18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzylatek na motorowerku

okar19 • 2012-05-23, 08:53
na środku skrzyżowania

Trzyletni chłopiec z Chin wybrał się motorowerkiem dla dzieci na samodzielną przejażdżkę. Wjechał na bardzo ruchliwe skrzyżowanie, ale cudem przejechał przez nie bez szwanku. Dopiero wtedy dostrzegła go policja, która zabrała dziecko z niebezpiecznej ulicy.
Zdarzenie zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu w Zenzhou, w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach.

- To stało się po południu, około 17.30, czyli podczas godzin szczytu - opowiada policjant, który uratował chłopczyka.

Uciekł dziadkowi

Zauważył, że mały przemyka przez skrzyżowanie na dziecięcym motorowerku. Samochody i autobusy cudem go omijały, chociaż kilka z nich przejechało niebezpiecznie blisko.

Chłopca udało się bezpiecznie sprowadzić z ulicy. Okazało się, że trzylatek przebywał pod opieką dziadka, który regularnie się nim zajmuje. Dziadek tłumaczył, że wszedł na chwilę do toalety, a wówczas niepokorny wnuczek zniknął z jego oczu

Fazer6

2012-05-23, 09:05
a niech sie uczy przepisów :D

rockface123

2012-05-23, 10:00
Nie mówi się poj***ne tylko chińskie.

Ork.Fajny

2012-05-23, 10:26
W mediach zachodnich zapewne już z tej okazji słychać krzyki o winie ustroju "socjalistycznego" i braku poszanowania praw człowieka...

hi...........ja

2012-05-23, 14:17
I tak ich jest najwięcej, więc jeden w tę czy we w tę nie robi różnicy...

spiepszaj_dzbanie

2012-05-23, 14:19
okar19 napisał/a:

na środku skrzyżowania
w prowincji Zhejiang we wschodnich Chinach.


O! Właśnie tam robią najch*jowsze drzwi z bibuły za 600zł, które niestety ludzie kupują ślepo wierząc że są antywłamaniowe bo mają 12 rygli z plasteliny.

ri...........la

2012-05-23, 16:30
niech sie uczy od malego

flodack

2012-05-23, 20:13
W Polsce pewnie mandat by dostał :D

bravoteampolska

2012-05-23, 20:19
Wpie**olić mandat , zlać pałą przez łeb i do fabryki ryżowych sandałów , za miskę żarcia

taziu

2012-05-23, 20:49
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


O! Właśnie tam robią najch*jowsze drzwi z bibuły za 600zł, które niestety ludzie kupują ślepo wierząc że są antywłamaniowe bo mają 12 rygli z plasteliny.



Co najciekawsze - sąsiadowi wj***li się na mieszkanie przez takie drzwi (dosłownie - przez drzwi). Zakład ubezpieczeniowy umył ręce twierdząc, że dom nie był należycie zabezpieczony :mrgreen:
A jaki sąsiad to mądry nie był jak napie**alał na mnie po ch*j mi lite drewniane, grube drzwi z dodatkową płytą w środku które są droższe od jego porządnych antywłamaniówek z obi. No i cóż, jak do tego czasu nie uzbiera kasy na nowy tv to będę zmuszony gościć go w ramach euro.

emilwkpg

2012-05-23, 21:11
tak bardzo liczyłem na harda :(

KFC

2012-05-23, 21:30
Wielkie mi halo tylko chciał pojeździć :loldev:

Gebels

2012-05-24, 01:56
'cudem unikajac' tak jakby wszyscy byli slepi... obsrali sie wszyscy... ta historia dla mnie wyglada jak normalne skrecanie, wymijanie na ruchliwej drodze...