18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Birkut

2013-11-13, 20:32
Stary kumpla miał kierunkowskazy na włączniki do światła w VW Transpotrerze :D

specodhec341

2013-11-13, 22:05
@schab - sy się śmiejesz, a ja tak naprawdę jechałem z Białoweży do Malborka, w nocy, podczas oberwania chmury. I kierowca z pasażerem:
- To na trzy. Raz... Dwa... Trzy!
*wziu-wziu*

Odkręciła się śruba mocująca ramię do silniczka.

dosekk

2013-11-13, 22:21
Hahahahha ten śmiech rozpie**ala

I Wodzisław pozdrawia, skończcie już cisnąć bo i tak wam to nic nie da :)

tommy30

2013-11-13, 22:43
tak,wiejska - Wodzisław

scyzoryk14

2013-11-13, 22:49
johny2015 napisał/a:

Te kretyn co ryczy jak baran na nagraniu jest zapewne z tych co mamuś z tatusiem kupili nowiutkie BMW, modne ciuszki i jedyne co umie robić to lansować... on na miejscu właściciela Corsy pewnie by całe auto wyebał i kupił nowe, a co! Bo się włącznik zepsuł... żal dupę ściska jak słucham takich debili. Idiota nawet nie potrafi włącznika nazwać... o umiejętności jego podłączenia nawet już nie śmiem myśleć... k***a, co za społeczeństwo... :/



Jesteś chory... koleś to do beki zrobił a ty po nim jedziesz, założe sie ze sam byś nie umiał tak podłączyć, powiedział dzwonek a ty hejtujesz, lecz sie dziadu, ty nawet loginu nie umiesz napisać od wielkiej litery haha, śmieszne? Tak samo jak ty i twoja wypowiedz, jesteś pozer, usuń konto i życie bo z Ciebie taki krytyk jak z sosnowca Śląsk,pozdrów kanara
ps. SWD <3

kacimierz

2013-11-13, 23:47
Ja pie**ole, internetowy panel miłośników opla corsy broni geniusza, który zastosował dzwonek do drzwi jako przycisk spryskiwaczy.
Używany przełącznik zespolony to koszt pewnie góra kilkudziesięciu złotych, jak kogoś stać na jazdę autem to k***a chyba ma też 30 zł na naprawę.
A jeśli nie ma to jest milion innych, bardziej "dyskretnych" patentów niż dzwonek do drzwi, ja pie**ole.

anger

2013-11-13, 23:49
ło k***a padłem xD

takija

2013-11-14, 00:21
kacimierz napisał/a:

Ja pie**ole, internetowy panel miłośników opla corsy broni geniusza, który zastosował dzwonek do drzwi jako przycisk spryskiwaczy.
Używany przełącznik zespolony to koszt pewnie góra kilkudziesięciu złotych, jak kogoś stać na jazdę autem to k***a chyba ma też 30 zł na naprawę.
A jeśli nie ma to jest milion innych, bardziej "dyskretnych" patentów niż dzwonek do drzwi, ja pie**ole.



Działa? działa, więc jaki masz z tym problem?

johny2015

2013-11-14, 08:44
scyzoryk14 napisał/a:



Jesteś chory... koleś to do beki zrobił a ty po nim jedziesz, założe sie ze sam byś nie umiał tak podłączyć, powiedział dzwonek a ty hejtujesz, lecz sie dziadu, ty nawet loginu nie umiesz napisać od wielkiej litery haha, śmieszne? Tak samo jak ty i twoja wypowiedz, jesteś pozer, usuń konto i życie bo z Ciebie taki krytyk jak z sosnowca Śląsk,pozdrów kanara
ps. SWD <3



Dzięki doktorku za diagnozę, dobrze, że chociaż Twój nick jest z dużej :D Wyobraź sobie, że to forum właśnie jest od tego żeby hejtować, tak więc hejtuję: rżącego barana z jego ch**owym filmikiem, że takie coś w ogóle na główną trafia. Hejtuję też Ciebie, a jak masz ból dupy z tego powodu to wiesz co i gdzie sobie zaaplikować :D
p.s. Tak, potrafiłbym to podłączyć, jestem elektrykiem :)