18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tuskolandia

marek232 • 2013-12-05, 23:01
Zdjęcie zrobione w moim mieście, ciekawe kiedy popełnią mu :samoboj:


endriudemon

2013-12-06, 20:26
żyjemy w zajebistym kraju no co... bieda i zacofanie a to tylko wina naszego rządu bo biedni i słabi ludzie dają się łatwo zastraszać i wierzą w każde gówno . Wszyscy wiedzą że Pan T dopomógł nam wszystkim by żyło się ''Lepiej'' ale ci co może po nim będą mogą nie być lepsi.. a jeśli będą to ciężko im będzie naprawić to co jest do dupy

hogg

2013-12-07, 01:25
Ten frajer z tego samochodu nie będzie biedny tylko wtedy kiedy dostanie zasiłek socjalny równy 4 średnim pensjom. Tacy jak on nigdy do niczego nie dojdą i zawsze będą szukać winy w innych.
Nieudacznicy pie**oleni.

las84500

2013-12-07, 09:20
hogg napisał/a:

Ten frajer z tego samochodu nie będzie biedny tylko wtedy kiedy dostanie zasiłek socjalny równy 4 średnim pensjom. Tacy jak on nigdy do niczego nie dojdą i zawsze będą szukać winy w innych.
Nieudacznicy pie**oleni.



Chcesz mi powiedzieć, że dostanie zasiłek w wysokości ok. 10 tys. zł na ręke? k***a chyba w Norwegi. W skali jednego roku ciężko byłoby to wyciągnąć na osobę nawet razem z zasiłkiem dla bezrobotnych.
Zastanów się co piszesz.

hogg

2013-12-07, 16:42
las84500 napisał/a:



Chcesz mi powiedzieć, że dostanie zasiłek w wysokości ok. 10 tys. zł na ręke? k***a chyba w Norwegi. W skali jednego roku ciężko byłoby to wyciągnąć na osobę nawet razem z zasiłkiem dla bezrobotnych.
Zastanów się co piszesz.



Heh, właśnie to napisałem, że taki frajer to nie będzie biedny jak dostanie zasiłek równy 4 pensjom. Oczywiście, że nigdzie nie dostanie takiego zasiłku, pewnie nawet w Norwegii. To znaczy, że zawsze pozostanie stękającym, narzekającym nieudacznikiem. Jest w Polsce potężna grupa ludzi, która zawsze będzie biedna i zawsze będzie z tego powodu stękać i zawsze ta grupa ludzi będzie winy za swoją biedę szukać w politykach, rządzie czy ch*j wie gdzie jeszcze, ale na pewno nie we własnej niezaradności i nieudacznictwie życiowym. Dla nich zawsze ktoś będzie winny tego, że szczytem luksusu jest ch*jowe cinquecento i telewizor na raty.

Pójdzie taki kmiot do byle gównianej roboty, bo na lepszą albo nie ma wiedzy albo zdolności, będzie brał gównianą pensję i będzie stękał jak to zły pracodawca nie chce dać mu więcej. I nic k***a nie zrobi matoł tylko dalej będzie j***ł jak robot przy taśmie i dalej będzie stękał i tak po paru latach aż się zorientuje, że ch*j ma i na ch*j go stać, to zacznie szukać winnych swojej p*zdowatości, oczywiście na pierwszy ogień pójdą krajowi politycy, potem za zwyczaj żydzi, potem... nie wiem kto, ale na pewno ktoś musi być winny temu, że jest cipą.

Zamiast tego napisu powinien sobie zrobić napis: Jestem cipą i nie umiem zarobić.

Mnie osobiście wk***iają ludzie, którzy obnoszą się ze swoją p*zdowatością i biedą i miałczą na kraj w którym żyją.

A co z tymi którzy żyją normalnie, mają samochody, mieszkania na własność, w markecie na zakupach co 3-4 dni zostawiają 400-500 zł, jeżdżą na narty w zimie i nad ciepłe morza w lecie? Aaaa.... k***y! złodzieje na pewno! NA PEWNO KRADNĄ! hehehehee....