18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollencjusz z komóreczką

~Velture • 2022-07-13, 10:05
Paparazzi grzecznie proszą pana z telefonem aby im chleba ze stołu nie zabierał :amused:

(Oglądać z dźwiękiem bo bez nie ma sensu)


Wombat212

2022-07-13, 11:44
Co za gówniany material

NataliaW

2022-07-13, 12:02
Jak można się jarać życiem tych celebrytów "artystów". Przecież to trzeba mieć gówno zamiast mózgu by przeżywać że gdzieś jakas gwiazda na dywanie założyła taka siaka sukienkę, albo ktoś z kimś się rozstał...

Halman

2022-07-13, 12:49
będę okrutny dla kalek - słabe to

JanJankowski

2022-07-13, 13:10
ch*jostwo nie celebryci. Szkoda czasu na to. Ten palant z telefonem właściwie reaguje. Ma na nich wyje. Bane

Kuba_Gda

2022-07-13, 14:13
Jaką amebą społeczną trzeba być, żeby być takim paparazzi!?
Dzięki Bogu że nie jestem znany bo jak by mi ktoś przed domem siedział i czatował na zdjęcia to by się skończyło w więzieniu za usiłowanie zabójstwa.
Banda nieudaczników życiowych z aparatami

bukakin

2022-07-13, 14:40
dokładnie .Trzeba było wybrać inny zawód-paparazzi-równie znienawidzony jak polska policja i straż miejska.A nawet gorzej.Pomyślcie-wygrywacie 150 milionów w eurojackpot-policja nie przyjdzie,straż miejska nie przyjdzie.Ale na drzewie za oknem będzie sk***iel który robi fotki dla Faktu i pokaże jak kąpie się żona milionera czyli wasza żona.

freddy.krueger

2022-07-13, 18:59
NataliaW napisał/a:

Jak można się jarać życiem tych celebrytów "artystów". Przecież to trzeba mieć gówno zamiast mózgu by przeżywać że gdzieś jakas gwiazda na dywanie założyła taka siaka sukienkę, albo ktoś z kimś się rozstał...



Podzielam Twoje poglądy nie wiem jak można się jarać życiem innych i celebrować ludzi ... dla mnie ci wszyscy celebryci idole itd to skórzane worki pełne kości krwi i mięsa :P

bukakin napisał/a:

dokładnie .Trzeba było wybrać inny zawód-paparazzi-równie znienawidzony jak polska policja i straż miejska.A nawet gorzej.Pomyślcie-wygrywacie 150 milionów w eurojackpot-policja nie przyjdzie,straż miejska nie przyjdzie.Ale na drzewie za oknem będzie sk***iel który robi fotki dla Faktu i pokaże jak kąpie się żona milionera czyli wasza żona.



Nie wiedziałem że moja żona jest żoną milionera w sumie jestem w niezłym szoku bo nie mam żony ....ziomeczku możesz podać jej namiary ??

lechulechu

2022-07-13, 20:48
"Jak można się jarać życiem tych celebrytów "artystów". Przecież to trzeba mieć gówno zamiast mózgu by przeżywać że gdzieś jakas gwiazda na dywanie założyła taka siaka sukienkę, albo ktoś z kimś się rozstał... "

dlatego powstał przemysł filmów paradokumentalnych

chujex

2022-07-13, 21:20
co za k***a zera pie**olone

Figlarz_

2022-07-13, 23:26
Halman napisał/a:

będę okrutny dla kalek - słabe to



Co, pewnie tez zajmujesz ich miejsce na parkingu pod biedronka? Tyyyy chuuuujuuu

:mrgreen:

TylkoPiSResztaToKurwy

2022-07-17, 14:07
NataliaW napisał/a:

Jak można się jarać życiem tych celebrytów "artystów". Przecież to trzeba mieć gówno zamiast mózgu by przeżywać że gdzieś jakas gwiazda na dywanie założyła taka siaka sukienkę, albo ktoś z kimś się rozstał...


Poczuj że są tacy ludzie dla których liczy się kto głośniej będzie krzyczał że odda życie za klub

to...........10

2022-07-18, 19:35
Kuba_Gda napisał/a:

Jaką amebą społeczną trzeba być, żeby być takim paparazzi!?
Dzięki Bogu że nie jestem znany bo jak by mi ktoś przed domem siedział i czatował na zdjęcia to by się skończyło w więzieniu za usiłowanie zabójstwa.
Banda nieudaczników życiowych z aparatami



Taki "nieudacznik życiowy z aparatem" może zarobić większą kasę od ciebie :-P
Nieudacznikami są ci, którzy ten chłam plotkarski oglądają :D