18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudny los skośnego kaszojadka...

Anal_Intruder_69 • 2024-03-15, 13:11

... ale los kogucika jeszcze trudniejszy :szydera:

Nie wiem po ch*j ta cenzura, niestety innej wersji nie znalazłem.

Antoni79

2024-03-15, 13:20
Tak było. Kiedyś prawo było proste. Za zaatakowanie gówniaka kogucika czekała śmierć.

piterpiotrek

2024-03-15, 13:24
jak byłem mały to też miałem takiego koguta co za mną latał i musiałem sp***alac bo sie go bałem ale stary mi powiedział tak: kto jest wieksy ty czy on co sie dajesz więc wziąłem sobie jego rady do serca i za każdym razem jak leciał w moim kierunku to kopałem ch*ja i po jakims czasie to on sp***alał przede mną jak mnie zobaczył haha (ogólnie to lubie zwierząta)

Szrek_masochista

2024-03-15, 13:44
k***a nich to pokolenie zjebów wyginie i niech narodzi się w końcu empatyczna społeczność

Baronessa

2024-03-15, 13:53
Jak byłem kilkuletnim gówniarzem, to też mnie kogut zaatakował i dziadziuś za karę mu łeb upie**olił siekierą. Fajnie pierzasty futrzak sp***alał bez łba. To były piękne czasy...

Siriuz

2024-03-15, 13:59
Szrek_masochista napisał/a:

k***a nich to pokolenie zjebów wyginie i niech narodzi się w końcu empatyczna społeczność



Ja pie**ole, mam nadzieję, że nie masz na myśli lewackich-woke "ranisz moje uczucia" zjebów

Szrek_masochista

2024-03-15, 14:15
Siriuz napisał/a:

Ja pie**ole, mam nadzieję, że nie masz na myśli lewackich-woke "ranisz moje uczucia" zjebów



Mam na myśli osoby, które uważają się za bogów, decydując o czyimś życiu; tak jak na filmie rodzice stwierdzili, że zabija koguta, bo im się tak podoba. Nie jest to normalne i zdrowe zachowanie, które nauczy dziecka jedynie traktowania zwierząt przedmiotowo. Na filmie nie są pokazane jakieś lewackie-woke, a więc o nich się wypowiadać nie będę, ponieważ nie na ten temat jest mój komentarz.

Maniecky

2024-03-15, 14:22
Szrek_masochista napisał/a:

Mam na myśli osoby, które uważają się za bogów, decydując o czyimś życiu; tak jak na filmie rodzice stwierdzili, że zabija koguta, bo im się tak podoba. Nie jest to normalne i zdrowe zachowanie, które nauczy dziecka jedynie traktowania zwierząt przedmiotowo. Na filmie nie są pokazane jakieś lewackie-woke, a więc o nich się wypowiadać nie będę, ponieważ nie na ten temat jest mój komentarz.



Ile ty masz lat? 12? Jak to pokolenie "decydujace" o zyciu i smierci zwierzat wyginie to bedziesz wpie**alal żwirek i ciastka z błota. Empata sie k***a znalazl. Ty myslisz ze ci ubodzy chinole trzymali tego koguta jako maskotke? Bylem kiedys mlody i glupi...ale nie az tak mlody i glupi.

Yolanda

2024-03-15, 14:29
W Chinach cenzurują każdą dziurę, nawet tę w wiadrze.

tajfunkanalia

2024-03-15, 14:42
Szkoda że mu oka nie wydziobał, tej małej śmierdzącej małpie.

Antoni79

2024-03-15, 15:14
Szrek_masochista napisał/a:

Mam na myśli osoby, które uważają się za bogów, decydując o czyimś życiu; tak jak na filmie rodzice stwierdzili, że zabija koguta, bo im się tak podoba. Nie jest to normalne i zdrowe zachowanie, które nauczy dziecka jedynie traktowania zwierząt przedmiotowo. Na filmie nie są pokazane jakieś lewackie-woke, a więc o nich się wypowiadać nie będę, ponieważ nie na ten temat jest mój komentarz.



Gdzieś Ty się chował? Zwierzęta hodowane są po to, żeby umrzeć. Kiedyś na wsi od małego każde dziecko wiedziało skąd się bierze mleko, mięso. Asystowało się przy świniobiciu, myciu flaków, zabijaniu kury, gęsi, kaczki, skubaniu ptactwa, zabijaniu królika. Nie było tłumaczenia, że świnka uciekła, tylko wszyscy czekali na smażoną wątróbkę na podgardlu i cebuli. Metodą na agresywnego koguta zawsze było ścięcie, bo koguty miały zwyczaj skakania na głowę, drapania i dziobania po oczach. Zapobiegawczo takie osobniki eliminowało siè już po pierwszym incydencie agresji i nie było to tajemnicą przed dziećmi.

PentagramOdDiabła

2024-03-15, 15:29
piterpiotrek napisał/a:

jak byłem mały to też miałem takiego koguta co za mną latał i musiałem sp***alac bo sie go bałem ale stary mi powiedział tak: kto jest wieksy ty czy on co sie dajesz więc wziąłem sobie jego rady do serca i za każdym razem jak leciał w moim kierunku to kopałem ch*ja i po jakims czasie to on sp***alał przede mną jak mnie zobaczył haha (ogólnie to lubie zwierząta)



Miałem kiedyś podobnie tyle, że miałem ze 12 lat. Pojechaliśmy do wujasa i ciotki na wichurę. I mnie i siorke moja młodszą ganiał kogut więc wyłapał dwa razy z laczka i przestał nas ganiać. Nie jakieś kopy mocne ale za drugim razem zrozumiał, że nie ta waga. Koniec

Nome

2024-03-15, 15:48
mój dziadek też urąbał łeb kogutowi, jak kogut poranił moją malutką kuzynkę, do tej pory pamiętam smak i zapach rosołu.... to se nie wrati...

baronturbina

2024-03-15, 16:12
Baronessa napisał/a:

Jak byłem kilkuletnim gówniarzem, to też mnie kogut zaatakował i dziadziuś za karę mu łeb upie**olił siekierą. Fajnie pierzasty futrzak sp***alał bez łba. To były piękne czasy...


Kogut myślał o niedzieli, a w sobotę lep mu ścięli.

htp

2024-03-15, 16:14
Nome napisał/a:

mój dziadek też urąbał łeb kogutowi, jak kogut poranił moją malutką kuzynkę, do tej pory pamiętam smak i zapach rosołu.... to se nie wrati...





Baronessa napisał/a:

Jak byłem kilkuletnim gówniarzem, to też mnie kogut zaatakował i dziadziuś za karę mu łeb upie**olił siekierą. Fajnie pierzasty futrzak sp***alał bez łba. To były piękne czasy...



To dziadek za mądry nie był. Kogut ma być agresywny, inaczej nie będzie zapładniał kur, a taka jego rola.