18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk arogant.

lajtus • 2013-06-22, 17:55

35-letni Andrzej z 5-letnim synkiem był dziś na Modrzewinie w EPT, gdy miejsce to odwiedzał premier Tusk. Elblążanin chciał zamanifestować niezadowolenie z rządów PO. Ukończył dwa fakultety i sezonowo pracuje w Holandii. Oto jak potraktował go Donald Tusk.
- Gdy premier przyjechał do jednej z elbląskich firm w Elbląskim Parku Technologicznym, ja z synkiem już tam byłem. Trzymaliśmy w rękach plansze, a na nich wypisane hasła, które odzwierciedlają nasze życie. Premier dokładnie widział nas i to co wypisaliśmy na planszach. Gdy trwało wewnątrz spotkanie ja z synkiem staliśmy przed nim. Dzieliła nas jedynie szyba. - opowiada nam 35-letni Andrzej.
- Czekaliśmy aż spotkanie się zakończy. Myślałem, że Donald Tusk podejdzie do nas, zamieni słowo. Przeliczyłem się bo nie było dookoła mediów. Wszyscy byli z drugiej strony budynku. Tu byliśmy tylko my i Donald Tusk z ochroną. Gdy spotkanie w EPT dobiegło końca premier wyszedł z budynku, nawet nie spojrzał na nas i kierował się do samochodu. "Proszę pana, nie podejdzie pan nawet?" - zapytałem. Spojrzał wtedy na nas z dziwnym uśmiechem na twarzy i ironicznie zapytał mnie czy ja tu politykę uprawiam. Odpowiedziałem premierowi, że nie uprawiam żadnej polityki, a jedynie protestuje przeciwko polityce Platformy Obywatelskiej. -mówi nam Andrzej dając do odsłuchania nagranie mp3, na którym zarejestrowana jest rozmowa z Donaldem Tuskiem.

Gdy Andrzej odpowiedział premierowi, ten coś burknął i rzucił ze śmiechem "no to wszystkiego dobrego", wsiadł do samochodu i odjechał.

Arogant Tusk kpi z elblążan
Oto prawdziwy obraz premiera. Bez kamer i fleszy wyszła z niego arogancja i pycha. Taka sama arogancja i pycha jaką cechował się Grzegorz Nowaczyk, odwołany prezydent Elbląga. Obaj panowie identycznie traktują ludzi. Jedynie w świetle fleszy i kamer potrafią odgrywać swoje role i łgać ludziom w oczy.

Za co więc przeprasza Donald Tusk elblążan? To krótkie spotkanie premiera z elblążanininem, który faktycznie ukończył dwa fakultety i naprawdę sezonowo pracuje w Holandii, pozwoliło nam poznać prawdziwe oblicze premiera.

Los zwykłych ludzi nie interesuje Tuska. Tak jak i Nowaczyka. Pewnie los zwykłych ludzi nie interesuje też większości polityków PO. "Sitwa" to słuszne określenie dla polityków tej partii.

- Jestem pewien, że gdybym pojawił się z synkiem w miejscu gdzie byliby dziennikarze, to spotkanie wyglądałoby zupełnie inaczej. Tu poznałem prawdziwe oblicze premiera. Swoją obecnością chciałem zwrócić uwagę premiera na problemy z jakimi boryka się moja rodzina ale tak naprawdę stojąc tam reprezentowałem tysiące rodzin, które są w podobnej sytuacji. - dodaje Andrzej.

Andrzej trzymał planszę z napisem: "Andrzej 35 lat. Dwa fakultety. Skazany na pracę sezonową w Holandii.

Na planszy, którą trzymał 5-letni synek Andrzeja napisane było: "Patryk 5 lat. Jedynak. Bo rodziców nie stać na rodzeństwo."

Andrzej ukończył Politologię na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim oraz "Rozwój Regionalny i Fundusze Strukturalne Unii Europejskiej. Kierowanie Projektami." Pracy w Elblągu dla niego nie ma.

Panie premierze. Przez pryzmat Pana spotkania z Andrzejem pragniemy poinformować, że pana przeprosiny kierowane do elblążan naszym zdaniem są nic nie warte. Dlatego my tych przeprosin nie przyjmujemy bo panu nie wierzymy. A wszyscy elblążanie sami wyciągną wnioski i ocenią m.in. Pana działalność w wyborach w Elblągu.

Wizyta Donalda Tuska najprawdopodobniej będzie jednak strzałem w kolano Elżbiety Gelert.

Źródło: portal elblag24.pl

dolarinho

2013-06-22, 20:38
Czytam komentarze i widzę, że niejeden zrobiłby z chęcią laskę rudemu w zamian za kupno garnituru...

facet85

2013-06-22, 20:45
dolarinho napisał/a:

Czytam komentarze i widzę, że niejeden zrobiłby z chęcią laskę rudemu w zamian za kupno garnituru...



