18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trójmiejski lans

Janusz~ • 2011-04-02, 15:28
Projekt Trójząb - MonteLansino
Kawałek promujący 3miasto i tutejsze imprezy ;)


meszamorum

2011-04-02, 16:13
Może i nad morzem, ale na suchary i tak potrzeba czegoś do popicia



Janusz~

2011-04-02, 17:43
meszamorum napisał/a:

Może i nad morzem, ale na suchary i tak potrzeba czegoś do popicia


Obrazek



Jesteś tutaj trochę ponad miesiąc a tak w piórka obrosłeś?

Szalony_Rockman

2011-04-02, 17:53
Podróba "nie ma cwaniaka na warszawiaka". Osobiście uważam, iż oryginał lepszy.

dr_dex

2011-04-02, 20:04
Po "Projekt Warszawiak" i "Projekt Sopot" (czy jak kto woli trójząb) czekamy teraz z niecierpliwością na "Projekt Trąbki Wielkie"

vampirevorador

2011-04-02, 20:33
Avik96 sprawdź znaczenie słowa "parodia" potem "podróba" i nie używaj więcej słów jeśli znaczeń nie znasz bo wstyd sobie robisz

Co do teledysku to również uważam że PW lepsze

RivenoL

2011-04-02, 20:33
@up
od razu ''Projekt Sadistic''

meszamorum

2011-04-02, 21:10
Justin Bieber napisał/a:



Jesteś tutaj trochę ponad miesiąc a tak w piórka obrosłeś?



Powiedział użyszkodnik z nieco ponad czteromiesięcznym stażem i średnią w okolicach 1 ostrzeżenia na miesiąc, tylko dlatego, że miałem czelność stwierdzić fakt oczywisty. :idzwch*j:

Gszysztow

2011-04-02, 21:14
O ile Projekt Warszawiak miałem za taką samą ch*jowiznę jak "Będę brał cię w aucie" o tyle na to ścierwo już nie mam słów. Wczoraj w faktach wypowiadał się jakiś pajac, stwierdził, ze Projekt Warszawiak dał pstryczka w nos, a oni odbijają owego pstryczka- ja jebie...

@meszamorum- Chyba przespałeś 2010, tak w skrócie: kwiecień- rozpieprzony Tupolew, na wiosnę- powodzie tysiąclecia, w sierpniu Bogatynia była wodną stolicą Polski, a później to już walka o krzyż i podniesiony VAt- nudy.

qulson

2011-04-02, 22:39
moj boze jestem z 3city ale to jest strasznie gowniane, warszawiak przy tym gwalci, niestety.

Borek91

2011-04-02, 23:15
@meszamorum wygrałeś plebiscyt na oszołoma tygodnia. Gratuluję.

oroboros

2011-04-03, 00:11
Musiałem sprawdzić czy to napewno sadistic po włączeniu tego gówna.

Jednak sadol, k***a no co to ma być? Mało stron jest dla poj***nych pseudosmiesznopiosenkofilmnków?

Ja jebie

meszamorum

2011-04-03, 11:11
Gszysztow napisał/a:



@meszamorum- Chyba przespałeś 2010, tak w skrócie: kwiecień- rozpieprzony Tupolew, na wiosnę- powodzie tysiąclecia, w sierpniu Bogatynia była wodną stolicą Polski, a później to już walka o krzyż i podniesiony VAt- nudy.



O k***a rzeczywiście. Widać patrzyłem w czyjś inny profil :samoboj:

Janusz~

2011-04-03, 11:37
meszamorum napisał/a:



Powiedział użyszkodnik z nieco ponad czteromiesięcznym stażem i średnią w okolicach 1 ostrzeżenia na miesiąc, tylko dlatego, że miałem czelność stwierdzić fakt oczywisty. :idzwch*j:



Po 1. nie ma k***a czegoś takiego jak "fakt oczywisty".
Chyba, że jesteś prozaikiem i piszesz teksty, więc można by podpiąć to pod środek stylistyczny zwany tautologią.

Po 2. jak już chcesz mi doj***ć, to się lepiej przygotuj. Faktycznie przespałeś chyba cały rok. A warn jest jeden, a ma wartość 4.

dr_dex - ja czekam na "Projekt Pruszcz Gdański", ale się chyba nie doczekam. Czas stworzyć własny :D

ja...........03

2011-04-03, 14:50
pójdźcie w ch*j z tymi wielkomiejskimi imprezami gdzie piwo z puszki kosztuje 8 zł a w giecie zioła są 3 duże za 30zł
o tabsach i władzie nie wspomnę bo nie ma a laski wracają do domu o 23