18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecka sztangistka

~_Yarko_ • 2023-04-16, 22:25
Mistrzowstwa Europy w Erywaniu (Armenia).


KrystekKrystek

2023-04-17, 06:24
Folur napisał/a:

żeby mięśni nie zerwać



Po co pas jest to wiemy. Tylko o co chodzi z tym, że za ciasno go zapieła

Zemdlała czy coś innego z tego wyszło

SpeedyG

2023-04-17, 06:42
Pewnie na bezdechu próbowała, a poza tym to zbyt cienka jest- widać po braku techniki i przedłużaniu ćwiczenia.

Cezary666

2023-04-17, 07:03
Pas jest po to żeby łatwiej było utrzymać napięcie w tzw. "core" czyli tych mięśniach z przodu i z tyłu ciała które stabilizują postawę. Jakby za ciasno zapięła pas to by nie mogła zrobić dobrego wdechu przeponowego, co by skutkowało niestabilnością i problemem z utrzymaniem pozycji.
Można założyć, że laska fiknęła z powodu: -przetrenowania przed zawodami, -skoku ciśnienia, -jakiejś choroby, która dała o sobie znać pod maksymalnym wysiłkiem itp. Niech rzuci kamieniem ten, któremu się nigdy w bani nie zakręciło przy maksowaniu w martwym czy przysiadzie.

pyotreck

2023-04-17, 08:52
Cezary666 napisał/a:

Pas jest po to żeby łatwiej było utrzymać napięcie w tzw. "core" czyli tych mięśniach z przodu i z tyłu ciała które stabilizują postawę. Jakby za ciasno zapięła pas to by nie mogła zrobić dobrego wdechu przeponowego, co by skutkowało niestabilnością i problemem z utrzymaniem pozycji.
Można założyć, że laska fiknęła z powodu: -przetrenowania przed zawodami, -skoku ciśnienia, -jakiejś choroby, która dała o sobie znać pod maksymalnym wysiłkiem itp. Niech rzuci kamieniem ten, któremu się nigdy w bani nie zakręciło przy maksowaniu w martwym czy przysiadzie.



Ja nigdy nie masowałem martwego w przysiadzie...

~REsadER

2023-04-17, 09:42
dostrzegła inflację

Karboksylator

2023-04-17, 13:22
Cezary666 napisał/a:

Pas jest po to żeby łatwiej było utrzymać napięcie w tzw. "core" czyli tych mięśniach z przodu i z tyłu ciała które stabilizują postawę. Jakby za ciasno zapięła pas to by nie mogła zrobić dobrego wdechu przeponowego, co by skutkowało niestabilnością i problemem z utrzymaniem pozycji.
Można założyć, że laska fiknęła z powodu: -przetrenowania przed zawodami, -skoku ciśnienia, -jakiejś choroby, która dała o sobie znać pod maksymalnym wysiłkiem itp. Niech rzuci kamieniem ten, któremu się nigdy w bani nie zakręciło przy maksowaniu w martwym czy przysiadzie.





pyotreck napisał/a:

Ja nigdy nie masowałem martwego w przysiadzie...



mnie raz się zdarzyło, że pociemniało mi przed oczami jak klocka stawiałem. k***a jakie ja miałem zatwardzenie... był i przysiad i martwy (klocek) ale nie masowałem

tachicom666

2023-04-17, 13:43
BarmanInternetu napisał/a:

Za p*zdę jakby dobrze złapał to od razu by się ocknęła



Dupa podnosi więcej niż ty smalcu więc śmię sugerować że złapać powinni za ciebie

mesjans

2023-04-17, 15:30
Ona zemdlała przez nieodpowiednie oddychanie przy podnoszeniu ciężaru, to jest bardzo częste zjawisko przy podnoszeniu ciężarów polega na chwilowym niedotlenieniu mózgu. Gość podniósł jej nogi do góry by więcej krwi trafiło do głowy. Nic nie ma to związanego z pasem, gdyby tu chodziło o pas to by go szybko jej ściągali.

P4GER

2023-04-17, 19:36
W dupę z tymi filmikami co niektórymi do się nie da otworzyć, w jakiś gejowski sposób wyrzucone

robsonx79

2023-04-17, 20:29
Ale parawan to mają zajebisty.

Bul_od_bytu

2023-04-18, 14:57
To sport na wyginięciu, w wersji damskiej oczywiście. Niedługo będą sportsmenki z kutangami identyfikujące się jako kobiety i wszystkie te rekordy świata pójdą się j***ć na jednym mityngu atletycznym pod Grajewem :D

Wiewór

2023-04-19, 11:04
Jak zaczęli robić parawan to myslalem ze ja zastrzelą jak konia.

mentosnsc

2023-05-05, 01:24
Turczynka w Armenii? To nie mogło się udać ;)