18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzygodzinny orgazm.

Steven • 2014-01-08, 12:34
Eric pewnie pęka z dumy – dał partnerce orgazm, który trwał trzy godziny! I to jest powód do przechwałek przy piwie z kumplami. Jednak jego dziewczynie Liz nie było do śmiechu. Przez nieustającą ekstazę trafiła na ostry dyżur.
Eric i Liz to para z Seattle. Pewnego poranka, postanowili zacząć dzień od seksu. Po przebudzeniu bzyknęli się, po czym pan domu wstał i zaczął zbierać się do pracy. Nie dotarł tam, a tłumaczenie, że musi zostać przy swojej wybrance, bo ta ma przewlekły orgazm pewnie tylko rozśmieszyło jego szefa.

Liz natomiast szczytowała już godzinę. Wtedy wpadła w panikę. Niby marzenie każdej kobiety, ale nie mogła normalnie funkcjonować cały czas jęcząc i czując przeszywające dreszcze. Podskakiwała, by sprawdzić czy to pomoże. Chwytała się wszelkich możliwych, by złapać oddech. Chwyciła nawet wino żeby uspokoić organizm i rozluźnić nerwy. Na nic zdało się i to.




Po dwóch godzinach Eric zawiózł ją na ostry dyżur. Gdy wpadli na izbę przyjęć, Liz jęczała i stękała. Personel medyczny stwierdził, że dziewczyna jest w ciąży i właśnie nadszedł czas rozwiązania. Jednak zdziwili się ekstremalnie, gdy usłyszeli niecodzienną historię. Po godzinie pobytu w szpitalu, czyli po trzech łącznie, orgazmy u kobiety ustały.

Dziewczyny, wyciągnijcie wnioski z historii pary z Seattle i uważajcie, czego sobie życzycie. Sam Freddie Mercury śpiewał onegdaj „Too much love will kill you” – teraz słowa te nabrały nowego znaczenia.

Źródło: ckm.pl

BongMan

2014-01-08, 12:40
Steven napisał/a:

Sam Freddie Mercury śpiewał onegdaj „Too much love will kill you”


No w sumie miał rację, bo od love z pedałami dostał AIDS i to go killło.

schab

2014-01-08, 13:37
1:18 ta stara juz sie na niego czaila tez sie chcialal chyba zalapac

St...........ke

2014-01-08, 13:44
BongMan napisał/a:


No w sumie miał rację, bo od love z pedałami dostał AIDS i to go killło.



Jesteś debilem, nie rozróżniasz HIV od AIDS. Do tego hetero też zarażają się wirusem HIV, także narkomani mimo braku seksu itp.

Idź już, bo kraby czekają.

BongMan

2014-01-08, 13:49
Ryj, tępy członie.
HIV to wirus, AIDS to choroba, którą ów wirus powoduje.
Zaraził się wirusem HIV i zachorował na (dostał) AIDS.
Nie próbuj być mądry, bo ci to nie wychodzi.

Ale to jest śmieszne. Baran wyzywa innych od debili, a sam jest młotem i gówno wie :D I to nie ty jeden. Ostatnio jakiś debil wykłócał się ze mną, że gryf od sztangi i sztanga to jest to samo. Skąd was tu tyle, no skąd?

St...........ke

2014-01-08, 13:53
BongMan napisał/a:

Ryj, tępy członie.
HIV to wirus, AIDS to choroba, którą ów wirus powoduje.
Zaraził się wirusem HIV i zachorował na (dostał) AIDS.
Nie próbuj być mądry, bo ci to nie wychodzi.

Ale to jest śmieszne. Baran wyzywa innych od debili, a sam jest młotem i gówno wie :D



Sam się motasz, dostać mógł co najwyżej HIV, a później zachorował na AIDS. Nie zawsze też każdy choruje na AIDS. Więc idź się do edukować.

BongMan

2014-01-08, 13:58
Zrobiłeś z siebie kretyna i teraz się słówek czepiasz.
Jeden ch*j czy powiem, że dostałem przeziębienia czy zachorowałem na przeziębienie, k***a.
Dobra, stop gadania z idiotą.

sard

2014-01-08, 14:17
Steven napisał/a:

Eric pewnie pęka z dumy – dał partnerce orgazm, który trwał trzy godziny! I to jest powód do przechwałek przy piwie z kumplami.


Tia... widać, że gówno wiesz - choćbyś był nie wiem jak wspaniały, jak laska nie chce mieć orgazmu to go mieć nie będzie.
A jak chce to choćbyś był tylko świeczką to i tak dojdzie i będzie jej zajebiście... może zabraknie jej przytulania, chyba że jest suką wtedy porządnie spranej dupy :)

Majesty

2014-01-08, 14:18
Eric ma teraz pewnie niezłe branie na mieście :D

pi...........ja

2014-01-08, 15:39
BongMan widzę tłumaczy zawiłości chorób wenerycznych to ja wytłumaczę ten przypadek. Nie facet dał tylko choroba niekontrolowanych i niszczycielskich orgazmów, o której gdzieś w otchłani internetu czytałem. On co najwyżej sprowokował atak jednego o ile nie była to czysto przypadkowa synchronizacja stosunku z nadchodzącym atakiem.

go...........ek

2014-01-08, 16:29
a ja już myślałem, że to jakieś trudne sprawy albo inne badziewie

OstatniLogin1987 napisał/a:

Historia wyssana

Obrazek

właśnie stąd :banany:



a ty swoje fotki zachowaj dla siebie..

Nomex

2014-01-08, 16:36
Too much love will kill you - to akurat śpiewał Brian May

Szulcu

2014-01-08, 16:44
Udawała.. bo to zła suka była...

ja...........03

2014-01-08, 17:00
mogli jej pokazać zdjęcie nagiego Grodzkiej(go) najlepszy na obrzydzenie. Jego zdjęcie w ubraniach już działa jak chemiczna kastracja