18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trójkącik

FlykeR • 2014-11-03, 18:59
Ostatnio kumpel z pracy podchodzi do mnie i mówi, że zaliczył trójkącik. Ja zdziwiony, bo przecież debil ożenił się pół roku temu. Pytam się k***a z kim a ten mi mówi:
- Z żoną, w ciąży jest!
Znam lepsze sposoby na powiedzenie, że zostanie się ojcem.

BongMan

2014-11-03, 19:03
To że żona w ciąży nie oznacza jeszcze, że ojcem będzie mąż :D Wiecie jakie bywają żony :D

Jebus_Chytrus

2014-11-03, 19:08
BongMan napisał/a:

To że żona w ciąży nie oznacza jeszcze, że ojcem będzie mąż :D Wiecie jakie bywają żony :D



Tak, tak. Pamiętamy Twoją dziewczynę jak chcesz się wyżalić to kup 2 kraty browara i stopery do uszu dla mnie :amused: .

BongMan

2014-11-03, 19:34
Stopery zakładają kumple od połowu jak schodzę z twoją pod pokład, bo strasznie krzyczy :D Ostatnio nawet opie**ol od kapitana dostała.

Swoją drogą to było nawiązanie do żony, którą kiedyś miałem, chociaż się nigdy nie żeniłem :D :D :D

Tak więc nie udało ci się zabłysnąć. Znowu...

Radbug

2014-11-03, 20:34
Facet uprawia sex z laską w ciąży,ale już z 20 minut nic nie robi tylko gmera ręką w piździe.Zniecierpliwiona laska mówi:
-No wchodzisz w końcu?
-Czekaj ustawiam pupkę.

freaky

2014-11-03, 21:05
FlykeR napisał/a:

Ja zdziwiony, bo przecież debil ożenił się pół roku temu. Pytam się k***a z kim a ten mi mówi:
- Z żoną, w ciąży jest!


Jeżeli w szóstym miesiącu to regulaminowo, za co wielki browar :-P
BongMan napisał/a:

To że żona w ciąży nie oznacza jeszcze, że ojcem będzie mąż :D Wiecie jakie bywają żony :D


Przestań smęcić. Skoro przyciągasz same k***iszony znaczy, że z tobą jest coś nie halo :roll:

BongMan

2014-11-03, 21:09
Następny imbecyl :facepalm: Z tobą raczej coś nie halo, skoro automatycznie kojarzysz tekst "wiecie jakie bywają żony" ze mną i widzisz w tym jakieś smęcenie, podczas gdy jest to wyśmiewanie zjawiska które w żadnym stopniu mnie nie dotyczy, a które mnie śmieszy :D Masz jakiś uraz, że cię to boli? A zresztą wyjmij głowę z dupy i rozejrzyj się dookoła, sam zobaczysz.

santaxl

2014-11-03, 21:15
a ja myślałem że odpowiedzią będzie "3 facetów"

Poniewiermistrz

2014-11-03, 22:30
BonkMan, jestem twoim największym fanem. Olej te wszystkie gimnazjalne propozycje i zakoleguj się ze mną. Mam na imię Patryk i jak się dobrze polubimy to będziemy miło razem spędzać czas. Odezwij się.

Sinecod

2014-11-03, 22:57
Się śmiejecie z Bongiego, ale to o nim jest wzmianka na Nonsensopedii a nie o was... :P

eligurf

2014-11-04, 08:57
Kawał ch*jowy, ale fajny temat do rozważań z rodziną przy świątecznym stole, albo w jakiejś innej sytuacji, gdzie otoczenie będzie czuło zgorszenie i zażenowanie, a zarazem nie będzie mogło banalnie opuścić pomieszczenia.

Dla niekumatych ten temat to np.

Czy seks z żoną w ciąży to trójkącik czy może kryptopedofila? Jeśli kryptopedofilia to co na to kościół, feministki itp.? Czy jeśli to syn to czy się jest bi, albo czy ma się ciągotki do homo.

Raum

2014-11-04, 22:10
Ale niestety Bongman ostatnio nie karmi nas sucharami. Ech sadol zchodzi na psy?

Co to jest:
Żyd z butlą gazową w plecaku?
-
-
-
-
-
- Obóz wędrowny

Rok 1943. Stoi sobie pociag. Cel? Spa w Brzezince, bicze (nie tylko wodne), zabiegi krematoryjne wliczone w cenę. Jako że pociąg z Żydami- wagony dla bydląt. Ze szczelin, okien itp wystają rączki i machają. A wzdłuż pociągu idzie Hans, z kosą i nuci: Kosi, kosi, łapki...


Co to jest- mużyn grający w piłkę na polu minowym?
-
-
-
-
-
-Ebola w sprayu.



Jak było to ch*j.