18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

przemoc239

2013-07-30, 00:28
Solfernus napisał/a:

P.S czy troling, trolowanie nie powinno być pisane trolling, trollowanie?



Ale Ty masz k***a rozkminy :lodowka:

samstag

2013-07-30, 00:40
Zawsze mam wrażenie, że te "prowokacje" urządzają ludzie których podnieca podawanie się za nieletnią dziewuszkę i podpuszczanie 14-15 latków do pogaduszek o c*pkach. Gówno, a nie podpucha na pedofilów. W pierwszej rozmowie, pytanie do 14 latka czy chce zobaczyć nagą rok młodszą dziewczynę jest bez sensu.

Taumantis

2013-07-30, 00:44
nie będę bronił pedofilów ;p tylko chcę poruszyć kwestię, że biologicznie faceta ma prawo podniecać dziewczyna po pierwszym krawieniu tak natura chciała ;) kulturowo jest to patologiczne i fakt powinno. Kiedyś jednak to była norma, a nawet warunek ;) królowie zapinali 13stki a prawdziwym warunkiem było pierwsze krwawienie. Pedofila to trochę naciągane zjawisko dzisiaj. Gwałty pedofilów a "lekka" pedofilia bo "trzynastke swędzi p*zda" to różna sprawy. Każdy z nas chcę młodą kobietkę dziewicę żeby pokazać jej świat, a kultura mówi i prawo mówi ze musi mieć 15/16 lat. nie jestem pewien jak to teraz jest ^^ mam kolegę co w wieku 20lat zabawił się z 12stką nie mysląc ze to 18+. To jego wina? Była w klubie dla 18+ ;] wyglądała na minimum 16. Tapeta etc. Miała drina. Dopiero rano kiedy się obudził a ja panienke spotkałem w kuchni poznaliśmy się na magicznej tapecie. :D

Meril

2013-07-30, 00:46
Ta druga rozmowa nie ma nic wspólnego z pedofilstwem. To że w nicku jest 13 nie znaczy że to wiek jest. A do pierwszej to mógł skłamać co do wieku ;)

BongMan

2013-07-30, 01:13
Haha, rozj***ło mnie :D Zbierając wszystkie komentarze w kupę, powiem tak: Sylwia - aspirujesz do miss Sadistica :D Zwłaszcza z tym o Hiszpanie :D

dulek93

2013-07-30, 07:07
więcej ! więcej ! a najlepiej filmiki z publicznego linczowania takich pedo zboków

adekniejadek89

2013-07-30, 08:55
w tą drugą rozmowę to nawet debil by nie uwierzył, "dam Ci lody calipso", no k***a

dnr

2013-07-31, 00:58
k***a, niedługo facet, który przez przypadek zar*cha siedemnastkę (np. w USA to nielegalne) będzie nazywany pedofilem. Wejdźcie sobie chociaż na wiki i zobaczcie co to słowo znaczy, j***ni debile. Faceci tu opisani to pospolite zboczki. I tak, bardzo niewinne te dzieci, co konwersują o ku*asach i c*pkach i się umawiają na j***nie w necie. Gardzę wami. Deprecjonujecie termin "pedofil", facet porywający z ulicy 8-letnie dziewczynki i gwałcący je w piwnicy to jest pedofil, tu są jakieś marne popierdółki.