18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sl...........nx

2012-07-16, 01:17
Ale to przecież w pewnym sensie prawda.
Stary Testament roi się od treści, które są w dzisiejszym świecie nie do przyjęcia. Nie mówię, czy złych, czy dobrych, bo to nie moja rola, by to oceniać, ale taka jest zwyczajnie prawda, chociaż z tym faszyzmem i nazizmem to pojechali po bandzie.
Jako wierzący, powiem szczerze, że na początku to Bóg nieźle świrował, potem się nieco uspokoił.

Inna sprawa, że ktoś z chomikuj prawdopodobnie sobie potrollował, bo widziałem wśród różnych userów o wiele gorsze rzeczy, niektóre zdarzało mi się zgłaszać i nikogo to nie obchodziło.

DFM

2012-07-16, 01:57
Nie każdy ma dobry wzrok i rozdzielczość taką jak Ty ,tj. 640x480.

Na przyszłość pie**olnij większego screena jełopie ;)

Ja...........ro

2012-07-16, 02:24
I racja.
Jeśli jakiś material zawiera treści bezsensownie brutalne (masowe mordy, rzeź niewiniątek, zwierząt), niemoralne (r*chanie własnych dzieci), zastraszające (spalisz się w piekle, grzeszniku!), obsceniczne (ciągle k***y, mordercy i złodzieje), to powinien być wywalony z serwisu.

Nawet sadol tego przestrzega!

backtoreality

2012-07-16, 04:46
jak dla mnie biblię/koran/inne objawione-święte księgi powinni trzymać na uniwerkach i w bibliotekach z ograniczonym dostępem - te książki ryją banię gorzej niż dragi

.:...........:.

2012-07-16, 04:49
backtoreality napisał/a:

jak dla mnie biblię/koran/inne objawione-święte księgi powinni trzymać na uniwerkach i w bibliotekach z ograniczonym dostępem - te książki ryją banię gorzej niż dragi



Przeczytałeś je wszystkie, że tak twierdzisz?

Mr.Drwalu

2012-07-16, 08:51
Oj, jak pięknie się PŚ wypie**ala, żeby słuch po niej zaginął. :kawa:
Teraz będziecie k***a Talmud czytać i zapuszczać pejsy.

"Od powstania Talmudu Biblia przestała być księgą serca żydów, a Talmud stał się najważniejszym źródłem życia umysłowego żydów, poza życiem obrzędowym prawie jedyną krynicą ich wzruszeń społecznych." :hiter:

LastSoul

2012-07-16, 12:08
♣ napisał/a:

Nie każdy ma dobry wzrok i rozdzielczość taką jak Ty ,tj. 640x480.

Na przyszłość pie**olnij większego screena jełopie ;)



Polecam okulary. Mam rodzielczość 1280x720 i widzę elegancko. Pozdro ;)

ru_ziolo

2012-07-16, 14:46
Jakby nie było to się zgadza wszystko. Przeczytajcie sobie Koran. Tam takiego syfu ile w Biblii nie ma.

Vinewood

2012-07-16, 14:48
Mojżesz sie przypie**olił o prawa autorskie?

przeme13

2012-07-16, 15:06
Mojżesz nie pisał Nowego Testamentu -,_

Carol

2012-07-16, 15:46
Ciekawe czy Talmud pousuwali bo Mein Kampf jest normalnie.

snikersx

2012-07-16, 16:02
@Slonx tu chodzi o Nowy Testament, a nie o Stary. Nie bedę sie rozpisywał, ale jeśli ktoś usuwa treści z NT bo niby nienawiść, przemoc, tym bardziej powinni usuwać przykładowo Koran lub chociażby niektóre książki.

JÃ...........ki

2012-07-16, 16:45
i zrobił się zlot k***, którym w życiu nie wyszło i szczekają na Pana Boga. nikt nie próbuje pomyśleć, że biblia chrześcijan ma 2 testamenty, nowy jest patchem do starego i zabrania kamieniowania itp. to tak jakbyście obejrzeli tylko jedną połowę meczu i stwierdzili, że drużyna która ją przegrała była ch*jowa, chociaż w 2., której nie widzieliście mogła wygrać cały meczi zagrać zajebiście. z resztą 99% tutaj szczekających nie przeczytało nawet wszystkich streszczeń lektur szkolnych, a co dopiero mówić o biblii. wszystkie teksty o morderstwach w starym testamencie (który jest po części kroniką historyczną narodu żydowskiego) znają tylko z jakiś j***nych stronek dla gimboateistów. a potem są wielce obrażeni na Boga, bo im w życiu nie wychodzi. a jak ma wychodzić skoro jest się głąbem, który ma problemy z czytaniem

donRafael

2012-07-16, 17:12
piwo za avatar, mocno adekwatny przy tym temacie :D