18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trialem na skałę

CrazyEdek • 2022-07-29, 06:37
Chyba coś źle obliczył.


marcineker

2022-07-29, 09:47
wiadomo, że skoro trafiło to na Sadola, to będzie coś ciekawego, ale że będzie aż tak wzruszające to nie wiedziałem :)

Kamil3l

2022-07-29, 09:47
Skoczył jak Worms



JanJankowski

2022-07-29, 11:53
Na fizyce świerszczyki oglądał

vivusanima

2022-07-29, 11:54
Tego nie da się obejrzeć tylko raz.
Pięknie! Brawo!

PentagramOdDiabła

2022-07-29, 12:58
Powniczako mają bekę z chłopa który ma jakąś tam pasję i dąży do spełniania celów. A że raz czy drugi nie wyjdzie? Cóż taka kolej rzeczy. Zawsze tak jest i trzeba próbować a nie szydzić zza kompa na wszystkich i wszystko i wyciągać piwniczane wnioski o typie który trenuje trial na Moto że np. na fizyce świerszczyki oglądał. Samo pewnie rowerem bez 4 kółek nie potrafią jeździć..ha stfu!

Kamil3l

2022-07-29, 17:48
PentagramOdDiabła napisał/a:

Powniczako mają bekę z chłopa który ma jakąś tam pasję i dąży do spełniania celów. A że raz czy drugi nie wyjdzie? Cóż taka kolej rzeczy. Zawsze tak jest i trzeba próbować a nie szydzić zza kompa na wszystkich i wszystko i wyciągać piwniczane wnioski o typie który trenuje trial na Moto że np. na fizyce świerszczyki oglądał. Samo pewnie rowerem bez 4 kółek nie potrafią jeździć..ha stfu!



mamy bekę bo śmiesznie zaj***ł. Jak Ci się tu nie podoba to nie wchodź. Taki jest charakter tego portalu.
W ch*ju mam co on robi i kim jest. Zaj***ł śmiesznie i tyle. Musisz być nieźle niedoj***ny jak do wszystkiego tak porabiasz sobie historię i ocenę osób Ci nieznanych.