18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turniej dzieciaków

Oczyszczacz • 2010-08-31, 22:12
Ale dzieciaki miały frajde napewno. Brawo dla Kolejorza za taką akcje.



Oczyszczacz

2010-09-02, 15:32
Mocherek odniósł się do tego że Gazeta Wyborcza, TVN sieją taką propagande a ludzie jak młode pelikany, łykają wszystko.

Niektórzy widzą race, spiewających kibiców to odrazu ich łączą z chuliganami, bandytami. To są właśnie efekty czytania GW czy oglądania TVN.
Nie ma to jak jakaś sprzeczka słowna na meczu a już media pie**olą o wielkiej zadymie , a na dowód puszczają materiał sprzed 10 lat hehehe. Tacy ludzie jesteście ciemni.
Najwięcej o tym co dzieje się na stadionach mówią Ci co na mecze nie chodzą. To właśnie efekty prania mózgu przez GW czy TVN.
O to im chodziło i to popieram.

Janusz~

2010-09-02, 20:29
Oczyszczacz - od kiedy ołówki są tępe?
Jaki w ogóle jest sens wstawiania tego typu materiału na ten portal?
Owszem, bardzo zajebista inicjatywa. Ale to chyba jednak nie jest miejsce na takie uploady.

C'est Ca

2010-09-02, 22:17
erniii napisał/a:

Róbmy tak dalej to będą nadal demolować stadiony bo "to jest piękne".



Noo faktycznie. Ahh te paragony ... ale one niszcza stadiony. Powinni zakazac, co nie ?

sveq

2010-09-02, 23:00
C'est Ca napisał/a:



Noo faktycznie. Ahh te paragony ... ale one niszcza stadiony. Powinni zakazac, co nie ?



Murawa do wymiany :lol:

Wiecie co? Może idźcie w końcu na jakiś mecz na stadion, ale na stadion a nie jakieś pastwisko na wśi gdzie grajądrużyny z A klasy. Może zobaczycie, że wcale nie jest tak jak piszą w mediach.
A no i nie pie**olcie, że nie chodzicie bo można dostać kamieniem albo butelką :lol: To nie lata 90te

adi326

2010-09-03, 19:09
j***ne pyry :hitler:

masabitumiczna

2010-09-13, 08:14
co wy pie**olicie o praniu mózgu, czy TVN czy GW czy RP czy Wprost czy Newsweek czy Trójka przedstawiają jakiś punkt widzenia, a czytelnik czyta/słucha i sam może sobie obczaić czy to jest stronnicze czy nie, skąd ty wiesz np. co piszą w Wyborczej jak pewnie nie miałeś jej w rękach od dłuższego czasu, mówisz tak bo ktoś powiedział że Wyborcza jest bee i kto tu jest poddawany praniu mózgu...
sorry za offtop, ale wk***ia mnie jak ktoś mi wmawia że jestem debilem...

Conan Mori

2011-05-17, 23:42
Popoerdoleńce i debile k***a mać jak już muszą ciągnąć ten cały syf z tym zaj***nym "sportem" to niech to robią z namysłem, a nie k***a j***na mać tak... i k***a po sprzątaniu nadal ciepią tymi śmieciami k***a.
k***a k***a k***a, idę spać.