18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Trawa

killerHG • 2014-10-21, 16:26
Zasłyszane dziś w RMF...

Wstępne info:
Operator Stadionu Narodowego ogłosił ciekawy konkurs. Jako nagrody przygotowano 40 doniczek z fragmentami murawy z pamiętnego meczu Polska-Niemcy 11 października. Trawa z tego meczu została zdjęta z płyty Stadionu Narodowego i zabezpieczona. Fragmenty umieszczono w 40 doniczkach, które trafią do zwycięzców konkursu. Aby w nim wystartować wystarczy przesłać zdjęcie wykonane przez siebie podczas meczu Polska-Niemcy. - Jury wybierze 40 najlepszych prac, a ich autorzy będą mogli odebrać ze stadionu swój fragment murawy - podkreśla organizator konkursu.


Anegdota od prowadzących RMF:

-Po co komu taka doniczka z trawą?
-No jak to... wyobraź sobie że robisz imprezę, zapraszasz znajomych , kolegów po czym zwracasz się: Stary ale mam dobrą trawę... Nasi po niej tak biegali że wygrali 2:0 z Niemcami :mrgreen:

CbK

2014-10-21, 16:31
"Teraz i ty możesz codziennie sikać na trawę, po której ze spuszczonymi głowami stąpali niemcy!"

Szulcu

2014-10-21, 16:46
Ja pamiętam anegdotkę z RMF

"A Ty obchodzisz dzień dziecka? Jasne, jestem prawdziwym mężczyzną!"

:D

BongMan

2014-10-21, 17:06
Trawa, na której niemcy pozwolili nam wygrać :D

Chleb razowy

2014-10-21, 17:09
Trawa... Ale cieniutko. Ja mam do opylenia butelkę z powietrzem z piłki, którą Polacy strzelili gola. Za jedyne 1099 zł może być Twoja!

~Blackhunter

2014-10-21, 18:15
killerHG napisał/a:

-Po co komu taka doniczka z trawą?



Jak to po co ! wygrywasz taką doniczkę dostając certyfikat potwierdzający jej autentyczność , a potem opie**alasz ją na alledrogo za grubą kasę jakiemuś fanatykowi "Orłów Nawałki"

Bugini

2014-10-21, 20:51
Trudno powiedzieć co gorsze, debile którzy będą z tego robić relikwie czy matoły od biadolenia, że niemcy od tak dla jaj se dali wj***ć 2 do zera a w drugiej połowie to nadziewali się na wymuszone faule pewnie też od niechcenia

m7eznb

2014-10-21, 22:51
no i dobrze, choćby złotówke za to brali niech stadion jakkolwiek na siebie zarabia, gównoburza bo trawe sprzedaja

mi...........dz

2014-10-21, 22:57
jaki trzeba być trepem żeby słuchać rmf czy zet czy innego gowna w ktorym na godzinny program 45 mowi sie o wysylaniu smsow i rzekomych wygranych ;]

Jareczek0

2014-10-21, 23:22
Tylko że na tej samej murawie grali ze Szkotami, więc to bardziej murawa z mniej historycznego meczu Polska - Szkocja 2:2