18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trening czyni mistrza.

kierownikmasarni • 2017-05-29, 10:47
Ciezko trenujaca kobieta przed wieczornym wystepem.

~Sol

2017-05-29, 17:57
Ale Wy macie problemy :roll:

Rejestrując konto na forum zaakceptowaliście regulamin, w tym między innymi ten punt: "4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.". W związku z tym wstawianie gwiazdek, kropek, czy innych serduszek w miejsce liter w słowach uważanych powszechnie za wulgarne jest naruszeniem regulaminu i posty są usuwane. Przeczytajcie sobie jeszcze raz post nano50 i wyciągnijcie wnioski. A jak Wam się nie podoba, to idźcie sobie gwiazdkować "k***y" na kwejku ;)

RRzeszowiak

2017-05-29, 18:26
Ja też się pytam gdzie materiał źródłowy :D

HackerAGD

2017-05-29, 20:15
gdzie link do całości ?

Dexterous

2017-05-29, 20:32
nano50 napisał/a:



Oj z całym szacunkiem, ale do k***y nędzy Sadistic stroni od wszelkich banów za wulgaryzmy, te mniej lub bardziej ch*jowe także jak i wszelkie rzeczowniki typu: "ch*j", "p*zda", "dz**ka", "sk***ysyn" o tyle, o ile wypowiedź zawierająca owe wulgaryzmy nie zawiera żadnych znieważeń, obrażania innych lub typowej mowy nienawiści. Jak np. "Wypie**alaj" :roll:

Dlatego też Wać Pan możesz rzucać k***ami i ch*jami do woli. ;-)



Wypie**alaj, to nie mowa nienawiści. To zwyczajne, zwięzłe polecenie, kiedy chcesz zakomunikować debilowi, że już nie chcesz z nim dłużej rozmawiać.

Ale że sadol, to w 90% gimbaza i stuleja, to bezpieczniej używać " :idzwch*j: ", żeby przypadkiem jakiejś delikatnej p*zduni nie urazić :amused:

mazga50

2017-05-29, 21:14
krzyks napisał/a:



Łap na przyszłość: ą,ć,ę,ł,ó,ś,ź,ż :kawa:



sknera. ń to już mu poskąpiłeś?

TB303

2017-05-29, 23:56
Dexterous napisał/a:

Ale że sadol, to w 90% gimbaza i stuleja, to bezpieczniej używać " :idzwch*j: ", żeby przypadkiem jakiejś delikatnej p*zduni nie urazić


Tej, uważaj lepiej, bo jeszcze to nam ocenzurują regulaminem i dopiero dramat będzie :amused:

kielon89

2017-05-30, 00:09
dawac linka !

jerry280

2017-05-30, 06:54
TB303 napisał/a:



Nie rób z siebie debila, ok?
Pisać nie umie i się jeszcze pluje, jak ktoś mu grzecznie zwraca uwagę... bezczelny tępy ch*j :idzwch*j:



Hehe szanowny moderatorze a wpis gostka TB303 wcale nie jest wulgarny i nie obraża innego użytkownika. Chodzi o równe traktowanie wszystkich i tyle ale jak widać dla was to pojęcie abstrakcyjne.

TB303

2017-05-30, 15:38
jerry280 napisał/a:



Hehe szanowny moderatorze a wpis gostka TB303 wcale nie jest wulgarny i nie obraża innego użytkownika. Chodzi o równe traktowanie wszystkich i tyle ale jak widać dla was to pojęcie abstrakcyjne.


Bo widzisz, mam w głowie na tyle, że wiem jak kogoś wulgarnie zwyzywać, by było to zgodne z regulaminem 8-)
Poza tym, to była dosadna krytyka czyjegoś chamskiego zachowania. Więc wiesz, cmoknij mnie w cztery litery.

blackmalder

2017-05-30, 17:35
pie**olicie trzy po trzy.

jerry280

2017-05-31, 02:41
TB303 napisał/a:


Bo widzisz, mam w głowie na tyle, że wiem jak kogoś wulgarnie zwyzywać, by było to zgodne z regulaminem 8-)
Poza tym, to była dosadna krytyka czyjegoś chamskiego zachowania. Więc wiesz, cmoknij mnie w cztery litery.



Ależ szanowny mądraliński ja do Ciebie nic nie mam, a cmokanie w 4 litery to z kolegami uskuteczniaj :) Po prostu komentarz jako przykładu uźyłem bo napisałam kiedyś pie**olisz głupoty i już usunięty, a Ty od ch*ja gościa pojechałeś i cacy. Tylko proszę nie mów mi że nie usunęli bo bezosobowo ch*j użyłeś zamiast ch*ju bo to by świadczyło że moderatorzy to idioci a to chyba prawdą nie jest :)