18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trenerze ja jestem tym kogo szukacie

Jason559 • 2014-11-17, 21:41
Historia małego człowieka o wielkim kasku :facepalm:

Ja nie znalazłem jakby co

kumii23

2014-11-18, 20:40
I co to ma być? rozumiem, że gość niepełnosprawny, ale to co tu jest pokazane to jakaś chora szopka? Kogo oni tam próbują oszukać? nabrać? Nie każdy się nadaje do wszystkiego sam mam niedosłuch i z tego względu nie mogę wykonywać paru rzeczy ale za to mogę mnóstwo innych. Bez sensu... jeszcze tylko brakuje mi zawodów np piłka nożna trupów. Mamusia takiego trupa odpowie, że co z tego, że nie żyje.. on zawsze chciał być piłkarzem i sądzę, że gdyby żył to by był teraz szczęśliwy.

Bertoos

2014-11-18, 23:30
@SalvaCzoko ja pie**ole !! Gdzie uchował się taki analfabeta jak ty !? Zespół Downa jest oparty o trisomię 21. chromosomu. Uczą tego w gimnazjum, ja pie**ole. Monosomie oraz nullisomia dla człowieka jest letalna ...

karol_n1

2014-11-19, 16:33
Zawiedliście mnie... myślałem, że od razu jakieś fajne memy polecą a tu ch*j...

stalowalowa

2014-11-19, 16:34
A co inni muszą zrobić, by zdobyć punkty? Touchdown!

ferdziu7

2014-11-19, 16:45
Jejku, dali typowi trochę radochy a tu od razu ból dupy ... Przecież on nie został przyjęty do drużyny. Moim zdaniem fajna akcja, typek przynajmniej był szczęśliwy, więcej czerpie z życia niż nie jeden sadol :D Bardziej mnie wkurza, jak biorą baby do wojska albo policji bo równouprawnienia :/ A z tej akcji to nawet i ja się pośmiałem, no bo jak nie złapać beki z tego typa :D Dodam na koniec, że chłopaki z drużyny byli wkurzeni, bo typ ten chłopak przyszedł ze swoim zespołem :P

alien279

2014-11-19, 16:50
Zrobili z niego dałna

steel002

2014-11-19, 16:56
Ma downa a i tak lepiej gada po ang niż ja :/

Badderdandem

2014-11-19, 17:20
Maciek z klanu po ruskiej mecie.

uker

2014-11-19, 17:21
k***a! Czym wam wszystkim cyganie zaj***li głośniki? W filmiku jest powiedziane, że chłopak jest tzw. Waterboyem czyli nic innego nie robi dla drużyny tylko nosi wodę chłopakom co grają na boisku. Drużyna w podziękowaniu postanowiła ubrać go w sprzęt i już po skończonym meczu, gdzie pokonali tych chłopaczków w różowych getrach, dali mu pobiegać by sobie zdobył ten Touchdown. A tu już spina dupy, jak na gimbazę nie znającą angielskiego przystało.