18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę nabiału u Francuzów

~Velture • 2024-03-25, 17:36
No coś tam pochlapali aby podtopić i przeszkodzić ale ciągle nie rozumiem czemu jadąc na narty w latach 90 dostawałem za dzieciaka ostrzeżenie aby nie przekraczać granicy słowackiej/czeskiej bo straż graniczna może strzelać a teraz wpuszczamy masowo do europy TO.


mazga50

2024-03-25, 21:52
Trzeba im jakieś bosaki albo kosy na sztorc podesłać, to te pontoniki zaczną tonąć. A tak jeszcze jakieś gówno wkręci się w śrubę i nieszczęście gotowe...

Nero1682

2024-03-25, 22:08
Ciekawostka: mam lokatorkę kenijkę, bardzo pracowita, kumata dziewczyna, studiuje i pracuje tutaj.
Gadaliśmy ostatnio o kulturach.
Po tym czego się od niej dowiedziałem nie jestem w stanie uwierzyć, że nasze elity były tak głupie i ignoranckie by sprowadzać tu chłopów i jeszcze dawać im socjal.
W Afryce sporo facetów się opiernicza, cały dzień siedzi na chacie albo chleje.
Jak uwiodą głupią kobietę to ona ma na nich robić nawet pod groźbą.
Tam to jest ogromny problem, nie mówię nawet o widokach z harda - tam lincze, gwałty, przemoc to jest normalność.
I teraz mamy sytuację, gdzie młode byczki wywalają dokumenty, nie ma ich jak prześwietlić, przyjeżdzają po socjal i białe laski, które będą na nich robić gdzie wizę do EU kilka lat temu szło załatwić taniej niż te 5000$ i procedury były prostsze.
Jeżeli ktoś mi mówi, że te typki na granicy to są uchodźcy wojenni to chyba napluł bym mu w twarz.
To są ludzie bardzo niebezpieczni dla naszego bezpieczeństwa, rynku, prawa, instytucji.

Jeżeli miałbym prowadzić jakąś migrację z Afryki to drenowałbym ich z niezamężnych kobiet bo one nie mają edukacji ani lepszych perspektyw a są chętniejsze do nauki, pracy i dzieci niż nasze rodowite kobiety,

virescens

2024-03-25, 22:42
A jakby tak uchwalić prawo że każdy nielegalnie przekraczający granicę staje się mięsem z którym można zrobić co się chce. Możliwości biznesowo-rozrywkowe są przecież olbrzymie. Od niewolników, dawców organów, testerów min czy szczepionek, do nawet programów rozrywkowych typu "Running Man" czy "Gladiatorzy" Albo np taki "Death Race" ? Już nie wspomnę ilu chętnych byłoby zapłacić aby sobie zapolować na jakiegoś murzyna czy araba po to by potem mieć fajne trofeum nad kominkiem :D

Ajot

2024-03-25, 22:53
pfefe napisał/a:

Weź nie pie**ol skoro gówno wiesz. Jeszcze w 2000 POLACY a nie jakieś przybłędy ch*j wie skąd dostawali wyroki w Polsce za PRZYPADKOWE przekroczenie granicy idąc szlakiem turystycznym jeśli mieli pecha i spotkali straż graniczną po złej stronie granicy. A teraz wypuszczają nawet jak złapią i ZERO konsekwencji prawnych. Wsiadasz w pociąg i jedziesz do Berlina



Sam pie**olisz, bo ch*ja wiesz. Wyobraź sobie, że w latach 90-tych bardzo dużo chodziłem w Tatrach, Pieninach i Karkonoszach i często przekraczałem linię graniczną. Spotykałem SG z PL, CZ i SK i może 2 x mnie wylegitymowali. A mandaty owszem były, jak ktoś schodził do miejscowości czy lokalnych dróg -przeważnie po pijaku, a nie jak szedł szlakiem.
Zresztą autor wpisu mówi o strzelaniu, a nie o mandatach.

CzarnyAdolf

2024-03-25, 23:06
Aga Holand, kręćże film.. czemu nie kręcisz?

Rudnicki

2024-03-25, 23:42
smc napisał/a:

Mogli ich przyjąć, to przecież też są ludzie. Żyjecie mentalnie w XIX wieku, weźcie się ogarnijcie...



Przyjmuj do siebie pod dach. To śmiecie, nie ludzie

Bul_od_bytu

2024-03-25, 23:50
Żabojady mają okazję poczuć się jak murzyny, na których plażach to oni kiedyś wylądowali aby ich podbić i skolonizować.
Historia bywa naprawdę złośliwa :D

biegu86

2024-03-26, 08:00
Jeździłeś na jednej narcie?

Vesso1989

2024-03-26, 20:06


takie proste sposoby są na to..

majeńka

2024-03-27, 14:52
Nero1682 napisał/a:

Ciekawostka: mam lokatorkę kenijkę, bardzo pracowita, kumata dziewczyna, studiuje i pracuje tutaj.
Gadaliśmy ostatnio o kulturach.
Po tym czego się od niej dowiedziałem nie jestem w stanie uwierzyć, że nasze elity były tak głupie i ignoranckie by sprowadzać tu chłopów i jeszcze dawać im socjal.
W Afryce sporo facetów się opiernicza, cały dzień siedzi na chacie albo chleje.
Jak uwiodą głupią kobietę to ona ma na nich robić nawet pod groźbą.
Tam to jest ogromny problem, nie mówię nawet o widokach z harda - tam lincze, gwałty, przemoc to jest normalność.
I teraz mamy sytuację, gdzie młode byczki wywalają dokumenty, nie ma ich jak prześwietlić, przyjeżdzają po socjal i białe laski, które będą na nich robić gdzie wizę do EU kilka lat temu szło załatwić taniej niż te 5000$ i procedury były prostsze.
Jeżeli ktoś mi mówi, że te typki na granicy to są uchodźcy wojenni to chyba napluł bym mu w twarz.
To są ludzie bardzo niebezpieczni dla naszego bezpieczeństwa, rynku, prawa, instytucji.
Jeżeli miałbym prowadzić jakąś migrację z Afryki to drenowałbym ich z niezamężnych kobiet bo one nie mają edukacji ani lepszych perspektyw a są chętniejsze do nauki, pracy i dzieci niż nasze rodowite kobiety,

Coś w tym jest, imigrantów z danego kraju można ocenić po samym stosunku ilości mężczyzn to kobiet. Ukraińcy: głównie baby — a i ich samce są porządni. Nigeria: same samce (za $5k sztuka) — i bydło z nielicznymi wyjątkami. Chiny: niby po równo, ale jeszcze nie-porządnego chińczyka w Polsce nie widziałam.

Co nie znaczy że baby są lepsze z samego powodu bycia babami (czasem tak mówię ale tylko by was wk***ić :-P ), chodzi tu o powód jaki mają aby emigrować.