18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk jest zdrajca!

PiotrekMMA • 2014-08-15, 00:25
Tusk jest German! :amused:

oozyxak0o

2014-08-15, 06:22
Ale o kaczyńskim złego słowa nie powie. A potem zdziwienie po wyborach, że dalej mamy dziurawe drogi.

,pensja mała itp

Pentryt

2014-08-15, 07:29
oozyxak0o napisał/a:

Ale o kaczyńskim złego słowa nie powie. A potem zdziwienie po wyborach, że dalej mamy dziurawe drogi.

,pensja mała itp



Przecież jechała też po pisie. Nie chciało ci się nawet oglądać ale po tytule już masz wyrobioną opinie. PiS szczuje wyborców na PO a PO szczuje wyborców na PiS i tak zjeby nawet nie znając programów tych parti głosują na "mniejsze" zło. To przez was głupie ch*je mamy tak ch*jowo.

Maxi96

2014-08-15, 07:43
kama20030 napisał/a:

miejcie wyrozumialosc dla starszych ludzi, bo kiedys my nimi bedziemy i nie wiadomo co nas strzeli :-D

Sugerujesz że strzeliło jej coś do łba i gada od rzeczy? Widzę kolejna otumaniona przez TV

SeniorB

2014-08-15, 08:31
Uwaga !!!! - to może być zwykła manipulacja -Tej kobiety nie widać a ile roboty się przebrać w moher i mówić bzdury. Metoda oszczerstw poprzez pokazywanie sfingowanych skrajności jest powszechnie stosowana. Ostatnia mi znana to podsyłanie pod krzyż przed pałacem prezydenckim niby oszołomów niespełna rozumu. Po dwóch latach widziany był jeden z nich w towarzystwie Palikota dobrze ubrany i mówiący ostro oraz sprawnie. Poszukajcie ,, Andrzejek pod krzyżem "

slig01

2014-08-15, 08:33
Dla mnie gadanie o "zdrajcach" jest ewidentną oznaką bycia życiowo niezaradną p*zdĄ. Starszych ludzi można z tego wyłączyć bo dla nich było o wiele trudniej przystosować się po transformacji ustroju. Do tego jak widać tej pani ewidentnie pozatykały się naczynia w głowie.

Cała reszta co tak gada to p*zdowate internetowe kowboje. Śmiać mi się z was chce, jesteście żałośni. Facet, który tak pieprzy nie nadaje się zupełnie na głowę rodziny bo jest po prostu łajzą i powinien wstąpić do klasztoru żeby swoich zj***nych genów przez przypadek nie przekazać dalej jak jakiś pijany pasztet mu się podłoży. Idźcie się j***ć ze swoimi kulawymi poglądami. Prawie cały ten portal to albo dzieci z gimnazjum liczące na piwa albo takie właśnie łajzy. Niewielka garstka wie o czym mówię.

luxik1988

2014-08-15, 08:46
@ slig01

Skoro tak piszesz, to też w pewien sposób zaliczasz się do p*zdowatych internetowych kowbojów.

Wydaje mi się, że normalny facet po prostu nie będzie się nad tym spuszczał tak jak Ty i reszta.

I jeszcze jedno: co niby ma wspólnego komentowanie ze zdolnością do bycia głową rodziny?

tr...........cz

2014-08-15, 08:51
80 letni gimnazjalista o mentalności ameby.

contowsky

2014-08-15, 09:01
a to on czy ona?

zonk

2014-08-15, 09:28
A niby co Tusk ma poradzić, że ma niemiecką rodzinę ? On sobie tego nie wybrał.

Bankracy

2014-08-15, 09:54
@up tak, merkel go cyckiem karmila

uneventful

2014-08-15, 10:07
nienawidze tuska, ale co to za argument: "jest zdrajca, bo ma niemiecką rodzine"

mamy (chyba) posła murzyna godsona, geja biedronia, grodzką, a róża thun von coś tam, to nawet sobie niemieckiego nazwiska nie zmieniła.

Ko...........in

2014-08-15, 10:22
Co ona pieprzy... specjalnie wpisałem w google mapy "Drajec", ale nie było takiej miejscowości. Tusk jest z Drajca, to jest nieprawda

2m...........ad

2014-08-15, 10:24
donald t., ciekawe jak długo będzie w stanie udawać przed swoimi kamerami męża stanu. Btw. ta moherka ma większe jaja niż większość młodych obecnie, pewnie to mohery pierwsze ruszą na wiejską o ile będzie jakieś powstanie

kama20030

2014-08-15, 16:03
maxi 96. ubawilam sie setnie. popracuj nad zrozumieniem wypowiedzi.