18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę "inny" gracz

palhia • 2014-03-09, 17:40
Jest sporo graczy którzy w jakiś sposób się wyróżniają, jednak chciałbym Wam pokazać jedną z najbardziej inspirujących osób, która pomimo swojej niepełnosprawności rozwija swoje nietypowe pasje i gra w gry komputerowe. Jest nią Sebastian Kolczyński, znany w internecie głównie pod pseudonimem "kotwicz".




Sebastian jest zapalonym graczem League of Legends i FIFA. Pokonuje wielu rywali, mimo, że ma utrudnione zadanie, bo przez swoją chorobę pada musi obsługiwać stopą. – Mam zniekształcone dłonie i usztywnione ręce, które w dużym stopniu są bezwładne – mówi.




Poniżej film na którym kotwicz pokazuje jak musi obsługiwać komputer:



On sam nie odczuwa zbytnio kompleksów ze względu na swoją niepełnosprawność, często wrzuca filmy dla fanów gdzie odpowiada na różne pytania, oraz wyjaśnia jak musi pokonywać rzeczy które dla nas są zwykłą błachostką, np poniżej film jak otwiera paczkę czipsów oraz jak gra w flappy bird:


Otwieranie czipsów:



Flappy bird:



"Jeśli rezygnujecie z pasji, dlatego że ktoś was wyśmiewa czy nie macie pieniędzy, by ją kontynuować, to jesteście słabi"



Pierwszy temat

ulifont

2014-03-09, 22:17
pozytywny człowiek

skorpion87

2014-03-10, 23:29
Jak tak patrzę na gościa to mi wstyd za siebie że coś mi nie pasuje czasem, narzekam i chodzę zmulony. Piwko dla niego :D

Swoja drogą ciekawe jak piwko otwiera ;)

ulifont

2014-03-16, 17:46
skorpion87
mi też wstyd za ciebie