18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Atreyu

2013-07-28, 17:01
Unie i Federacje różnych społeczności nie zawsze prowadzą do upadku - patrz USA.

Gonczor

2013-07-28, 17:57
@up
Ale socjalizm już bardziej-patrz Grecja, Detroit, Polska...

EDIT: znowu te tagi. Jak ktoś będzie to chciał potem przez np. UE wyszukać, to będzie do usranej śmierci szperał.

kemcia

2013-07-28, 18:36
@Atreyu
USA Właśnie zdycha. Bankructwo ogłosić mieli ładnych parę lat temu, ale jakoś się to rozeszło. Ale tu rację ma gonczor. Usrael zdycha z tego samego powodu co cała reszta zachodu - przez socjalizm i machinacje oraz przerzutowość bankową.

Kuriki

2013-07-28, 18:38
No jak tack morzna! Krytykowadź Uńę Eóropejsko śę zachciało? Czy wy myśliće rze, naśi politycy rzondzoncy prowadzo nas na zgóbę? Ńe po to pżeciesz nas Do UE dołączono, rzebyśmy teras jo krytykowalji!!! Tylko dźęki Óńii Polska może coś ośongnonć!!! Czy wy maće godnośdź i chonor człowjeka?!!? :emo:

A teraz na poważnie :amused:
Ktoś jeszcze wierzy w moc UE? Piszę "jeszcze" bo ktoś jednak musiał głosować za przyłączeniem się do tego syfu.
Nie będę wskazywał palcem zwolenników konkretnych partii ale apeluję do każdego zwolennika UE by zrobił coś pożytecznego i się k***a rozpędził, po czym pie**olnął swoim łbem w mur- powtarzać do utraty przytomności.

Pikdzik

2013-07-28, 18:40
Krwa jakie to prawdziwe

Suka_Blyat

2013-07-28, 18:48
W telewizji i tak usłyszymy, że UE ma się wspaniale, tylko trzeba trochę więcej wrzucić pieniążków bo mało. Będzie się działo ciekawie jak już to wszystko pie**olnie

Imper3838

2013-07-28, 18:55
Mi sąsiad z niemiec 10 lat temu mówił, że błąd robimy pchając się do UE. A ja głupi dzieciak nie wiedziałem o co mu chodzi, myślałem że UE to wspaniała sprawa dla Polski i Europy... Tak w szkole propagandę do mózgu pchali. Wszędzie były granatowe flagi w żółte gwiazdki. Gadanie o otwartych granicach, mieszaniu się kultur, wspólnej walucie, dotacjach, wspólnym wspaniałym i sprawiedliwym prawie. Jakie to wspaniałe ZSRE.

rew123321

2013-07-28, 18:59
Imper3838 napisał/a:

Mi sąsiad z niemiec 10 lat temu mówił, że błąd robimy pchając się do UE. A ja głupi dzieciak nie wiedziałem o co mu chodzi, myślałem że UE to wspaniała sprawa dla Polski i Europy... Tak w szkole propagandę do mózgu pchali. Wszędzie były granatowe flagi w żółte gwiazdki. Gadanie o otwartych granicach, mieszaniu się kultur, wspólnej walucie, dotacjach, wspólnym wspaniałym i sprawiedliwym prawie. Jakie to wspaniałe ZSRE.


a drogi to się same pobudowały, bo bozia dała z nieba asfalt...

Gonczor

2013-07-28, 19:04
Wołek napisał/a:

W telewizji i tak usłyszymy, że UE ma się wspaniale, tylko trzeba trochę więcej wrzucić pieniążków bo mało. Będzie się działo ciekawie jak już to wszystko pie**olnie



Tja Merkel mówiła, że trzeba "scedować suwerenność krajów", żeby naprawić to, co się dzieje. Krótko mówiąc, skoro nie można przebić głową muru, trzeba napie**alać mocniej. Swoją drogą, kolega znalazł ciekawe info jakiś czas temu: klik

kur2005

2013-07-28, 19:07
@rew
no tak bo gdybyśmy nie wstąpili do UE, to każdy zapie**alałby na koniu przez pole. Dostajemy pieniądze, które sami wpłacamy z lekką nadwyżką, która i tak idzie na urzędasów od UE. Do tego jeszcze poj***ne przepisy pozbawione sensu, typu ograniczenia co2, oczywiście każde inne zależnie od kraju, jakieś poj***ne klatki dla kurczaków i inne ścierwa. Co z tego ze dostajemy hajs jak i tak musimy go wykładać na to co sobie ubzdura UE.

Ol...........up

2013-07-28, 19:38
rew123321 napisał/a:


a drogi to się same pobudowały, bo bozia dała z nieba asfalt...



Nie znasz zasady działania unii. Jeżeli unia dała nam 100 mld (przykładowo) to musiała podpie**olić 140 mld gdzie indziej. Jeżeli teraz Grecja będzie potrzebowała 50 mld to nam zabiorą 80 mld. Tak to działa, tracą na tym tylko zwykli podatnicy, bo jak myślisz gdzie idzie to 40 mld z tych 140?

tranzystor

2013-07-28, 19:45
Jakiś troglodyta wpie**oli pseudomądry rysuneczek i odrazu sadistic staje się centrum specjalistów od polityki i ekonomii, a także prawa i zjawisk bankowych! Ale ch*j, napie**olę trochę na UE, to popłynę z nurtem, pomyślą, że rozumiem o co chodzi, będą mądrzejszy, a i piwko się trafi...

enjoy7

2013-07-28, 19:48
Dobrze, że u nas nie można jeździć 220km/h, bo tak czy siak pociąg by się rozpie**olił :D

Kuriki

2013-07-28, 19:58
Vebb napisał/a:

Nie znasz zasady działania unii. Jeżeli unia dała nam 100 mld (przykładowo) to musiała podpie**olić 140 mld gdzie indziej. Jeżeli teraz Grecja będzie potrzebowała 50 mld to nam zabiorą 80 mld. Tak to działa, tracą na tym tylko zwykli podatnicy, bo jak myślisz gdzie idzie to 40 mld z tych 140?


No dokładnie. Tylko weź to wytłumacz głąbom, którzy się jarają UE...

Stąd trzeba się wynosić. Innego wyjścia nie widzę. Fajnie, że są jakieś inicjatywy by się pozbyć socjalizmu ale większość go zwyczajnie chce. Większości nie przemówisz do rozumu. Jeśli chcesz przemawiać do większości to przemawiaj do ich najniższych instynktów i potrzeb, czyli "dam wam bezpieczeństwo, wszystko za was zrobię, będziecie bezpieczni, dam wam kasę na lekarza, będziecie żyć bez obaw o życie, będę walczył z bezrobociem, będziecie mieli dobrze, dam wam edukację darmową, wasze dzieci będą bezpieczne, blablabla".

Można co najwyżej do pojedynczych osób przemawiać i ich przekonywać ale takie działania są skazane na porażkę, bo ten jeden "nawrócony" wejdzie między kilku socjalistów i zostanie zakrzyczany. Socjalistów (czytaj: zwolenników obecnego systemu, obecnej władzy oraz UE) trzeba albo wystrzelać albo przed nimi uciekać albo się do nich przyłączyć. Ja wolę drugą opcję bo przy okazji trochę świata sobie zwiedzę. Smutne ale prawdziwe.