18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turysta-przestępca

ĸuń • 2012-05-10, 13:33
i leska policja na przejściu


Włodziu

2012-05-10, 19:05
No pieski potem kości dostaną, za chwalebną służbę :D

avalanch

2012-05-10, 19:15
bania84 napisał/a:

głos ma jak ten z "podrywaczy" moze za zboka go wzieli i chcieli powinac:)


Chyba abonament masz u nich wykupiony :amused:

BTW to chyba nie jest bezpieczne zatrzymanie pojazdu :) na skrzyżowaniu i przed pasami :) oj świętoszki z nich po ch*ju :idzwch*j:

303

2012-05-10, 19:23
Groźnego zbója złapali, będzie parę punktów w statystykach do przodu.

rawpanic

2012-05-10, 19:25
k***a ja pie**ole jak mozna byc takim sk***ysynem by czlowiekowi dac mandat za to ze nie przeszedl na pasach...

naprawde zal mi jest tej Polski...

Phallucifer

2012-05-10, 19:29
musza sie wykazac, musza udowodnic, ze sa nam potrzebni :) swoja droga w zalozeniach do buzdeeztu jest dosc spora wktoa z mandatow, nie ma sie co psiarni dziwic.

adeqs74

2012-05-10, 19:32
W Moim już byłym miejscu zamieszkania przypieprzają sie do kierowców,że źle parkują
ale czytajcie dalej,co jest najlepsze,że znak źle po prostu stoi :D i kierowcy nie mają szans zobaczyć ze jest zakaz parkowania :D

Znak stoi odwrócony dupskiem do kierowców :D
to sie nazywa sk***ysyństwo władz miasta lub pijanych robotników :D

TPaury

2012-05-10, 19:33
avalanch napisał/a:


Chyba abonament masz u nich wykupiony :amused:

BTW to chyba nie jest bezpieczne zatrzymanie pojazdu :) na skrzyżowaniu i przed pasami :) oj świętoszki z nich po ch*ju :idzwch*j:


Droga jednokierunkowa szeroka na 2,5 samochodu nie utrudniają ruchu mają włączone bulaje, wszystko gra, nikt nie ucierpiał, a ty nie pękaj.

Wracając do kolesia, jakiś wypłosz i burak. Po prostu go sprawdzają czy nieposzukiwany etc. nikt nie mówi że wlepili mu mandat.

Ja też mogę nakręcić wideło jak mnie pałują panowie policjanci (nic nie wspominając nigdzie o tym że oplułem ich i kopnąłem no i jeszcze zwyzywałem chwile wcześniej) . Wrzucę tutaj, rozkręcę hejt, podpisze że PSY obiboki niewinnych pałują, dostanę zylion piw i siabada.

To urywek wyrwany z kontekstu a wy już się burzycie.

Numernabis

2012-05-10, 19:39
w lesku w ch*j kiboli i nawiedzonych policjantów.

konradssc

2012-05-10, 20:40
@TPaury racja. Od siebie dorzuce, że jak nie przechodził na pasach to słusznie zrobili. No rozk***ia mnie jak taki debil jeden z drugim ma pasy 20 m dalej, a napie**ala przez jezdnie... To po h*j w takim razie te pasy?

malkohlm

2012-05-10, 21:13
Stalowa Wola? Moja okolica :D

ddobry10

2012-05-10, 21:39
Polska- kraj patologi i k***a debilizmu i chamstwa, nie wszyscy może, są wyjątki, ale ten do nich nie należy.

black88

2012-05-10, 22:03
Heheheh kto zna policjantów z leska ten wie... ze nie różnią sie nadgorliwością od całej reszty "pieskiej braci". Mysli taki ze za mandaty zostanie generałem od razu.

Ca...........ca

2012-05-10, 22:25
No cóż, czasami warto znać swoje prawa - mimo że wszystkich przepisów na pamięć nie sposób jest zapamiętać, to niektórym warto poświęcić uwagę ;)

Zgodnie z Art. 13 pkt 2 Kodeksu Drogowego

"Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych jest dozwolone, gdy odległość od przejścia przekracza 100 m. Jeżeli jednak skrzyżowanie znajduje się w odległości mniejszej niż 100 m od wyznaczonego przejścia, przechodzenie jest dozwolone również na tym skrzyżowaniu."

oraz dodatkowo punkt 3

" Przechodzenie przez jezdnię poza przejściem dla pieszych, o którym mowa w ust. 2, jest dozwolone tylko pod warunkiem, że nie spowoduje zagrożenia bezpieczeństwa ruchu lub utrudnienia ruchu pojazdów. Pieszy jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdom i do przeciwległej krawędzi jezdni iść drogą najkrótszą, prostopadle do osi jezdni"

Sinus

2012-05-11, 00:00
Serdeczne ch*j im w dupę. Te ku*asy z leska wj***li mi ostatnio 200 zł. k***a za brak świateł i dokumentów(wyskoczy człowiek 300 m do sklepu, zapomni czasem). j***ł ich pies i ich matka suka.

brb

2012-05-11, 00:11
markop4321 napisał/a:

a jedź pan w ch*j, niedługo będą wpie**alać mandaty za deptanie chodnika


ale o co chodzi? w cywilizowanych krajach za przechodzenie przez ulice w miejscu innym niz wyznaczone dostajesz zajebiscie wysoki mandat i nie ma gadania.
zachcialo sie dziadowi skakc przez barierke przez co stworzyl zagrozenie. no ale ok to "turysta", najwidocznie z jakiejs wioski gdzie wiekszosc drog to drogi gruntowe