18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trolololoo

matiqq • 2012-11-14, 15:27
Ze sluchaniem disco polo jest jak z waleniem konia. Niby przyjemnie, ale wstyd sie przynac ;d

rockface123

2012-11-14, 16:32
na Śląsku co 4 osoba słucha disco polo z mojego doświadczenia, też kiedyś słuchałem lepsze to od rapu :D

łysa_pała

2012-11-14, 17:08
A najlepsze jest to, że nikt nie słucha, a każdy zna słowa...

MUodyy

2012-11-14, 17:15
"lepsze to od rapu" są gusta i guściki, ja słucham rapu i jest dla mnie milion krotnie lepszy niż każdy inny gatunek muzyczny. Nie wiem czy jest wstyd przyznać się do disco polo... Gdybym go słuchał na pewno nie miałbym problemów z przyznaniem się do tego czego słucham. Słuchajcie sobie czego chciecie, ale odpie**olcie się od innych gatunków muzycznych. Po co te hejty?

faptime

2012-11-14, 17:19
tak właściwie, to nie wyobrażam sobie normalnego wesela bez chociaż jednego kawałka disco polo :krawaciarz:

Sarkos

2012-11-14, 20:48
Chyba jedyny gatunek muzyki, którym się brzydzę, bo nie ma ani jednego utworu (a przynajmniej ja się z takowym nie spotkałem), który miałby jakąkolwiek wartość artystyczną. Jak dla mnie, walenie jest zdecydowanie mniej obciachowe.

PrezesTegoBurdelu

2012-11-14, 21:49
Cytat:

Ze sluchaniem disco polo jest jak z waleniem konia. Niby przyjemnie, ale wstyd sie przynac ;d



Ja wale konia, jak to się mówi, "niech się wstydzi ten kto widzi"

Bard_Zerald

2012-11-14, 23:26
Wcale nie jest przyjemnie słuchać discopolo

wyrwiszmat88

2012-11-15, 08:36
rockface123 napisał/a:

na Śląsku co 4 osoba słucha disco polo z mojego doświadczenia, też kiedyś słuchałem lepsze to od rapu :D



Odwołując się do Twego podpisu oraz treści posta pragnę zauważyć, iż my osoby słuchające rapu nie mamy nic do metali, ba! nawet nie mała część z nas słucha tego rodzaju muzyki! Pedałami natomiast nazywamy takich jak Ty, wiecznie spiętych kapiszonów, podejrzewam ,że metale których tak zaciekle jak to twierdzisz bronisz ( chyba jako jedyny z nich czujesz się zagrożony ) myślą podobnie. Pozdrawiam gorąco w chłodny czwartkowy poranek ,załóż ciepłe skarpety bo blaszka w glanach odmrozi Ci palce!

golip

2012-11-15, 09:18
Dokładnie tak samo jest z byciem kibicem legii.

Siekiernik

2012-11-15, 12:25
Aż sam sprawdziłem podpis rockface123... co za idiota... :facepalm3:

karolo4life

2012-11-15, 14:37
Wkońcu coś o disco polo to coś zwane tym stylem muzyki rani uszy. Już wystarczy że matka rano zapuści to gówno to ja sp***alam spod kołdry aby radio wyłaczyć . Już wole słuchać Chopina niż to dziadostwo stukanie i kradzież innych styli po to by zarobić pare groszy by ich płyty na ryneczku miastowym dobrze sie sprzedawał. Będę te gówno hejcił aż do usranej śmierci. Już wole też metal ch*j że nie wiem o co chodzi z tym ale to ma sens a pie**olenie discopolowców to dla mnie dramat i ch*j.Dziękuje za uwage. Wesołych Świąt.

Mr.AleXo

2012-11-15, 15:57
Cytat:

Już wole słuchać Chopina niż to dziadostwo

- Chopin jest zajebisty 8-)

lie

2012-11-15, 19:10
@Siekiernik
Przecież to troll jest...