18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tribute to Stefan Starzyński

miszczcieniu • 2013-06-21, 23:53
W związku z pojawiającymi się ostatnio nastrojami patriotycznymi wstawiam krótki klip artysty L.U.C-a , którego twórczość osobiście
szanuję . Klip pochodzi z projektu "39/89 -Zrozumieć Polskę"







Mój pierwszy post ,więc macie pełne prawo mnie zlinczować :ukrzyzowany:

Geho

2013-06-22, 00:29
Ja piedole, a nie można napisać "hołd dla [..]" tylko k***a tribute to. Nie jestem fanatykiem polskiego, no ale, jest po polsku, o Polaku to i niech pisze po polsku!

Ciekawe czy p.Starzyński byłby zadowolony, że rodacy tworząc coś w hołdzie dla niego nawet nie mogą po polsku się wysłowić.

Ch...........‚y

2013-06-22, 03:46
L.U.C to j***ny populista - wszystko co robi jest nastawione, żeby zagrało na patriotycznych uczuciach lub żeby na siłę się przypodobać publiczce - ot chociażby "wielkie przemalowywanie" bloków, ale niestety nic się nie zmieniło i na zapowiedziach się skończyło.

A, zapomniałem dodać, że "Rap i Hip-Hop to gówno i ch*j"


Na dodatek taki hejt na najeźdźców, a obraz dzisiejszy Polszczy to zasługa Stalina, który był na tyle litościwy, że dał nam drugie co do wielkości miasto III Rzeszy jakim był Wrocław i Dolny Śląsk w zamian za słaby Lwów i tereny, które nawet Polacy nazywali "Polską B".

Niech k***a historię sprawdzi, bo gdyby nie Stalin, to nie mieszkał by w "mieście 100 mostów" :homer:

rockface123

2013-06-22, 09:25
słuchanie tego gówna i bycie patriotą to masochizm 3 stopnia :D

miszczcieniu

2013-06-22, 19:41
@Chipsy_przyszły - wolę jego muzykę niż bimbera :D