18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening strzelecki

Lashlo • 2010-03-31, 07:44
Kolega zrobił murzynowi psikusa :P


DaKuz

2010-03-31, 08:04
Poskakał sobie:P ale piszczał dość śmiesznie ;D

Dariu$H

2010-03-31, 10:42
Dobre, łuska mu za kołnierz wpadła :P Taka łuska nie dość że leci z siłą 5 Juli to jeszcze jest gorąca.
Swoją drogą mógł się jeszcze do wody zj***ć. Ciekawe co pomyślał sobie ten typ rozmawiający przez telefon xD pewnie: "znowu murzyn wścieklizny macicy dostał, lepiej zabiorę mu broń" albo "j***niec znowu się zesrał z wrażenia"

ziembix

2010-03-31, 12:58
kawał byka a darł sie jak małe dziecko .

Reptile

2010-03-31, 13:08
to-jest-k***a-gorące!

Veek

2010-03-31, 13:11
ziembix napisał/a:

kawał byka a darł sie jak małe dziecko .



Przyłóż sobie rozgrzany pręt do pleców, zobaczymy czy będziesz się śmiać czy wrzeszczeć.

nkee

2010-03-31, 13:17
Co to jest siła 5 Juli?

tolklu

2010-03-31, 13:31
też się właśnie zastanawiam nad siłą 5 Juli - ale dawno nie obcowałem z doktrynami fizyki, więc może coś się pozmieniało.
Idea "zj***nia do wody" też zacna biorąc pod uwagę, że koleszka jest w kamizelce-really sadistic

owiecs

2010-03-31, 14:50
Przepraszam, czy tylko mi się skojarzyło ze znakowaniem bydła rozżarzonym metalem?

guan0

2010-03-31, 15:00
podobno na czarnym nie widać poparzeń ;)

Dariu$H

2010-03-31, 15:10
nkee napisał/a:

Co to jest siła 5 Juli?


Heh... zajebiście dużo xD Plastikowa kulka 6mm ASG(Taka jak do pistoletu na kulki) wystrzelona z energią 1 Joula jest w stanie zrobić małego siniaka, krwiaka bądź przebić skórę i zrobić małą ranę. Boli jak dostanie się tym w gołą skórę. Gdybyśmy strzelali śrutem, energia pięć razy większa jest w stanie bez problemu przebić się przez skórę i wbić się w mięsień. Pamiętajmy że łuska ma inny kształt i szybko wytraca swoją prędkość, oraz że dostał w kamizelkę a potem wskoczyła mu za kołnierz.

kubsztyk

2010-03-31, 15:26
Dariu$H napisał/a:


Heh... zajebiście dużo xD Plastikowa kulka 6mm ASG(Taka jak do pistoletu na kulki) wystrzelona z energią 1 Jula jest w stanie zrobić małego siniaka, krwiaka bądź przebić skórę i zrobić małą ranę. Boli jak dostanie się tym w gołą skórę. Gdybyśmy strzelali śrutem, energia pięć razy większa jest w stanie bez problemu przebić się przez skórę i wbić się w mięsień. Pamiętajmy że łuska ma inny kształt i szybko wytraca swoją prędkość, oraz że dostał w kamizelkę a potem wskoczyła mu za kołnierz.


Pierwsze słyszę, że ciało A uderza w ciało B z jakąś energią. Ciało A ma jakąś energię, czy to kinetyczną, czy potencjalną grawitacji, która podczas uderzenia zamienia się w inny typ energii, bądź wytwarza się jakaś energia. Rozumiem jakby ciało A uderzało z jakąś siłą.

P.S. Fajny masz nick.

GR...........GN

2010-03-31, 15:31
Potwierdzam gorące są łuski, zwłaszcza od naszego rodzimego UKM 2000 : D Ale że mają moc 5 Juli to jakoś nie zauważyłem, bo często i gęsto mi sie zdarzyło oberwać łuską od ukma czy beryla i jakos mnie nie oszołomiło mocą ; >

gumol

2010-03-31, 15:49
k***a nie mogę!! ja pie**ole ludzie powrót do liceum conajmniej się kłania... chyba, że posty tutaj piszą same dzieciaki... jednostką siły jest 1N (Niuton/Newton), a jednostką mocy jest 1W (wat)... natomiast 1J (dżul) to jednostka pracy, energii lub ciepła! k***a douczcie się trochę!

Dariu$H

2010-03-31, 15:52
gumol napisał/a:

k***a nie mogę!! ja pie**ole ludzie powrót do liceum conajmniej się kłania... chyba, że posty tutaj piszą same dzieciaki... jednostką siły jest 1N (Niuton/Newton), a jednostką mocy jest 1W (wat)... natomiast 1J (dżul) to jednostka pracy, energii lub ciepła! k***a douczcie się trochę!


Jaka napinka ja pie**ole, uspokój się bo się zesrasz jak ten murzyn...