18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolling chorego

~Faper Noster • 2011-12-06, 23:49
Sadistic bawi i uczy: Stwardnienie rozsiane- przewlekła, nieuleczalna choroba układu nerwowego, powodująca postępujący paraliż wszystkich mięśni. Z czasem prowadzi do znacznego inwalidztwa, a w ok. połowie przypadków do śmierci. Jednym z częstszych pierwszych objawów są zaburzenia widzenia opisywane przez chorych słowami "jak przez mgłę"
Najczęściej przebiega rzutami- nowe objawy pojawiają się nagle, po czym stan się stabilizuje na kilka tygodni, miesięcy lub lat.
Więcej na wiki -> http://pl.wikipedia.org/wiki/Stwardnienie_rozsiane


Kilka dni temu, w mglisty poranek, jechałem sobie jak zwykle tramwajem do pracy. Widoczność paskudna- nie więcej niż 50m. Na jednym z przystanków wsiada znajomy, u którego kilka lat temu rozpoznano stwardnienie rozsiane. Wita się ze mną i mówi:
- Ale dzisiaj mgła!
Na co ja:
- Mgła? Jaka mgła?

Wszyscy w tramwaju śmiali się i bili brawo

Robster

2011-12-06, 23:53
No, ale z ciebie kawalarz :)

Radysh

2011-12-07, 02:44
Gratulacje! Właśnie mój kumpel pojechał na naświetlanie do Wa-wy. Choruje tylko na raka. Ale jakoś mam wrażenie, że gdy dostałbyś od niego w ten głupi ryj, to mózg wróciłby ci na właściwe miejsce.

PS. Dużo jeszcze znajdę takich kretynów? Czy ten portal stał się kolebką gówniarzerii wywalonej z portali, gdzie nie da się kpić z osób chorych.

farenc

2011-12-07, 02:55
Radysh napisał/a:

PS. Dużo jeszcze znajdę takich kretynów? Czy ten portal stał się kolebką gówniarzerii wywalonej z portali, gdzie nie da się kpić z osób chorych.


Mi sie ta strona glownie kojarzy z gimbusami, debilami, pojebami, zboczencami, psycholami i innymi degeneratami, wiec odpusc sobie tego typu komentarze bo sa nie na miejscu.

Ravager

2011-12-07, 07:10
@Nostry, Ty to jesteÅ› figlarz i urwis!

To ja Ci też coś wkleję z wikipedii: Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych.

Dużo trudnych słów, zdaję sobie z tego sprawę, ale jak już ktoś ogarnia z tłumaczem ten fragment, to niech mi, proszę, wyjaśni, w jaki sposób wspomniany powyżej "trolling chorego" był trollingiem? Bardzo chciałem się zaśmiać - serio, ostatnio mam strasznie dobry humor, a więc obniżony próg akceptacji dowcipów, żartów, komedii etc. - ale nie jestem pewien, czy w tym wypadku jego całkowita likwidacja zdałaby się na cokolwiek.
Przytoczona przez Ciebie sytuacja nie jest też w gruncie rzeczy w żaden sposób obraźliwa, czy kontrowersyjna. To trochę tak jak rozmawiałby mężczyzna z kobietą:
On: Swędzą mnie jaja.
Ona: Jaja? Jakie jaja?
Czaisz trochę bezfajerwerkowość sytuacji? Coś tu było napastliwego? Kontrowersyjnego? Zabawnego? Prowadziło do kłótni?

Oszczędzę wszystkim zbędnych procesów myślowych. Otóż odpowiedź na te pytania brzmi: nie.

~tip.top

2011-12-07, 07:39
Dlaczego nie wolno kruszyć viagry? Bo to grozi stwardnieniem rozsianym!

Kaśka

2011-12-07, 10:42
Radysh napisał/a:

Gratulacje! Właśnie mój kumpel pojechał na naświetlanie do Wa-wy. Choruje tylko na raka. Ale jakoś mam wrażenie, że gdy dostałbyś od niego w ten głupi ryj, to mózg wróciłby ci na właściwe miejsce



Ojej strasznie mi przykro :(

P.S Wkleisz foty chorego kumpla? :amused:

Xenomorph08

2011-12-07, 11:50
Jedziesz w mglisty poranek a potem piszesz " jaka mgła?"

Nie dość że suche to jeszcze spaliłeś

BÃ...........³g

2011-12-07, 14:12
Xenomorph08 napisał/a:

Jedziesz w mglisty poranek a potem piszesz " jaka mgła?"

Nie dość że suche to jeszcze spaliłeś



:facepalm:

Ravager napisał/a:

Dużo trudnych słów, zdaję sobie z tego sprawę, ale jak już ktoś ogarnia z tłumaczem ten fragment, to niech mi, proszę, wyjaśni, w jaki sposób wspomniany powyżej "trolling chorego"



:facepalm2:

Radysh napisał/a:

Gratulacje! Właśnie mój kumpel pojechał na naświetlanie do Wa-wy. Choruje tylko na raka. Ale jakoś mam wrażenie, że gdy dostałbyś od niego w ten głupi ryj, to mózg wróciłby ci na właściwe miejsce.



:facepalm3:

Radysh, zmień portal.
A dla swojego umierającego koleżki zdjęcie, prosto od Boga. (wrzucone wcześniej przez Esne, gdy ten portal był pozbawiony świętoszków)


Samilo

2011-12-07, 22:42
Tak przy okazji: w niektórych krajach osoby ze stwardnieniem rozsianym mogą uzyskać pozwolenie na zażywanie marihuany, ponieważ doskonale zwalcza ona objawy choroby.

~tip.top

2011-12-08, 10:10
Samilo napisał/a:

Tak przy okazji: w niektórych krajach osoby ze stwardnieniem rozsianym mogą uzyskać pozwolenie na zażywanie marihuany, ponieważ doskonale zwalcza ona objawy choroby.


W Polsce ludzie nie mają takiego pozwolenia, a i tak zażywają :shock: Niezwykły kraj