18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie policji ciastkiem w kształcie iPhona

Static_route • 2013-12-12, 22:38
Amerykański komik Randy Liedtke upiekł ciastka w kształcie iPhona i pojechał trollować policję...



Całą akcję opisywał na Twitterze.
Jak go pały zatrzymały to zaczął wcinać ciacho.


Skończyło się tym, że policjańci sami go ztrollowali wygrzebując list gończy za to że koleś wisi z mandatami za parkowanie.
Zabawa kosztowała go ok. 10 godzin, i trochę kasy.

Sam potem przyznał że jest idiotą, ale pomysł ciekawy.


Źródło

~Ludomir

2013-12-12, 22:45
Miał szczęście że policja nie pomyliła ciastka z pistoletem i nie zaczęła do niego strzelać.

gryzly123

2013-12-12, 23:16
Cytat:

Sam potem przyznał że jest idiotą



Najważniejsze że świadomy swojego kretynizmu, wielki plus dla niego za to. Nie ma nic gorszego niż cwe*e, które nie widzą w swoim zachowaniu niczego złego, jak na przykład dresy albo grubasy które nie chcą schudnąć ;-)

Halman

2013-12-12, 23:29
co tam ten frajer - rusek to prawdziwy fon by zjadł.

Ezoteryk

2013-12-12, 23:34
gryzly123 napisał/a:



Najważniejsze że świadomy swojego kretynizmu, wielki plus dla niego za to. Nie ma nic gorszego niż cwe*e, które nie widzą w swoim zachowaniu niczego złego, jak na przykład dresy albo grubasy które nie chcą schudnąć ;-)




Oj wypraszam sobie , jestem członkiem ligi Polskich dresów i ostatnio przyznałem się mamie że przepłaciłem za mój dresik z NAJKA o 2 zł , ona dodała że jestem idiotom na co odpowiedziałem TAK nie oceniaj po pozorach .

PoMaluchu

2013-12-12, 23:39
U Nas nie przejdzie, bo jest zakaz jedzenia podczas jazdy. Chyba, że nie ma zakazu trzymania jedzenia przy twarzy.

~CanesPL

2013-12-12, 23:56
PoMaluchu, zakaz jedzenia dotyczy tylko zawodowo przewożących osoby.

Static_route

2013-12-13, 01:27
I jeszcze nikt nie podkreślił że rudy ma zawsze przej***ne?

Żal mi tego kolesia - nie dość że rudy, to gruby, Amerykanin, i...
Cytat:

Randy Liedtke, who also works as a cook at a gay bar...



Pracuje jako kucharz w barze gejowskim.

No i nazwisko sugeruje że może być żydem.

Na jego miejscu to bym :samobojstwo:

me...........wa

2013-12-13, 05:17
Rudy gruby żyd gej idiota hahaha

fr...........90

2013-12-13, 09:21
Wkurzają mnie już trochę te "pranki" i "trollowanie". Fakt, że niektóre są nawet zabawne ale większość to jednak całkowite dno i robienie z siebie debila, żeby zaistnieć w internecie.

Leoninetitan

2013-12-13, 13:37
rudy tak ma - chciał wydymać system, a to system wydymał jego

b0kjk0

2013-12-13, 13:41
PoMaluchu napisał/a:

U Nas nie przejdzie, bo jest zakaz jedzenia podczas jazdy. Chyba, że nie ma zakazu trzymania jedzenia przy twarzy.



CanesPL napisał/a:

PoMaluchu, zakaz jedzenia dotyczy tylko zawodowo przewożących osoby.



U nas nie przejdzie, bo wg KRD kierowca musi mieć obie ręce wolne podczas prowadzenia, chyba że ma automatyczną skrzynię biegów. Czyli jak jedziemy na manualnej to nie ważne czy mamy telefon, ciastko, papierosa czy łopatę w ręku - możemy dostać mandat. Jak mamy automat możemy trzymać wszystko powyższe nawet jednocześnie, pod warunkiem że druga ręka wolna i trzyma kierownicę.

crossdressphyxia

2013-12-13, 13:48
Mógł upiec ciasteczka w kształcie nokii 3310.
Wtedy by sobie na nich zęby połamał. :amused: :szczerbaty:

cichy1989

2013-12-13, 13:50
Alan z Kac Vegas :D

Kurwy

2013-12-13, 14:07