się z badziewia, które na zachodzie jest standardem dla najuboższych. Otwórz oczy, zamiast czerpać "wiedzę" o świecie ze swojego 40-calowego telewizorka, który jest osiągnięciem twojego życia


Weź się do roboty gamoniu i zacznij coś produkować, taniej, lepiej i szybciej.
A jak jesteś za tępy, to zapie**alaj u niemca w fabryce i przestań pie**olić jak ci źle.
Kto ci zabrania, produkować, kupować ziemię, potem ją sprzedawać z zyskiem.
Jarek cie nie zbawi, jak się sam za siebie nie weźmiesz.

ostatni

2013-03-15, 23:42
vass napisał/a:


Weź się do roboty gamoniu i zacznij coś produkować, taniej, lepiej i szybciej.
A jak jesteś za tępy, to zapie**alaj u niemca w fabryce i przestań pie**olić jak ci źle.
Kto ci zabrania, produkować, kupować ziemię, potem ją sprzedawać z zyskiem.
Jarek cie nie zbawi, jak się sam za siebie nie weźmiesz.



pie**ol dalej, z debilami się nie kłócę

sowiak92

2013-03-16, 00:20
vass czasami mam wrazenie ze ty k***a zyjesz w innym kraju, albo nie zaznales nigdy biedy ;o

Koniec Świata

2013-03-16, 10:46
Ja-ah-qu-ub-el i wiesiors4 są tacy biedni. laptop z internetem i 40" TV im nie wystarczy. Oni chcieliby być milionerami, mieć willę z basenem i 5 samochodów, ale przez Tuska i lewaków nie mają. Mają wielkie ambicje, ale nie wiedzą jak je realizować. Pewnie głodni też chodzą i w obdartych łachach. Co za bida, co za slums. Tylko patriotyzm im pozostał i nienawiść to komuny, której w życiu na oczy nie widzieli. Głupie ch*je.

Szczytem wszystkiego są te brednie wiesiorsa4, który wszędzie widzi TW. Wielki, k***a, wolak-kapitalista, który jak widzi bogatszego od siebie to zaraz mu przypina łatkę dziedzica komucha. Ja znam ludzi, którzy się dorobili i nie mają nic wspólnego z komuną. Po prostu mieli jakiś pomysł na życie i go realizują, bo właśnie ten pomysł na siebie i wizja jego realizacji jest drogą do dostatku. Tak właśnie wygląda kapitalizm, sk***ysyny. Jeśli nie wiesz jak się dorobić to ciesz się z tego, że masz dach nad głową, laptopa z netem, 40" TV i nie chodzisz obdarty ani głodny, bo ja widzę codziennie ludzi, którzy mają tylko poczekalnię na dworcu. To wina Tuska pewnie.

du...........s6

2013-03-16, 12:27
Koniec Świata napisał/a:



Niczego nie będę wstawiał jak te wiecznie ujadające histeryczne durnie, które wierzą, że Jaruś albo Januszek im zbawią Polskę. Wszystko im Tusk zabrał, nic nie mają, biedaki. Siedzą za to przy komputerze w tej bidzie i napie**alają te poj***ne komentarze na wp, onecie, gazeta, interii i gdzie się k***a tylko da. Nima piniendzy, nima niczego, ale mają laptopy, siedzą w necie i pie**olą jak potłuczeni, albo oglądają TVN na 40 calowym LCD, bo k***a zawsze są ze wszystkim na bierząco, głupie cebulaki. Czytam te brednie i mi wstyd, że mieszkam w jednym kraju z taką bandą KRETYNÓW. Rzeczywiście, głupie łajzy, nie macie niczego. Szczególnie rozumu.



TY k***a albo mieszkasz z c**atymi w limanowej, albo sam masz laptopa i lcd i to jest szczyt Twoich ambbicji, ogarnij sie k***a i zobacz , ze swiat idziee do przodu, wyjedz moze gdzies na wakacje dalej niz do grAbbiny do dziadkow i skoncz pie**olic

Koniec Świata

2013-03-16, 16:15
duras6 napisał/a:



TY k***a albo mieszkasz z c**atymi w limanowej, albo sam masz laptopa i lcd i to jest szczyt Twoich ambbicji, ogarnij sie k***a i zobacz , ze swiat idziee do przodu, wyjedz moze gdzies na wakacje dalej niz do grAbbiny do dziadkow i skoncz pie**olic



Sami, k***a, niedoszli królowie życia z wielkimi ambicjami. Jak ktoś potrafi zarabiać kasę to będzie to robił bez względu na jakieś wymysły władzy. Tymczasem ujadacze wolą siedzieć w internecie i pie**olić, że Tusk to, że lewaki tamto, że pedały, że ciapaci i ch*j wie jeszcze kto wam w waszym ch*jowym zyciu przeszkadza.

vass

2013-03-16, 17:17
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



pie**ol dalej, z debilami się nie kłócę


Debil to cie robił zapyziały człowieczku.

Ne...........es

2013-03-17, 02:44
A ja jestem za granica i sie nie martwie hohoho

stalowyszczur

2013-03-17, 02:55
Jak ktoś myśli, że jest ok bo ma laptopa i podłączenie do internetu, cyfrową tv i plazme w salonie, to ja dziekuje k***a bardzo, chyba ktoś tu jeszcze w ciepłym k***idołku się chowa.

femiflower

2013-03-17, 03:26
Biedolicie tylko, a połowie się nie chce pracować albo gówno wiedzą o utrzymywaniu się, bo kasa leci do was z konta od rodziców. Jeżeli czujesz się pokrzywdzony, bo na swojego Ajfona musiałeś pracować 3 miesiące, a niemiecki wyrostek dostał go od rodziców, bo dostał dwójkę w szkole to może czas zmienić priorytety w życiu i przestać wiecznie oczekiwać, że twoje problemy rozwiąże lepszy polityk, bo tak nie będzie dopóki ty czegoś nie zmienisz w życiu. Tak mam ch*jowy telefon, który służy do kontaktu z bliskimi, po jednym ładowaniu trzyma ponad tydzień, w przeciwieństwie do telefonu mojego kolegi, na który jego rodzice wyj***li kupe kasy, jednak jak on potrzebuje zadzwonić to prosi mnie żebym mu pożyczył swój, bo niestety jego jest zawsze rozładowany.