Nie k***a, nie lubię rudego ALE k***a Tusk ma mu zrobić kolejne dzieci ? ma zanieść CV tu i tam ? Tusk go k***a zatrudnia ? etc. ?

Ogarnięte osoby sobie poradzą, nie ogarnięte zawsze będą zrzucać winę za swoje porażki na innych.

Namex

2013-06-22, 20:46
Czekam aż w końcu powiedzą że to my Cyklon B zrobiliśmy. Brak TV w domu ma swoje + jednak ;p

pi...........ja

2013-06-22, 20:49
Zawsze mnie śmieszą żalący się nad sobą politolodzy. Chcieli to mają.

mikEWrona

2013-06-22, 20:57
tak tak kaz dziecku tam stac.. on nawet nie wie o co chodzi..

kaktunio

2013-06-22, 20:58
Chciałbym zwrócić w tekście uwagę na jeden zwrot który w 100% mija się z prawdą mianowicie : ""Sitwa" to słuszne określenie dla polityków tej partii.". Nazywajmy rzeczy po imieniu! "Sitwa" to pochlebstwo!

qtacz

2013-06-22, 21:03
Niech ktoś wresczie oklepie tą rudą k***e

Raiton

2013-06-22, 21:06
pie**olicie, zarówno jedni jak i drudzy. Zaradni zawsze robotę znajdą ale przez sytuację gospodarczą, za którą odpowiedzialna jest platforma zarobią ledwo na chleb, tyle w temacie.

bored85

2013-06-22, 21:10
jak ukończył takie kierunki to niech sie nie dziwi że pracuje w holandii sezonowo

mali118

2013-06-22, 21:11
facet85, wydaje mi sie ze gosc jest ogarniety skoro zamiast zapie**alac za 1500zl po 12h i dorabiac jakiegos obszczanca na nowego merca, wyjezdza za granice pracowac za dobra kase.

Hack3rz

2013-06-22, 21:12
Niedawno miasto wyglądało tak. To istny skandal, wyobraźcie sobie jak tu wyglądała komunikacja (teraz jest jeszcze gorzej^^). Dzieło PO




Bila

2013-06-22, 21:14
Cytat:

Tusk arogant.



Ameryki nie odkryłeś,tylko szczerze,nie musicie publicznie się kajać.Kto na niego głosował :idzwch*j: :idzwch*j:

Carol

2013-06-22, 21:21
O Tusku mam zdanie jak większość Polaków, ale śmiać mi się chce z tych dwóch fakultetów. To ja sobie skończę 10 takich kierunków na wydziałach gier i zabaw i będę marudzić, że pracy nie mam.

Vinewood

2013-06-22, 21:34
[cytuj] Chodzi ogólnie o kierunki techniczne po których jest praca. [/cytuj]
nie każdego interesuje gówno

Krute

2013-06-22, 21:39
No dobra widze, że każdy pie**oli o pracy itp. A ja napisze wam za co odwołali albo chociaż jakie mogły być powody...
Jak wiadomo albo nie wiadomo, Elbląg był tak na prawdę prawie na równi z Olsztynem. Miał dużo praw itp. Co zrobił Nowaczyk? uwaga piszę.

1. Ośrodek adopcyjny
tak k***a w Elblągu był ośrodek adopcyjny któr prosperował zajebiście. A Oddał go do Olsztyna

2. Centrale pogotowia ratowniczego (Czy ch*j jak to tam sie pisze)
Czyli jak sie dzwonilo po karetke to odrazu wysylali. Teraz Nowaczyk oddał ja czy tam zlikwidował i gdy sie zadzwoni po karetka odbiera telefon osoba w olsztynie a oni dopiero przekazuja wiadomosc do Elblaga tylko k***a uciekaja cenne minuty.

3. Tramwaje
W Elblągu tramwaje są w ch*j czasu. W Olsztynie dopiero robia tory albo juz zrobili. A pan Nowaczyk za frajer wyslal im stare tramwaja i chyba 2 nowe. te takie co dostawaly nazwy w kazdym miescie (W Elblagu "Ogorki").

4. Urząd wojewódzki (Ale tego nie pamietam czy to on czy nie)
W Elblagu byl urzad wojewodzki (Dziwne?). Kiedy mozna bylo zalatwic wszystko nna miejscu...

@Edit

Zapomnialem dopisac... Elbląg jest stracony dla PO. Nie wiem co tutaj szukał pan Tusk... Chociaż także nie chce aby na krzesle usiadl eSeLDowiec.