18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Troll na FFA McGrzesio

FrasQs • 2013-09-29, 20:57
Najnowszy film McGrzesia :)

deolic

2013-09-29, 23:19
WujaszekStalin napisał/a:

hahaha koleś jeszcze sparodiował RockAlone, nie wiem kto jeszcze gra w cs'a skoro bf jest dużo lepszą grą



Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że BF jest lepszy od CS'a? Ja lubię pograć i w to, i w to. Jak dla mnie CS jest świetny, bo jest bardzo grywalny, mimo kilkunastu lat na karku nie odstrasza grafiką, a jako wisienka na torcie jest masa genialnych modów, na których sam zagrywałem się latami (EasyBlocks, CoD, Diablomod, W3FT, BF2, Deathrun i inne).

Co do filmiku, to świetny - dawno się tak nie uśmiałem.

ostatniwolnynick

2013-09-29, 23:34
ch*joza :/ VentrilloBusters to inna liga szkoda, że już nic nie robią.

Magiczny.

2013-09-29, 23:49
Owoce dobry serwer.Zawsze panuje tam spoko klimat :)

Messor

2013-09-30, 04:38
Tak bardzo troll... Ja pie**olę, jak mnie ten j***ny anemik wk***ia. Micspammerzy na grach typu CS czy TF2 co chwilę słyszą "mało kreatywne, EMSI GRZESIO ZROBIŁ LEPSZE HURR". Humor stworzony przez i dla gimnazjum. Pozatym kaman, w CS'ie są najwięksi spinacze... Wejdźcie sobie na serwer pokroju Dywizjon303.pl czy cóś takiego i puście kochanego i lubianego przez wszystkich polaczków Testovirona. Ból dupy + permaban gwarantowany. Do ch*ja z takim micspammem. Dziękuję, dobranoc.

m8

2013-09-30, 08:38
Messor napisał/a:

Tak bardzo troll... Ja pie**olę, jak mnie ten j***ny anemik wk***ia. Micspammerzy na grach typu CS czy TF2 co chwilę słyszą "mało kreatywne, EMSI GRZESIO ZROBIŁ LEPSZE HURR". Humor stworzony przez i dla gimnazjum. Pozatym kaman, w CS'ie są najwięksi spinacze... Wejdźcie sobie na serwer pokroju Dywizjon303.pl czy cóś takiego i puście kochanego i lubianego przez wszystkich polaczków Testovirona. Ból dupy + permaban gwarantowany. Do ch*ja z takim micspammem. Dziękuję, dobranoc.



Albo właśnie skończyłeś grę z wynikiem K/D = 3/18 albo do czwartej próbowałeś się dobrać do jakiejś laski i ostatecznie i tak nie por*chałeś :emo:

Ar...........an

2013-09-30, 09:29
Głos Czubówny lepiej by tu pasował :)

Browaryt

2013-09-30, 09:36
Dawno się tak fajnie szczerze nie uśmiałem muszę zobaczyć resztę jego dzieł dzięki za wrzutę

WujaszekStalin

2013-09-30, 09:39
deolic napisał/a:



Na jakiej podstawie wysnułeś wniosek, że BF jest lepszy od CS'a? Ja lubię pograć i w to, i w to. Jak dla mnie CS jest świetny, bo jest bardzo grywalny, mimo kilkunastu lat na karku nie odstrasza grafiką, a jako wisienka na torcie jest masa genialnych modów, na których sam zagrywałem się latami (EasyBlocks, CoD, Diablomod, W3FT, BF2, Deathrun i inne).

Co do filmiku, to świetny - dawno się tak nie uśmiałem.



BF posiada system statystyk, plutony, unlocki, pojazdy

domio

2013-09-30, 15:24
Pamiętam jak kiedyś się chodziło grać do kafejki i się napiepszało w cs'a :)

Messor

2013-10-01, 00:03
@ m8, nie, pocieszę Cię. Poprostu przeglądając sadola trafiłem na tego j***nego ścierwojada i musiałem powiedzieć co o nim sądzę :D Jest sztuczny, teksty nieśmieszne i to kolejna yt "attention whore"... Góra 2 miesiące i świat zapomni o tym zjebie i jego smrodzie. Ave.