18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tube Raiders - War Eagle (kopalnia w Kalifornii)

cryptic • 2015-12-08, 20:17

Około 70 kilometrów na zachód od Las Vegas, w górniczym dystrykcie Shoshone, pośrodku pustynnej doliny Mesquite, w hrabstwie Inyo w Kalifornii, znajduje się założona w 1910 i opuszczona w 1957, głęboka na 60 metrów, pięciopoziomowa kopalnia galeny srebronośnej. Film jest relacją z dwugodzinnej, samotnej eksploracji.

Emkub

2015-12-08, 22:08
Jo by sie łobsroł

FryzjerZG

2015-12-08, 22:21
Kurde ja sie boję w Skyrim chodzić po tunelach. Gdybym wj***ł sobie w łeb ten wkręt, że w środku może być np. puma, to bym sp***alając płakał jak dziecię.

Nimr0d

2015-12-08, 22:33
Pierwszy raz stawiam piwo youtuberowi, materiał zacny a koleś ma jaja to trzeba przyznać. Sam uwielbiam takie klimaty i szkoda że w Polsce jest tak mało podobnych miejsc.

KamZie1908

2015-12-09, 00:19
k***a lektorem nie będziesz...

Wawrz

2015-12-09, 00:28
Chyba osrałbym się po same pachy gdybym miał sam tam wleźć :D

Runej

2015-12-09, 00:35
jeszcze ani jednego hejtu na adbustera? poj***ło was?

zły_skurwiel

2015-12-09, 00:39
Runej napisał/a:

jeszcze ani jednego hejtu na adbustera? poj***ło was?


pie**olony adbuster jutubowicz zaj***ny

A tak serio to nie ma nic głupszego niż SAMEMU pchać się w takie miejsca. Nie myliłbym tego z odwagą. Dla mnie odważni są żołnierze którzy walczą, strażacy którzy wchodzą do płonącego domu, chłopak który w obronie kobiety staje przeciwko paru skoksowanym sk***ielom, a nie jakiś jutuber który dla jakiś j***nych subów, sróbów i innych gówien pcha się sam do opuszczonej kopalni.
Takie moje skromne zdanie..

danielbiel1988

2015-12-09, 00:50
Chłopie nie stać mnie na tyle życia żeby oglaądać tak krutki film...

bedzio

2015-12-09, 00:57
@Sk***iel-Niedobry
A nie pomyślałeś że on to robi bo lubi? A youtube daje mu to że ludzie dając lajki i suby które ich nic nie kosztuja pozwalają mu zarabiać i mieć kasę na takie rzeczy jak wypad do kaliforni? Zresztą sam fakt że sporo ludzi go oglada a część podrzuca mu fajne lokacje, bo o większości miejsc po jakich łazi nie znajdziesz informacji w necie.

zły_skurwiel

2015-12-09, 01:02
bedzio napisał/a:

@Sk***iel-Niedobry
A nie pomyślałeś że on to robi bo lubi? A youtube daje mu to że ludzie dając lajki i suby które ich nic nie kosztuja pozwalają mu zarabiać i mieć kasę na takie rzeczy jak wypad do kaliforni? Zresztą sam fakt że sporo ludzi go oglada a część podrzuca mu fajne lokacje, bo o większości miejsc po jakich łazi nie znajdziesz informacji w necie.


Oczywiście jak najbardziej to rozumiem i szanuję bo sam lubie takie klimaty, po prostu nie myliłbym tego z odwagą. Pchanie się samemu w takie miejsca jest dla mnie po prostu k***a głupotą, tyle.

_H...........r_

2015-12-09, 01:14
Zajebisty materiał, ale żeby będąc w Ameryce i idąc samemu w takie zadupie nie postarać się chociaż o gaz łzawiácy ? Nie mówię już nawet o strzelbie lub innym gnacie. Przecież mógł tam spotkać zmutowanych murzynów czy ch*j wie co.

RockyWood

2015-12-09, 02:36
nieźle ...to już któryś z kolei JU-TU-BER który nieco przerobił swoją "profeskę" na YT z konkretnego tematu na zwiedzanie j***nego świata. Ile oni w końcu zarabiają na tych filmach widać od razu. A każdy pie**oli "hu hu hu to so takie hm hm groooooszowe sprawy"...

spoko.

Pikdzik

2015-12-09, 08:23
Szkoda ze mu latarka nie siadła :)