18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollsky pokazuje jak zrobić nóż w 1 dzień

Ko...........Ä™ • 2014-02-02, 18:16
Kolejny, jeszcze świeży materiał od Trollsky'ego. Podziwiam gościa za zajebistą pasję i mega skille ;)


Merichuanen

2014-02-02, 20:25
Korliki napisał/a:

Wie ktoś gdzie można kupić od Trollsky'ego noże ?




W krakowie ;) pod żebro

Sliwkosky

2014-02-02, 20:37
eles87 napisał/a:




Wiec ludzie zyjacy w blokach sa tak glupi ze potrzebuja poradnika jak wywiercic dziure w kawalku drewna i wsadzic do niej kawalek metalu? Niedlugo poradnik jak podetrzec dupe bedzie chyba potrzebny.

A po 2 to nie zrobil noza, tylko raczke (h*jowa zreszta).
Ano zabawa przednia lol rozpalil ognisko i pocial patyk.
Boze widzisz i nie grzmisz.





no spoko myśl sobie co chcesz, ale zanim coś napiszesz to chciał bym żebyś spróbował wziąć kawałek twardego drewienka i osadzić w nim prosto chodź by ołówek albo kredkę, bo śmiem twierdzić, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie mówię też, że w tym filmie pokazał coś nie wiarygodnie odkrywczego, ale to nie znaczy , że trzeba go za to besztać i mówić ze filmy są żałosne.
Trzymaj bo widzę, że trochę boli:

bullett

2014-02-02, 20:37
Nie hejtujcie go tak, dosyć że chłop smutny na tych filmikach to jeszcze go dołujecie

xnxx

2014-02-02, 20:46
chyba rączke do noża tym razem, a nie nóż k***a

RmX

2014-02-02, 20:46
To teraz niech zrobi ostrze w 1 dzień.

Pravicow

2014-02-02, 20:54
SzanujÄ™ go, a nawet podziwiam, ale: "komportejbyl" to przesada :d

kubakon

2014-02-02, 20:59
sory ale ja nie widze w tym szalu... jak robili bronie z gier to bylo cos... a tutaj ? ten knyp nadaje sie najwyżej na grzyby

eles87

2014-02-02, 21:07
Sliwkosky napisał/a:





no spoko myśl sobie co chcesz, ale zanim coś napiszesz to chciał bym żebyś spróbował wziąć kawałek twardego drewienka i osadzić w nim prosto chodź by ołówek albo kredkę, bo śmiem twierdzić, że nie masz pojęcia o czym piszesz. Nie mówię też, że w tym filmie pokazał coś nie wiarygodnie odkrywczego, ale to nie znaczy , że trzeba go za to besztać i mówić ze filmy są żałosne.
Trzymaj bo widzę, że trochę boli:Obrazek



Mi tylko chodzi o to ze nic nie pokazal...Nic czego srednio rozgarniety czlowiek by nie zrobil sam. Skoro osadzenie ostrza jest takie trudne to dlaczego nasz ekspert nie da zadnej rady? Nie wytlumaczy. Po to chyba ten film nakrecil. A moze zasob slownictwa mu nie wystarcza?
Nie besztam go niech robi co chce, smieje sie tylko z ludzi co to ogladaja i sie podniecaja. Jak w opisie MEGA SKILL :lodowka: lol.

Najbardziej i tak mnie rozj***lo cytuje:
aj hev maj najf, its a very najs eksperiens to gol to de busz wif de najf ju mejd ju own i ta mina :plzdie:

trollsky

2014-02-02, 21:12
O ch*j, wpadło na sadola
A jako ze nie napie**alam oszcza z jakiejs gry a nawet noza z metalu ktory nie istniał to spodziewałem sie pojazdu , w sumie to film jak na tutejsze standardy jest kuresko nudny, zdaje sobie z tego sprawe :)

Narazaki

2014-02-02, 21:20
browar za "ch*j diabeł" od 4:35

trollsky

2014-02-02, 21:27
Narazaki napisał/a:

browar za "ch*j diabeł" od 4:35



to jest " ki ch*j diabeł" - pamiatka po pożarze ktory zjadł mi polowe pomieszczenia 2 lata temu :)

spiepszaj_dzbanie

2014-02-02, 21:27
RmX napisał/a:

To teraz niech zrobi ostrze w 1 dzień.


Ostrze się robi w kilka minut. Jak już jesteśmy przy ostrzu - całą głownię "monolit" można zrobić w kilka godzin. Da się zrobić (wykuć i oprawić) prosty nóż w jeden dzień.
Robię ręcznie oprawy do noży, ręcznymi narzędziami tak jak robili to kiedyś - bez szlifierki taśmowej. Przy mieczu jest jazda, szczególnie jak chcesz żeby wyglądał zajebiście.

wÃ...........da

2014-02-02, 21:30
k***a w 1 dzień ?

trollsky

2014-02-02, 21:35
RmX napisał/a:

To teraz niech zrobi ostrze w 1 dzień.



zaden problem :)

pireus

2014-02-02, 21:41
spiepszaj_dzbanie napisał/a:


Ostrze się robi w kilka minut. Jak już jesteśmy przy ostrzu - całą głownię "monolit" można zrobić w kilka godzin. Da się zrobić (wykuć i oprawić) prosty nóż w jeden dzień.
Robię ręcznie oprawy do noży, ręcznymi narzędziami tak jak robili to kiedyś - bez szlifierki taśmowej. Przy mieczu jest jazda, szczególnie jak chcesz żeby wyglądał zajebiście.



Da się gdzieś obejrzeć twoje prace?