18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy o żonie

Fakerę • 2012-11-13, 13:12
Wysłałem żonie zdjęcie mojego sflaczałego ch*ja, niech suka wie, że o niej myślę!




Moja żona wk***ia się gdy używam słów "stara k***a"
Właściwie to mógłbym wreszcie zapamiętać imię jej matki.





Moja żona nazwała mnie łatwowierną cipą, o mało nie upuściłem biblii.

andyq

2012-11-13, 16:03
Będziesz pływał w piwie bo tutaj materiał własny szanują.

łysa_pała

2012-11-13, 17:51
@up
Ale coś mi mówi, że za ten "materiał własny" to kiedyś bany będą dawać...

Pater patriae

2012-11-13, 18:42
łysa_pała, albo w końcu zrozumieją, że za powtarzanie 20 raz tego samego tekstu nie dostaje się już piwa.
Piwo za ten drugi :].

unkenzo

2012-11-13, 19:05
za tą biblie duże piwo :)

Mi...........13

2012-11-13, 19:15
Ostatni dobry

przemoc239

2012-11-13, 19:28
czwarty rozpie**olił system..

Masther

2012-11-13, 19:34
@up up
Najpierw wbij na sadistica, pozniej wbij na joemonstera i tam pie**ol łebkowki, ze widziales to juz na sadisticu!

Ha...........ng

2012-11-13, 22:14
Skąd takie debile jak człowiek123 się biorą ja się pytam? Jeżeli ktoś udostępnia coś na necie to mimo wszystko godzi się na to, że zostanie to upublicznione gdzie indziej też. No chyba, że udowodni, że to jego i nie chce by zostało to gdzie indziej upubliczniane to wtedy coś tam można zrobić kolesiowi, który to zerżnął, ale jeśli nie to zamknij mordę człowiek :homer:

majmarek

2012-11-13, 22:28
a nie lepiej było ożenić się z fajną dziewczyną?
pewnie żadna fajna cię nie chciała... :-(

czlowiek123

2012-11-13, 22:41
Hacerking napisał/a:

Skąd takie debile jak człowiek123 się biorą ja się pytam? Jeżeli ktoś udostępnia coś na necie to mimo wszystko godzi się na to, że zostanie to upublicznione gdzie indziej też. No chyba, że udowodni, że to jego i nie chce by zostało to gdzie indziej upubliczniane to wtedy coś tam można zrobić kolesiowi, który to zerżnął, ale jeśli nie to zamknij mordę człowiek


Drogi Hacerkingu przeczytaj ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994.Doedukuj się a potem się wypowiadaj.Krótko ci streszczę. Każdy tekst nie tylko w internecie podlega prawom autorskim nawet jakieś tam suche żarty.Naruszeniem tych praw jest choćby nie podanie źródła.Tutaj masz artykuł http://prawo-autorskie.wieszjak.pl/prawa-autorskie-w-sieci/218037,Zapozyczanie-kradziez-tekstow-w-Internecie.html .Zapoznaj się z nim a potem wypowiadaj się na jakiś temat bo po co się wypowiadasz jak gówno o czymś wiesz :P

Fakerę

2012-11-14, 08:08
czlowiek123 napisał/a:


Drogi Hacerkingu przeczytaj ustawę o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994.Doedukuj się a potem się wypowiadaj.Krótko ci streszczę. Każdy tekst nie tylko w internecie podlega prawom autorskim nawet jakieś tam suche żarty.Naruszeniem tych praw jest choćby nie podanie źródła.Tutaj masz artykuł http://prawo-autorskie.wieszjak.pl/prawa-autorskie-w-sieci/218037,Zapozyczanie-kradziez-tekstow-w-Internecie.html .Zapoznaj się z nim a potem wypowiadaj się na jakiś temat bo po co się wypowiadasz jak gówno o czymś wiesz :P



Zastanawiam się nad czym trwa debata, większość materiałów wrzucanych na sadistic jest wygrzebywana z innych portali, stron. Zamiast skupić się na filmiku, kawale itp. to tracimy czas na nie potrzebne dyskusje na temat podawania źródła i praw autorskich.