18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Triki czapką w szkole II

Adacho • 2013-02-21, 21:27
Druga część filmu, który powstał aby poprawiać humor oglądającym

Brona_Talerzowa

2013-02-21, 21:37
Jeden ma brodę jak amisz, a drugi jakieś k***a bokobrody. Trochę poza tematem, ale rozpie**ala mnie ich stylówa.

capekpl1

2013-02-21, 21:37
Ale ma wielkie PKSY <szok>

wojniz

2013-02-21, 21:57
o ja pie**ole jakie gówno. To ma byś sadistic? gimbusiarnia pie**olona. Człowiek napie**olony wchodzi na serwis, żeby jakieś kończyny flaki... no ruskich zobaczyć a tu co? Jakiś pedał czapeczką rzuca po szkole. Między ludzmi to się w ogóle w czapce k***a nie chodzi, bo żydami nie jesteśmy do ch*ja. ALE nie, ktoś da film i po co? Na wirtualne piwa liczy? Po ch*j mi je, staje mu od tego? A może to substytut nektaru bogów, bo w sklepie jeszcze mu nie chcą sprzedać.

Zastanówcie się k***a gimbusiarnia, co wrzucacie do internetu, a tym bardziej na portal sadistic bo do ch*ja... wqrwaicie mnie i pewnie w ch*j innych użytkowników, tym gównem co się codziennie pojawia na tym portalu.

Carnom

2013-02-21, 22:02
wole siedzieć na sadolu

wojtasg3

2013-02-21, 22:24
znowu te pedały...

Ty...........ta

2013-02-21, 22:35
@wojniz

Wyzywasz gimbusów samemu zniżając się do ich poziomu. Gimbus to stan umysłu a niech się ubierają jak chcą ale ty ich nawet nie znasz a już wyzywasz !! Tacy ludzie jak ty mnie wk***iają.


@BTW
Za takie komentarze chyba są warny ;)

inwalida_umysłowy

2013-02-21, 22:45
Zajebiste. Jak przyjdzie mi renta to mogę was kupić? Co jeszcze potraficie?

wojniz

2013-02-21, 23:42
@TytanowaPyta, gdzieś mam jak się ubierają. Niech po prostu swoimi cienkimi filmami nie zaśmiecają portalu który jeszcze z rok temu trzymał jakiś poziom. Jak przeglądasz poczekalnie to sam wiesz ile gówna trafia tutaj gówna, które nigdy nie powinno pojawić się w internecie. A trafia na sadistica. Bo rzucanie czapeczką z daszkiem jest taaaaaakie sadystyczne.

PS
Straszne, warna dostanę.

Adacho

2013-02-22, 00:00
wojniz,
Sprawdź ile piw ma mój poprzedni filmik, zastanów się i przestań kłapać ryjem o zaśmiecaniu sadola, 700 osób uważa inaczej, jak Ci się nie podoba to wyłącz komputer, zapoznaj się z rzeczywistością i już nic więcej nie pisz albo dalej udowadniaj nam, że jesteś głupi
Pozdrawiam

Ty...........ta

2013-02-22, 00:01
@up
No i właśnie po to jest poczekalnia, właśnie na takie rzeczy. Jak wyśle pierdyliard razy ten sam filmiki to może za następnym razem dojdzie do niego świadomość, że jest ch*jowy. Bezsensu się spinać.

fazzie

2013-02-22, 00:57
pierwsza część była ch*jowa w dym, a druga nawet nawet jest ch*jowa w dym też -.-

S.O.A.D.

2013-02-22, 00:59
@wojniz

Jak tak cię dupa boli, że portal schodzi na psy, to może czas coś z tym zrobić? Siedzisz tu już ponad rok, a nawet jednego tematu nie masz. Typowa mentalność: dupy nie ruszać, a wymagać, bo z nieba ci się k***a należy.

HejterSadola

2013-02-22, 01:01
Postanowiłem że od dzisiaj nie rozdaję piw osobą które używają słowa "gimbus"- co za dużo to nie zdrowo, nie znacie innych określeń które mogą wjechać na ambicję czyjejś osoby? Mam nadzieję że ktoś mnie poprze (nie piwami, nie potrzebne mi one).