18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trybut dla Lemmy'iego w .... reklamie ;)

sachcio • 2016-01-09, 21:39
Można się uśmiechnąć lub też uronić łzę.




a tak w ogóle to dzień dobry, bo to pierwszy post.

madafaka77

2016-01-10, 11:40
Gnbb j***l cie pies

Trimeresurus

2016-01-10, 11:54
@Gnbb Chyba kpisz, typie :amused: Znajdź mi zespół rockowy, na który Lemmy w mniejszym lub większym stopniu nie wpłynął :krejzi:

Gość to legenda i bardziej go żałuję niż papieża, nie pie**olił się w tańcu tylko walił prosto z mostu o co mu chodzi, nigdy nie był fałszywy, a to rzadkość.

adax88

2016-01-10, 13:09
Jaki k***a trybut durniu.

drukarka666

2016-01-10, 13:27
Żaden trybut ani tribute tylko TRYZUB!

DuckDodgers

2016-01-10, 13:40
Gnbb napisał/a:

Mimo, że konto bez wkładu, ekscytujących sformułowań, to o coś podsumuje.
Ni to k***a sadystyczne ni to ch*ji. Lemmiego słuchał margies jednak istnieje taki ewenement, że kiedy ktoś umiera to nabrzmiewa chwałą. Co to k***a jest? W praktyce słucha go 0.01 procent Polskiego społeczeństwa, a po śmierci zyskuje miano Boga?

pie**ole



Co za osioł. Jaki k***a margines? :D Gość nagrał kilkadziesiąt albumów, jego muzyką inspirowały się całe pokolenia :D On był legendą jeszcze za życia tylko teraz jego wizerunek wskoczy do popkultury i takie smarki co wyskoczyły dopiero co z łożyska mamusi się o nim dowiedziały :D Zapewniam cie, że jeszcze nie tak dawno jak w telewizji puszczało się muzykę to Motorhead było tak często katowane jak teraz halaj bling albo inne Adele ;)

Trimeresurus napisał/a:

Znajdź mi zespół rockowy, na który Lemmy w mniejszym lub większym stopniu nie wpłynął :krejzi:



Nickelback :amused:

Recydywista

2016-01-10, 15:13
upupupupupupup
prawda jest taka ze muzyka nirvany motorhead, sabbathow, queenow etc etc etc to podwaliny praktycznie kazdego rodzaju muzyki. Dzieci hejtujace te dziela sa niczym innym jak zwyklymi zawszonymi hipokrytami. Pomine fakt ze jedna dobra rockowa piosenka glębią i wyniosłośćią przewyzsza pokolenia waszych gownianych rytmow.

TB303

2016-01-10, 16:27
Cytat:

prawda jest taka ze muzyka nirvany motorhead, sabbathow, queenow etc etc etc to podwaliny praktycznie kazdego rodzaju muzyki.


Hehe, to ci wyszło... Rock i Metal - jedyna słuszna, prawdziwa muzyka, bez której muzyka nie była by tak rozwinięta w dzisiejszych czasach, i nie byłoby większości gatunków muzycznych. Ja głupi myślałem, że to muzyka poważna, instrumentalna istnieje od kilkuset lat, a okazuje się, że to "ciężkie rytmy" są historyczne :lol:
Chyba żyję w alternatywnej rzeczywistości...

th...........ng

2016-01-10, 16:50
Jaki k***a trybut palancie ? "Tribute" to hołd. Rozumiesz ? H-O-Ł-D. I takie zjeby wrzucają tematy nie znając podstawowych słów. I żaden mod czy admin tego nie poprawi, bo są takimi samymi niedorozwojami.

sachcio

2016-01-10, 18:34
Lt_Ado napisał/a:

Jaki k***a trybut palancie ? "Tribute" to hołd. Rozumiesz ? H-O-Ł-D. I takie zjeby wrzucają tematy nie znając podstawowych słów. I żaden mod czy admin tego nie poprawi, bo są takimi samymi niedorozwojami.




linkow wstawiac nie moge, ale moze uda ci sie usunac spacje i skopiowac: sjp. pl/trybut nauczysz sie czegos nowego i nabierzesz oglady.

choc slowo hold byloby lepsze :P

McKornick

2016-01-10, 19:37
k***a, dowiedzieć się z sadola że lemmy nie żyje.... pie**olony nowy rok, media milczą!

th...........ng

2016-01-10, 20:57
McKornick napisał/a:

k***a, dowiedzieć się z sadola że lemmy nie żyje.... pie**olony nowy rok, media milczą!



Milczą bo cały świat jest zajęty łamaniem praw człowieka i demokracji w Polsce.

WyJEgErMaN

2016-01-11, 01:11
Nakarmcie te chomiki!

Gnbb

2016-01-11, 02:13
Cytat:

Gnbb j***l cie pies


"Może tak, może nie" - Ricky

Cytat:

@Gnbb Chyba kpisz, typie :amused: Znajdź mi zespół rockowy, na który Lemmy w mniejszym lub większym stopniu nie wpłynął :krejzi:



Trochę się namęczyłem ... Judas Priest ;-)

Cytat:

Co za osioł. Jaki k***a margines? :D Gość nagrał kilkadziesiąt albumów, jego muzyką inspirowały się całe pokolenia :D On był legendą jeszcze za życia tylko teraz jego wizerunek wskoczy do popkultury i takie smarki co wyskoczyły dopiero co z łożyska mamusi się o nim dowiedziały :D Zapewniam cie, że jeszcze nie tak dawno jak w telewizji puszczało się muzykę to Motorhead było tak często katowane jak teraz halaj bling albo inne Adele ;)



Rozumiem, że opierasz swoją wiedzę o badania statystyczne przeprowadzone na całej populacji Polski i jesteś w stanie wykazać ponad 1% społeczeństwa które aktywnie słucha jego jak to ująłeś legendarnego wkładu muzycznego. Jestem pełen podziwu nie sądziłem, że przyjdzie mi "rozmawiać" z takim ekspertem który w dodatku uwzględnia całe pokolenia.
:idzwch*j: