18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Urynoterapeuta

2014-10-21, 22:40
Przypie**alanie sie do policji, ze jedzie na sygnale i przekracza predkosc to jeden kretynizm, drugi to przypie**alanie sie do goscia ktory stoi z suszarka. Teraz pytanie co mozna robic w tym kraju legalnie? pierdziec mozna ? czy juz nie bardzo bo jak wywąchaja to mandat za utrudnianie pracy.
Dajcie spokoj przeciez nie od dzis wiadomo, ze policja zostala powolana do innych celow niz sluzenie obywatelom.

sirred44

2014-10-21, 22:40
Następny k***a Prankp*zdus...
Nie wiem co mnie bardziej wk***ia , moda na takie filmy czy Polskie prawo które jest o kant dupy potłuc nie warto...
Chodzą z tymi kamerami nagrywają
policję , straż pożarną i inne służby a tamte jełopy nic nie moga zrobić bo będzie , że przekroczenie uprawnień.

I to wcale nie jest takie fajne , bo teraz wyjeżdżając na patrol policjant nie wie czy sytuacja jest srankiem czy jest prawdziwa...
Za 2000 za ch*j bym nie chciał być nagrywany , z resztą w ogóle bym nie chciał bo z moim ryjem to nie bardzo ale to już inna kwestia.
Wracając do tematu , wk***ia mnie to i musiałem się tym podzielić.
Widzę DWA rozwiązania.
Pierwsze , policja zacznie strzelać do tych srankerów i a) będzie dobry materiał na harda b) zmniejszy się napływ gówna na główną.
Druga opcja to taka , że te pajace dalej będą robić swoje filmy i to nie wiem co napisać bo już się tak wk***iłem , że nie mogę zebrać mysli...

Miacholl

2014-10-21, 22:40
Gdyby w USA wymierzył suszarkę w przejeżdzający radiowóz to mielibyśmy śliczną strzelaninę na hardzie :P

Unfrey

2014-10-21, 22:41
Zaraz się zlecą fascynaci milicyjnych pał.

Songo71

2014-10-21, 23:05
I te jego uśmieszki jak go do radiowozu wj***li - jak u dzieciaka, który się szczyci ukradkiem przed kolegami, że przeklął przy nauczycielu. k***a, to nawet śmieszne nie jest.

mi...........dz

2014-10-21, 23:05
w 1:20 jada na bombach więc mają prawo przekroczyć prędkość to po ch*j on to wstawiał?

rz...........nu

2014-10-21, 23:17
Panie Michała h*jawa - o co chodzi? W sensie co to ma pokazać?

merh

2014-10-21, 23:30
To chyba pokaz debilizmu. Bez porownania z tym,co pokazuje p.Emil i jego misją. Dno. Poza rzecz jasna Stopem,ktory powinien oczywiscie zostać ukarany.

Ashtarx

2014-10-21, 23:43
ajeinot napisał/a:



i to właśnie jest gimbaza na sadisticu... dorośniesz dzieciaku to zrozumiesz. Poważny dojrzały człowiek zrozumie i nie będzie się podniecał jakimś pedałem z kartonem..



widać dziecko z liceabazy przegrało zycie a przykre ze takich idiotów jak ten powyzej sie namnozyło policja nie jest do niczego potrzebna na filmiku widac ze lamia prawo wiec jezeli sa tacy wporzadku powinni dostac mandat i w kazdej sytuacji w ktorej zawinil policjant +50% kary bo ma byc to wzor do nasladowania po to są szkolenia zeby taki idiota wiedzial co czym grozi a nie jeszcze bezczelnie sam mowil sądowi na jaką kare wyraza zgode (potrącenie 19 latki)
Człowiek sie spieszy nic nie zrobil to zjeby sie go czepiaja przez godzine zeby premie dostac...

solaris1

2014-10-21, 23:59
Fajnie, że top koment dodał, że przed kamerami sie nie będą użerać, bez kamer wiadomo pobicie, nie pierwsze i nie ostatanie

Wowo98

2014-10-22, 00:00
@Prze-moc
Piwo i nic więcej w temacie.

Belormoroth

2014-10-22, 00:07
Ja rozumie polowac nagrywac i wytykac bledy strazy miejskiej ale k***a ogarniecia troche.

Robi jakis ciul takie cos i sie policja zmywa z miejsca kontroli. 10minut pozniej jedzie zygzakiem napie**olony koles i zabija 5 osob.

Powinno sie takim ciulom glowe przy samej dupie upie**alac.

salowy

2014-10-22, 02:44
Dla mnie jest to co najmniej głupie a jeśli pajac z kartką myśli że dorobi się jak wardęga to na razie kiepsko mu idzie, biorąc pod uwagę że wszystko jest skopiowane od innych "prankowiczów". Narazie to jest prawiczek:p i pewnie tak pozostanie.
Po drugie takie ostrzeganie? może gdyby nie ostrzegał władował by się tam jakiś pijaczyna kierujacy autem lub co najmniej hulajnogą i byłby fun:p

McMenel

2014-10-22, 09:04
Mam jedno takie małe pytanko dla ludzi którzy krytykują ten filmik. Jakie jest zadanie Policji ?? Dbanie o bezpieczeństwo czy
wystawianie mandatów?? Dla mnie osobiście będzie to bezpieczeństwo. Jeżeli widzę takich panów policjantów którzy kryją się w zatoczkach , łamią przepisy bez sygnału świetlnego to chce mi się wyć. Bo tylko dają przykład innym iż przepisy można łamać. Nie wspomnę już o wybuchach w nieoznakowanych radiowozach którzy potrafią się nawet przez kilka kilometrów czaić za kimś kto łamie przepisy aby złapać kumulację i przywalić największy możliwy mandat. Staram się jeździć zgodnie z przepisami ale w niektórych miejscach się nie da. Znam miejsce gdzie znak ograniczenia prędkości jest ledwo widoczny dla kierującego pojazdem. Często czyha tam patrol z suszarką kiedyś się spytałem czy można coś zrobić z widocznością znaku. Powiedzieli iż powonieniem to zgłosić do zarządcy drogi. Po tym stwierdzeniu zgłupiałem i zrozumiałem. Nie stali tam z troski o bezpieczeństwo lecz z chęci zysku. Gdyby im zależało na bezpieczeństwie sami by zgłosili taki znak. Dlatego nie lubię drogówki. Zwykle to ludzie którzy nie powinni znaleźć się w Policji. Są wyjątki ale cóż. Oni cierpią przez taką a nie inną politykę.

Ca...........er

2014-10-22, 11:07
@McMenel, masz rację, ale...
Ci gliniarze na filmie po prostu robią to, co im kazał szef. nie pisz, że ty, gdybyś był w policji i został wysłany na suszenie w celach zarobkowych, zbuntowałbyś się i pojechał łapać przestępców? Temu winne są nie te łebki na filmie, ale rządzący, radni miejscy, komendanci.
Co do filmu, to kiepski, ale w sumie nie wiem, czym im utrudnia pracę? W wielu miejscach stał przy samym radiowozie, więc takie ostrzeżenie gówno dawało. Rozsądny gliniarz zagadałby, pośmiał się i sam by pajacyk odszedł. Jedyny pozytyw w tym filmie to akcja ze znakiem stop, większość odbieram neutralnie jako niegroźne pajacowanie, a to, że doczepił się do jadącego na sygnale radiowozu świadczy, że jest idiotą.