18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

NWC

2012-08-19, 11:29
w porównaniu do tego euro to sukces... ale dlaczego? Polak swojego nie rozwali, wiec pojechali tam rozwalać :P

0statniSprawiedliwy

2012-08-19, 14:40
Spiddy napisał/a:



Zagadka: Jeżeli wszyscy k***ią na tuska, to kto głosował?



Ja i pewnie większość osób tutaj z tych, co w ogóle były głosować :)

RumAndCola

2012-08-19, 14:56
bylem w gb w trakcie tych zamieszek i trzode robiło tylko kolorowe bydło - muslimy + niggery. skorzystali z okazji ze biali protestowali pokojowo i kradli co sie dalo i rozpie**alali tez co sie dalo. wywiezc do afryki pie**olnąć mur i kilka atomowek i niech sobie tam robia co chca j***ne zwierzeta

szponiasty

2012-08-19, 15:41
marcinsud napisał/a:

@Spiddy ch*ja się znasz, oczywiście, że mogą zagłosować, bo u nich królowa nie rządzi, spełnia tylko funkcje reprezentacyjna na dobra sprawę i ma ch*ja do gadania.

a na tuska nie narzeka pewnie te 15,7% uprawnionych polaków które zagłosowało na po w 2011


Mogą głosować na marionetki, którym kampanie sponsorują korporacje i banki, a media reklamują najlepiej tego, który ma zostać wybrany. Iluzja wolności. Taka sama jak w Polsce i reszcie świata. Wszyscy jesteśmy niewolnikami. Czas zacząć rozliczać rząd i marionetki oraz ich mocodawców.

mua

2012-08-19, 15:43
Rafal1757 napisał/a:

k***a jak widzę takie p*zdy demolujące co popadnie to mnie coś strzela. Jeśli mają takie ciśnienie na niszczenie czegoś to niech rozpie**alają coś swojego.



Rozumiem że jak tobie by państwo wzięło wszystko , pieniądze prace a nawet miejsce w którym żyłeś od młodego poszedł byś usiąść w kąt i gratulował byś politykom, akórat to są zamieszki w francji a chyba sie orientujesz co tam się wyrabia?

Mirai

2012-08-19, 16:29
Gimbus-jotpekus.

dlugowieczny

2012-08-19, 21:51
mua napisał/a:



Rozumiem że jak tobie by państwo wzięło wszystko , pieniądze prace a nawet miejsce w którym żyłeś od młodego poszedł byś usiąść w kąt i gratulował byś politykom, akórat to są zamieszki w francji a chyba sie orientujesz co tam się wyrabia?



Ale ty k***a głupi jesteś. Ty serio myślisz, że rozpie**alając co popadnie zrobisz na złość tym u koryta? Przecież to ty, ja i inni ludzie zapłacą za te szkody. Takim głąbom jak ty proponuję zacząć bunt od rozj***nia swojego majątku, dasz w ten sposób przykład dla innych tobie podobnym, a od moich rzeczy i należących do innych ludzi, się odpie**ol.