18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trojaczki i 3 kule

shaqqy • 2010-09-28, 14:54
Pewna kobieta była w ciąży z trojaczkami. Dwoma dziewczynkami i jednym chłopcem. Pewnego dnia już z widocznym brzuchem poszła do banku, niestety pech chciał, że tego dnia złodziej napadł na bank. W wyniku szamotaniny z ochroniarzami rabuś wystrzelił 3 razy na wskutek czego, wszystkie kule trafiły w brzuch kobiety, która cudem przeżyła.
W szpitalu kobieta dowiedziała się, że ciąży nic nie zagraża, niestety kule utkwiły w płodach, a operacja ich usunięcia mogła by zagrozić życiu dzieci. Kobieta postanowiła zostawić wszystko tak jak jest.
Po 16 latach córka z płaczem przychodzi do tej samej kobiety i mówi:
- Mamo zobacz coś takiego wypadło gdy zrobiłam siusiu, strasznie bolało... Po czym pokazuje pocisk.
- Nie martw się to nic takiego.
Następnie przychodzi druga córka z płaczem i sytuacja się powtarza, a babka zrobiła się trochę zaniepokojona.
W końcu przychodzi syn z lekko zażenowaną miną. Kobieta na to:
- Niech zgadnę, robiłeś siku i coś wyskoczyło?
A syn na to:
- Nie, waliłem gruchę i zastrzeliłem psa.

szefooo

2010-09-28, 15:54
Nieźle sie rozkręcało.
W pewnym momencie nawet osiągnałeś szczyt bycia zajebistym gdy na horyzoncie pojawiły sie martwe płody.
Niestety w połowie kawału miałem juz przed oczami tylko Sztrasburgera jedzącego suchary.

shaqqy

2010-09-28, 16:09
up
Jaka jest różnica między masłem orzechowym a martwym płodem?
Martwy płód nie przykleja się do podniebienia

Co uzyskamy po rozszerzeniu szczęki martwego płodu?
Głębokie gardło

Jaka jest różnica między cebulą a martwym płodem?
Płaczesz, gdy kroisz cebulę.

Co mają wspólnego martwy płód i Adolf Hitler?
Obaj/oboje pójdą prosto do piekła

zadowolony ? :*

wowka01

2010-09-28, 17:00
szefooo,

k***a, przyganiał kocioł garnkowi...

szefooo napisał/a:

Sędzia pyta faceta podczas rozprawy:
- popełniła samobójstwo?
- Tak - odpowiada facet
- Umarzam sprawę, jest pan wolny.



A teraz proszę, zmieszaj mnie z błotem

Twój Stary

2010-09-28, 17:04
mnie rozbawilo, moze dlatego ze dopiero co walilem konia i spuscilem sie na psa, dobry azorek

szefooo

2010-09-28, 19:12
@wowka01
Wyrwane z kontekstu. Przeczytaj cały temat to zrozumiesz.
Też sobie moge stwierdzić na podstawie "WOW"ka01 że grasz w wowa i jesteś niedorozwojem umysłowym.

SfrustrowanyFrustrat

2010-09-28, 19:17
Nie wiem co wam trzeba wkleić żeby się wam podobało. pie**olone wybredne francuskie pieski .
Kawał wyborny.

Lashlo

2010-09-28, 19:18
SfrustrowanyFrustrat napisał/a:

Nie wiem co wam trzeba wkleić żeby się wam podobało. pie**olone wybredne francuskie pieski .


Cokolwiek nie wkleisz i tak zawsze znajdzie się jakaś mameja, która stwierdzi, że to suchar. :]

wowka01

2010-09-28, 19:29
@szefooo

Już 2ga osoba kojarzy moją ksywę z tym WOWem, a ja za ch*ja nie wiem co to jest ;*

satisek

2010-09-28, 19:50
Tak suche że musiałem colą popić.

szefooo

2010-09-28, 22:14
Każdy ma inne poczucie humoru.
Dla jednego to zajebisty kawał a dla mnie suchar. Wyraziłem tylko swoją opinję a nie wszystkich na tym portalu.
Mnie bawia martwe płody i dlatego wchodze nie na pudelka tylko na sadistic i tu akurat spodziewam się w większości kawałów o martwych płodach itp. które mnie akurat zajebiście śmieszą.

he...........01

2010-09-29, 07:58
To z cebulą mocne ! Co do kawału, to troszkę mnie wysuszył.

Su...........cz

2010-10-01, 21:31
szefooo napisał/a:

Każdy ma inne poczucie humoru.
Dla jednego to zajebisty kawał a dla mnie suchar. Wyraziłem tylko swoją opinję a nie wszystkich na tym portalu.
Mnie bawia martwe płody i dlatego wchodze nie na pudelka tylko na sadistic i tu akurat spodziewam się w większości kawałów o martwych płodach itp. które mnie akurat zajebiście śmieszą.



Wchodzisz na sadola, by szukać dowcipów o płodach, a sam wrzucasz jakieś nieśmieszne suchary o dupie maryny...