18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trzy typy dziewczyn

pr...........ry • 2013-03-10, 00:41
"List dziewczynek do mamy z koloni
Mamo nie martw się o nas bawimy się jak damy
-A jak nie damy to się nie bawimy! "

doryjan

2013-03-10, 10:21
ten gościu chyba k***a nie zar*chał jeszcze. pozdro z akademika :*

dodii

2013-03-10, 10:29
To jest już jakiś internetowy żenujący mit. Ja nigdy nie znałem takich dziewczyn. Nigdy także nie słyszałem od kogoś o takich akcjach nawet na obozach i koloniach; jak jakieś słoneczka zabawy w ojca itp. Nie wiem jakich wy macie znajomych i, że was to w ogóle śmieszy ale w takim razie nie zazdroszczę, a współczuję. Na prawdę jeszcze brakuję z prawej strony "po studiach" i wj***ć tam baniak z 5L wody. Żenujący obrazek i jeszcze bardziej podpis pod nim. W sam raz na poziom gimnazjalny. Pozdrawiam.

aha Bambi: rozdajesz te warny od "było" każdemu kto napisze a w regulaminie który wklejasz jako argument nie ma nic o przyznawaniu ostrzeżeń osobom które doubla odkryły, jest adnotacja, że powinny one dać linka, więc albo mi dajesz warna za spam albo go usuń.

Zl...........ny

2013-03-10, 10:47
dodii napisał/a:

To jest już jakiś internetowy żenujący mit. Ja nigdy nie znałem takich dziewczyn. Nigdy także nie słyszałem od kogoś o takich akcjach nawet na obozach i koloniach; jak jakieś słoneczka zabawy w ojca itp. .



Fakt faktem szmaty się prują jak stare gacie już od najmłodszych lat, ale głównie z patologii. Akurat w gronie znajomych w którym sie obracam nikt nikomu nie obciąga w bramie czy bawi się w "ojca?". Co do obozów/kolonii to zależy, polecam wyjazdy zagraniczne, tam k***om puszczają hamulce :>

ip...........ag

2013-03-10, 11:07
przeczytałem za 1-szym razem "studnia" :D

korba-dawid

2013-03-10, 11:59
Kolory tu też mają znaczenie :

Czerwony : STÓJ!!!!

Zielony : Jedź!

Pomarańczowy : Lepiej się zastanów.

68mustang

2013-03-10, 12:02
Są 2 typy dziewczyn:

fezer44

2013-03-10, 14:49
Nie rozumiem,co ma mleko do dziewczyn?

Pan_Doktur

2013-03-10, 16:18
w podstawówce kakao nie ruszone? :mrgreen: