18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trzy nastolatki pobiły Araba.

dudidudi • 2013-11-04, 17:13
Cytat ze strony MMPoznan :-)

Dziewczyny w wieku 17, 18 i 19 lat napadły na obcokrajowca, bo zwrócił im uwagę.

27 października trzy młode kobiety spotkały się, żeby wspólnie spożywać alkohol. Najpierw piły piwo na pętli tramwajowej na Dębcu, potem postanowiły pojechać na Stary Rynek. Kręciły się w centrum i w okolicznych uliczkach spożywały kolejne trunki.

- W pewnym momencie postanowiły wejść do jednej z bram - tłumaczy Dawid Marciniak z KWP w Poznaniu. - Ponieważ była zamknięta, zaczęły się dobijać kopiąc drzwi. Zwrócił im uwagę przechodzący obok obcokrajowiec. To obywatel Arabii Saudyjskiej - dodają.

Najpierw w jego kierunku poleciały wyzwiska. Potem dwie dziewczyny zażądały od mężczyzny pieniędzy. Ponieważ odmówił im, zaatakowały go. Obcokrajowiec został kilka razy uderzony pięścią w twarz. Mimo tego nie wydał atakującym pieniędzy. Kiedy próbował zadzwonić na policję wówczas jedna z kobiet uderzyła go tak mocno, że zniszczyła telefon. W pobliżu przechodził przypadkowy świadek, który zawiadomił policję.

Kobiety uciekły, ale patrol policji wspólnie z pokrzywdzonym wspólnie zaczęli przeczesywać okoliczne uliczki. Szybko udało się zatrzymać dwie kobiety, trzecia wpadła w ręce policji następnego dnia.

Młodym poznaniankom postawiono cztery zarzuty: usiłowania rozboju, zmuszenia groźbą do odstąpienia od konkretnego działania, uszkodzenia mienia oraz posiadania narkotyków. Przy jednej z kobiet policjanci znaleźli bowiem amfetaminę. Za usiłowanie rozboju grozi kara do 12 lat więzienia.

Przypominamy, że niedawno przy Starym Rynku dwie kobiety uśpiły i okradły pakistańskiego policjanta... :lodowka:

Czyżby Poznańskie dziewczęta wzięły sprawy w swoje ręce? :mrgreen:

SharpSe

2013-11-04, 19:57
sir_Alex napisał/a:

Stop islamizacji Europy



Ty k***a jakiś jebnięty czy co? Te młode szmaty pobiły kolesia nie w imię jakichś wartości tylko go po prostu zdziesionowały. Równie dobrze mógłbyś to być ty, chociaż w sumie ty byś mordy nie odezwał tylko spuścił głowę w dół i sp***olił.

avalanch

2013-11-04, 20:08
Krata piwa dla lasek.. i po kresce :D

MlotPneumatyczny

2013-11-04, 20:08
I dobrze. Jak ktoś już napisał, ciapaty jak to ciapaty pewnie grzecznie ich nie upomniał, a obraził. Ale cóż zrobić. Przecież media muszą pokazać jacy to Polacy są źli, a wszyscy inni biedni i pokrzywdzeni.

bujaszaka

2013-11-04, 20:17
Największą korzyść społeczną byśmy osiągnęli wtedy, gdyby ten ciapak wysadził się akurat koło tych panienek. No ale trudno, i tak jest się z czego cieszyć, ciapaty poznał swoje miejsce, a patola w więzieniu :D

judasz1234

2013-11-04, 20:19
problem w tym, że gdyby sprawa nie dotyczyła ciapatego, to każdy z Was pisałby, że wstyd mu, że jest polakiem, że polki to k***y które rozszerzają nogi na widok latynosa, że chleją do porzygu, że są wiekszymi patuskami niż przypadkowy alkoholik napie**alający rodzinę itp. brudas dostał w japę, no fajnie fajnie, ale nie zapominajmy, że to nasze dziewczęta zachowały się jak bydło. ciapak zachował się bardzo dobrze, ale powinien jeszcze sam im wpie**olić za pysk

sidian

2013-11-04, 20:51
Poj***ni jesteście, bez kitu. Laski na amfie zaczęły napie**alać jakiegoś typa, a wy cieszycie tępe mordy, bo gościu był akurat z Arabii Saudyjskiej. I te teksty, że u obcych się uwagi nie zwraca... ja pie**olę, uczyć się, tępaki od gościa, bo każdy z nas ma obowiązek zwracać uwagę, jak ktoś demoluje czyjeś mienie. Gdybyście byli tacy odważni poza internetem, to może mniej hajsu z naszych podatków by szło na wymienianie szyb na przystankach rozpie**olonych przez naszych ziomków. Co za ludzie, koszmar...

Nagor

2013-11-04, 21:19
dobrze brudasowi!

johjohnson

2013-11-04, 21:20
i to jest k***a to, jakiś ciapat dostał wpie**ol od gówniar (swoją drogą co za cieć nie umie obronić się przed 3ma dziewczynami) i sprawczyniom grozi DO 12 LAT WIĘZIENIA a jak mnie napadło dwóch naćpanych idiotów, którzy próbowali mnie okraść i też zniszczyli mi sprzęt elektroniczny to dostali ZAWIASY. Poj***ny kraj - poj***ny bo obcokrajowców traktuje się w nim lepiej niż obywateli.

POW667

2013-11-04, 21:23
Jak ciapaci prezentują taką wartość bojową to nie dziwię się, że jedyne co potrafią zrobić to wysadzić się w powietrze ;) .

fi...........in

2013-11-04, 21:35
Patologia patologią, ale islamskie zagrożenie należy tępić - to religia gloryfikująca przemoc i produkująca psychopatów, w większości krajów "normalnej" Europy w miejscu tych gówniar byliby małoletni wyznawcy mahometa (celowo z małej litery) i obijaliby ryja komukolwiek, kto islam ma w dupie, niezależnie od tego, czy jest biały, czarny, czy różowy. Szkoda, że nie zrobiły tego celowo i z pełną swiadomością tego, co robią, chyba, że o czymś nie wiemy. Miałem do czynienia z tą "religią pokoju" - mam osobisty uraz i gówno mnie obchodzi, czy ktoś pomyśli, że posługuję stereotypami. Fakty są faktami - to religia, która nakazuje nienawiść do innowierców, nawet jeśli siedzi się na ich garnuszku. EDIT: Wpadło mi do głowy, że ktoś może mi zarzucić, że fanatyczni katolicy są tak samo skrzywieni - ale zauważmy, że ich trzyma w ryzach normalna i krytycznie nastawiona większość

Black Snake

2013-11-04, 21:40
k***a 12 lat za co? Za obronę własną?

Loen

2013-11-04, 22:01
On im k***a zwrócił uwagę by nie rozpie**alały bramy. Dobrze człowiek zrobił. Jakie w tym wy widzicie znamiona islamizacji? ch*j w dupę pannom i im podobnym, nie ma tolerancji ani poklasku dla dewastacji mienia publicznego Rzeczypospolitej Polskiej.


A allach to ch*j.

sir_Alex

2013-11-04, 22:45
gwindak napisał/a:



Ty k***a jakiś jebnięty czy co? Te młode szmaty pobiły kolesia nie w imię jakichś wartości tylko go po prostu zdziesionowały. Równie dobrze mógłbyś to być ty, chociaż w sumie ty byś mordy nie odezwał tylko spuścił głowę w dół i sp***olił.



Odpowiadam:

Nie jestem

To nie mógłbym być ja, ponieważ nie jestem ciaptym brudasem w katolickim kraju, zaczepiającym jakieś babki

Jak wiesz co bym zrobił, to może znasz też najbliższe numery lotto - wyślij na priv

pozdrawiam

stoprocentsok

2013-11-05, 00:05
Idziesz sobie ulicą i nagle przed twoimi oczami wyrasta taki obraz: trzy kobitki napieprzają ciapatego. Naturalny odruch to podbiec i pomóc dziouchom. Jebac każdego kto zrobi wywód o tym jakie to by było dziecinne zachowanie itd itp. Już raz ludzie pomyśleli, że trzeba być tolerancyjnym bo nie każdy to terrorysta i mają teraz, multisrulti k***a..

LaTos

2013-11-05, 12:08
dudidudi napisał/a:

Cytat ze strony MMPoznan :-)
(...) dwie kobiety uśpiły i okradły pakistańskiego policjanta... :lodowka:



Ale, że MORBITAL? :lol:
dla niewiedzących