18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

turecki afroamerykanin za mądry na używanie lapka

straatveger • 2013-08-06, 10:57
Pewnie zastanawiacie się co robiłem cały miesiąc ? Otóż nie dawno wróciłem do Niemiec z wakacji z USA gdzie piłem drinki w kokosie z parasolką. Otóż dzisiaj prezentuję czarnego ciapaca, który nie umie się posługiwać nowoczesną techonolgią.

Z góry informuję, że temat nie ma na celu obrażać, dyskryminować czy w żadnym wypadku nawoływać do nienawiści użytkowników białych słuchawek, a ni reklamować laptopów toschiba.

pi...........ja

2013-08-06, 23:55
Pewnie zastanawiacie się, co jadłem dziś na kolację? Otóż jeszcze nic.

Slipak

2013-08-07, 00:29
Razem z tym kolegą zbierałeś szparagi dla niemieckich panów?

Silnoręki

2013-08-07, 00:47
Jeb się na cyce folksdojczu. ;-)

dnr

2013-08-07, 01:45
straatveger napisał/a:

Pewnie zastanawiacie się co robiłem cały miesiąc ? Otóż nie dawno wróciłem do Niemiec z wakacji z USA gdzie piłem drinki w kokosie z parasolką. Otóż dzisiaj prezentuję czarnego ciapaca, który nie umie się posługiwać nowoczesną techonolgią.



*niedawno

MojeAvi

2013-08-07, 03:22
straatveger napisał/a:

Pewnie zastanawiacie się co robiłem cały miesiąc ? Otóż nie dawno wróciłem do Niemiec z wakacji z USA gdzie piłem drinki w kokosie z parasolką. Otóż dzisiaj prezentuję czarnego ciapaca, który nie umie się posługiwać nowoczesną techonolgią.


No cóż, wiesz bywa. Ja w glanach czasami się potykam o takich ciemnych ludzi.

straatveger napisał/a:


Z góry informuję, że temat nie ma na celu obrażać, dyskryminować czy w żadnym wypadku nawoływać do nienawiści użytkowników białych słuchawek, a ni reklamować laptopów toschiba.



Nieosiągalny & MojeAvi napisał/a:



Kogo to k***a obchodzi? :facepalm:


Jab7kO

2013-08-07, 11:10
Nie ma to jak szybki Hejt. Ja pie**ole :D

tico92

2013-08-07, 11:27
trzeba było napisać że w końcu bana na miesiąc dostałeś za warny o polaczkach a nie pisać bajki o wyjazdach do hameryki

platwi

2013-08-07, 11:34
straatveger napisał/a:

Pewnie zastanawiacie się co robiłem cały miesiąc ? Otóż nie dawno wróciłem do Niemiec z wakacji z USA gdzie piłem drinki w kokosie z parasolką.


Cytujac klasyk "Kim Ty w ogole k***a jestes pajacu?" :D

T0B1

2013-08-07, 12:44
dnr napisał/a:



*niedawno
Obrazek


dnr (w jakimś tam temacie) napisał/a:


Serio nic nie mam do Woodstocku, nie moja impreza po prostu. Ale nie mówcie mi, że to zadredowane towarzystwo nie jest typowym wyborcą palikota, legalizatora marichuaniny. Stąd to lewactwo.


I po ch*j każdemu pojedyncze błędy wytykać? Chyba tylko po to by ku*asa se przedłużać i dowartościować się.

@topic
Brawa dla autora za rozjuszenie p*zdusiów, które z zazdrości i pseudonienawiści utopiłyby pół świata w łyżce wody, bo mają w życiu gorzej od innych. Przecież jak można inaczej patrzeć na Niemca niż przez pryzmat jego dziadka, który mordował Polaków jakieś 75 lat temu? Z pewnością ta nienawiść i zazdrość jest uzasadniona tym, iż w Niemczech wciąż panuje nazizm - to takie logiczne... Ciekawe czy Wy jesteście (lub czy chcielibyście być) obarczani dokonaniami waszych dziadków. :lodowka:

methos23

2013-08-07, 17:33
Stwierdzam, że autor tematy to burak.
Piwa nie ma.

dnr

2013-08-07, 17:58
@ unimator

Ta marichuanina jest CELOWA. Na pewno kiedyś też popełniłem błąd, ale nie tam :)

Nie wytykam błędów każdemu, ale temu pajacowi chciałem doj***ć.

PS Przyganiał kocioł garnkowi :)


unimator napisał/a:



I po ch*j każdemu pojedyncze błędy wytykać? Chyba tylko po to by ku*asa se przedłużać i dowartościować się.





T0B1

2013-08-07, 22:46
@up
http://sjp.pl/pojedy%F1czy
http://sjp.pl/pojedynczy
http://www.pwsz.chelm.pl/poradnia_jezykowa/index_2.php?id_k=1&id_p=76

Natomiast "se" to zwykły (bodajże) akronim - to, że nie występuje w słowniku nie oznacza, że jest niepoprawny.
http://sjp.pl/se

A tak na serio to i tak nie miał być to jakiś hejt czy diss, czy jak tam się mówi. Po prostu nie ma co czepiać się tego, że ktoś napisał "nie" z przysłówkiem oddzielnie a nie razem, bo każdy popełnia błędy. Jechać należy po tych co na przykład majuskuły i kropki używają od święta.

dnr

2013-08-07, 23:02
Spoko, teraz sobie żarty robiłem i tak :) A temu kolesiowi po prostu chciałem jakoś doj***ć za buractwo, miałem ochotę na wrzucenie grammar nazi to wrzuciłem, cała historia.

werther

2013-08-09, 15:47
straatveger napisał/a:

Pewnie zastanawiacie się co robiłem cały miesiąc ? Otóż nie dawno wróciłem do Niemiec z wakacji z USA gdzie piłem drinki w kokosie z parasolką.




Kogo obchodzi co robisz z naczyniami odnosząc je na zmywak?