18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk w batmanie

wubepe • 2011-09-22, 10:30
Całkiem fajnie skrojony filmik.
Tylko bez napinki w komentarzach. Wrzucam bo zabawne, a nie żeby wywołac dyskusję polityczną.


Mr.Drwalu

2011-09-22, 11:25
Heh nawet nawet może być ;)

Towdi

2011-09-22, 11:27
heh, o niebo zabawniejszy byłby filmik z eksplozji TuskoBusa

BongMan

2011-09-22, 11:56
Przecież ten film jest taki sp***olony, że ja pie**olę. Aż słów brak. Wszyscy się spuszczali na niego chyba tylko dlatego, że główny bohater zaćpał się na śmierć. Dobry sposób na promowanie filmu, jednak film gniotem był i gniotem pozostanie.

Isoar

2011-09-22, 12:38
BongMan napisał/a:

Przecież ten film jest taki sp***olony, że ja pie**olę. Aż słów brak. Wszyscy się spuszczali na niego chyba tylko dlatego, że główny bohater zaćpał się na śmierć. Dobry sposób na promowanie filmu, jednak film gniotem był i gniotem pozostanie.



Tam jest twoja Hannah Montana -------> http://www.filmweb.pl/film/Hannah+Montana.+Film-2009-474465

Broccoli

2011-09-22, 13:11
Dobry filmik o urabianiu bydła. Taka prawda, idioci głosują na złodziei. Już ponad 20lat minęło i się k***a nikt niczego nie nauczył. Wstyd k***a! I hańba. PO, PiS, SLD, PSL, PJN jedno wielkie i to samo gówno. Legalna mafia. A co wybory k***a, każdy wielki polityczny znawca i idzie wykształciuch głosować na PO, aby wyjść na inteligenta, a stare babki na PiS, bo Smoleńsk k***a. I jedni i drudzy, ci sami zmanipulowani debile przekonani o swoich racjach.

borisklinga

2011-09-22, 15:22
od 20 lat i ciagle te same mordy, pawlak i reszta sranei w banie, ludzie olac to i wyjsc na ulice, tylko tak mozna cos zmienić

.:...........:.

2011-09-22, 15:32
Cytat:

Tusk w batmanie



:roll:


RomcioMcMiedź

2011-09-22, 16:16
Cytat:

Tylko bez napinki w komentarzach. Wrzucam bo zabawne, a nie żeby wywołac dyskusję polityczną.



Mam tutaj dobry cytat: Głosowanie na Platformę jest jak walenie konia. Niby fajne ale wstyd się przyznać.

Suq-Madiq

2011-09-22, 16:51
Przebudzator mnie przebudzil!

Idz pan w ch*j z takim gownem. Tego nam jeszcze trzeba, zeby pod przykrywka rozrywki i "smiechu" wrzucac filmiki politycznych fanatykow. ;)

raptofil

2011-09-22, 17:29
Pomijając polityke to filmik mi się nawet spodobał. A głosować bede może na RPP, może na PO, może na PiS, może na...

I tak to wszystko jedno, bo wszyscy są niemalże tacy sami.

hajton

2011-09-22, 18:41
RomcioMcMiedź napisał/a:

Tylko bez napinki w komentarzach. Wrzucam bo zabawne, a nie żeby wywołac dyskusję polityczną.

Wrzucasz filmik Przebudzatora528 i nie chcesz wywołać dyskusji politycznej . Ten typ ma najlepsze filmiki zrobione o politykach , religii i ogólnie zmusza do myślenia . Polecam wam jego kanał na yt i po oglądnięciu pojawi się tu więcej jego filmików :)

mav

2011-09-23, 08:10
Broccoli napisał/a:

Dobry filmik o urabianiu bydła. Taka prawda, idioci głosują na złodziei. Już ponad 20lat minęło i się k***a nikt niczego nie nauczył. Wstyd k***a! I hańba. PO, PiS, SLD, PSL, PJN jedno wielkie i to samo gówno. Legalna mafia. A co wybory k***a, każdy wielki polityczny znawca i idzie wykształciuch głosować na PO, aby wyjść na inteligenta, a stare babki na PiS, bo Smoleńsk k***a. I jedni i drudzy, ci sami zmanipulowani debile przekonani o swoich racjach.


piwo mu k***a podać !

Klusken

2011-09-23, 20:42
Ja na wybory idę, zagłosuję na Nową Prawicę. I co z tego ze na liście nie będzie, dopiszę sobie i postawię krzyżyk. Wolę żeby mój głos w ten sposób był nieważny niż żeby poszedł na konto PO albo inne gówno bo wszystko lepsze niż PiS. Może zagłosowałabym na Palikota tak dla jajca ale nie zrobię tego bo Biedroń :D