18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

WalniętyKnur

2013-12-13, 03:23
Mnie bardziej zastanawia - w jaki sposób on zatrzymał do kontroli policjantów

zielak300

2013-12-13, 04:14
HWDP tak zostałem wychowany

p4nk1

2013-12-13, 06:31
karinawaw, bo ty cycki masz, dlatego przymykaja Ci oko na piwko w plenerze, czy marsz na czerwonym. A raczej nie przymykają, a kierują na co innego. Mi się nie zdarzyło, żeby mi milicjant odpuścił piwko na bulwarze, albo przejście na "ciemnozielonym".

burzuazja

2013-12-13, 07:07
Hejtowanie na policję ogromnie mnie śmieszy, Panowie i Panie w moim życiu wiele razy złamałem prawo pijąc jakiś alkohol w miejscu ''publicznym'' a tylko jeden raz dostałem mandat.Policjant to zwykły człowiek taki jak każdy z Was.To, że nie dostałem mandatu tyle razy to tylko ich dobre serce i dobrze oceniona sytuacja kiedy mogli mi ten mandat dać.

Do policjantów bym się mógł wiele przyczepić, ale jedynie wtedy gdybym to i ja prawo przestrzegał w 100%....
ch*j tam, nie chcę mi się dalej rozpisywać..


Tradyt

2013-12-13, 07:48
zeto88 napisał/a:

@up może nie tyle nudne życie co kasę z oglądalności? Myśleć k***a


A pie**olę kasę zarobioną w taki sposób wolałbym zapie**alać przy betoniarce :smiechzula:

Kosmodysk

2013-12-13, 07:50
Kto to jest wardęga?

chudy324

2013-12-13, 09:01
Chłopie weź się zaoraj z takimi filmikami. Sam skomlesz jak pies jak cie zatrzymają i nie masz pasów a od nich oczekujesz bycia idealnym. To też ludzie. Jeszcze przyjdzie koza do woza.

Bila

2013-12-13, 14:04
Jak mnie wk***iają takie pedały,cioty w dupe j***ne,frajerstwo,obciągacze ku*asiarscy,(ulżyło).Cfaniakuje jaki to on zajebisty,a jak w ryj dostanie to pierwszy po nich zadzwoni.

Nikkoo

2013-12-13, 14:06
Jest pusto na drodze, skręcili sobie, jak wracali na komendę to mniej paliwka zużyją, nie widzę problemu. Rozumiem jak by zrobili to podczas sporego natężenia ruchu to mogło by wk***ić.

lobominator

2013-12-13, 15:01
@p4nk1, pie**olisz mi głupoty.
Ja osobiście nie mam cycków, a i na ryju zbyt piękny nie jestem, a mimo to wiele razy kończyło się jedynie na pouczeniu, gdy przyłapywali mnie na piwku w plenerze. Było tak w 90% przypadków, ze dwa razy jedynie dostałem mandat. Wszystko zależy od tego na kogo trafisz. Raz nawet dupnęli mnie, jak siedziałem w aucie i waliliśmy z kumplem browary (nie miałem zamiaru odpalać fury, a kluczyki były wyjęte) - mimo to wyglądało to z ich strony tak jak wyglądało, bo browarów w aucie mieliśmy pełno. Podeszli, przetrzepali auto, zaprosili do radiolki na rozmowę i kulturalnie poinformowali, żeby aby tylko samochodu nie odpalać. Najnormalniej w świecie pozwolili dopić, a następnego dnia poszedłem po samochód (rzecz działa się na dworcu). A jak mnie policjant wtedy zapraszał do opuszczenia samochodu, to trzymałem otwarte piwo między nogami, które przewróciło się jak wysiadałem. Policjant spojrzał i zasugerowal, żeby je podnieść, bo szkoda wylewać towar. Można? Można.

Villthuriss

2013-12-13, 16:28
Tylko że policjanci i tak złamali prawo, bo pojazd uprzywilejowany to taki, który wysyła sygnały świetlne i dźwiękowe JEDNOCZEŚNIE :D

extremetube

2013-12-13, 16:45
Nie mogę się doczekać filmiku na którym ten pajac w końcu dostanie po ryju....

ddobry10

2013-12-13, 17:32
pie**olone parówy

osollo

2013-12-13, 18:51
jaki wyrozumiały, przypiedala sie strofuje a na koniec spoko chlopaki ja ich rozumie ... typowa wsza łonowa