18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Transplantacja włosów

CoJaTamKurwaWiem • 2018-05-09, 07:36
Zastanawialiście się kiedyś jak to wygląda z bliska...?



PanzerKraken

2018-05-09, 23:17
[quote="Pac"]

gościu jak napisałeś w 4 punkcie miałem problem utratą włosów młodym wieku i nie pie**ol o jakiś spedalonych piłkarzach bo zwykłego kowalsiego nie stać na przeszczep włosów bo ma ważniejsze wydatki niż martwienie się o łysizne . A jak chodzi o fryzjera co on mi może z tą fryzurą odj***ć??, wole żeby kobieta mi opie**oliła maszynka na łyso. Do twojej świadomość po opie**oleniu na łyso nie czuje się bardziej męski od osoby co ma włosy i do tego nie jestem żadnym dresiarzem.Z łysizną trzeba się pogodzić

Bear93

2018-05-09, 23:55
Nieźle się poświęca albo mu dobrze zapłacą za te dziury w głowie.

Suchmistrz

2018-05-10, 00:08
Jacy wy, k***a, wszyscy męscy jesteście. Normalnie nie wiem jak możecie wytrzymać jak wam tak testosteron ścieka po dupie.
:roll:

Clarx

2018-05-10, 00:18
Dwayne Rock Jonson, Jason Statham, Bruce Willis... nie wygląda jakoś na nieszanowanych i biednych.
Mam wrażenie, że wasze teorie to brednie.

Stajan

2018-05-10, 01:18
k***a jak to odzobaczyć?!!!!!!!!

CoJaTamKurwaWiem

2018-05-10, 01:26
Stajan napisał/a:

k***a jak to odzobaczyć?!!!!!!!!


Przewiń na podglądzie do tyłu.

Wiewór

2018-05-10, 08:10
spoons napisał/a:




O łysy łeb walczyłem z matką już w liceum, tylko w końcu z tego wyrosłem ale włosy już nie odrosły. I to nie jest kwestia pogodzenia się z łysiną, tylko k***a nie chce wyglądać jak pie**olony kibol :P
Biegam na siłkę i im większy jestem, tym gorzej wygląda ta łysa bania.

poza tym, jak masz chajs i możliwości, to czemu z nich nie korzystać? ;)

a co do salonu piękności?
tak pojawiam się, odebrać swoją dupę :)


Kibole mają charakterystyczne rysy twarzy. Duże nardeltańskie czoła, płaskie nosy, kwadratowe szczęki. To wszystko jest spowodowane niedorozwojem płata czołowego mózgu.

Jeśli człowiek nie wygląda jak kibolski nieowłosiony orangutan to nawet jak masz łysą banię to nikt Cię nie pomyli z patusem. Nawet policja.
Miałem kolegę, który był łysy jak kolano przed 30. Był strasznie nabydlony bo dużo ćwiczył. Ubierał się jak biały człowiek i nigdy w życiu nikt by nie pomylił go przez łysą głowę z podludziem. :-D

garota

2018-05-10, 09:51
Weź Pac nie pie**ol bo akcja jest taka że obecnie to faceci robią się p*zdami. Dbać o siebie jasne, ale zapie**alać na kosmetyczki co tydzień, chodzić z odsłoniętymi kostkami w wąskich spodniach itd. to w latach 80-90 robiły dziewczyny. Teraz robią to faceci. W tym samym momencie powstają gendery i inne popie**olenia. Jak nie widzisz w tym powiązania to niestety jesteś wyprany z realiów. Świat osłabł i faceci którzy piłują paznokcie jak jakieś c*pki są tylko tego przykładem. Uważaj bo ktoś kto nie siedzi za biurkiem 24 na dobę będzie miał ładniutkie paznokcie, zaraz po robocie w warsztacie leci na pedicure. Twój pedalski światek jest bardzo wąski.

Gymnorhinus

2018-05-10, 12:04
@Up

Nie chce nic mówić, ale zachowujecie się jak baby, co to k***a za różnica czy ktoś nosi tupet czy ojebuje się na łyso. Albo czy chodzi do kosmetyczki? Kogo to k***a obchodzi i dlaczego miałoby kogoś obchodzić? Wymyślacie sami sobie ograniczenia i zasady nie wiem po jaki ch*j. Komuś wygodnie na łyso, a ktoś inny woli wybulić i przeszczepić. I ch*j Ci do tego. Po co ta dyskusja w ogóle?

Wiewór

2018-05-10, 13:23
Gymnorhinus napisał/a:

@Up

Nie chce nic mówić, ale zachowujecie się jak baby, co to k***a za różnica czy ktoś nosi tupet czy ojebuje się na łyso. Albo czy chodzi do kosmetyczki? Kogo to k***a obchodzi i dlaczego miałoby kogoś obchodzić? Wymyślacie sami sobie ograniczenia i zasady nie wiem po jaki ch*j. Komuś wygodnie na łyso, a ktoś inny woli wybulić i przeszczepić. I ch*j Ci do tego. Po co ta dyskusja w ogóle?


Nikogo to nie obchodzi.
Wk***ia tylko mówienie, że facet piłujący pazurki u kosmetyczki to normalne zachowanie. Nie jest normalne.
Zadbany facet dba o stan uzębienia, o higienę, zarost, sam obcina swoje paznokcie, chodzi do fryzjera, używa dezodorantu, delikatnie oblewa się perfumem i ewentualnie jak ma suchą skórę to używa kremu do wszystkiego.
Schludnie się ubiera, dba o czystość ubrań. Ozdabia się jedynie zegarkiem i obrączką.

Gość, który chodzi do "barbera", stoi przed lustrem dłużej od laski, biega do kosmetyczki i po sklepach z ciuchami, SPA, żeluje włosy, robi sobie jakieś k***a koki i drwalo brodę jest zwykłą ciotą.

socjalmmv

2018-05-10, 19:13
Polecam dla ludzi którzy mają tripofobie.